Şimdi Ara

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
25
Favori
119.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reiss02

quote:

Orijinalden alıntı: haydia

slmlar istanbulda yeriniz nerde bmw e46 1999 model aracım var direksiyon torpido eğirbekler kaçliraya olur hayırlı işler

Merhaba.

Istanbul için şu an avcılar melisa airbag önerdiğim ve yonlendirdigim yer.

Yonlendirdigim arkadaşlardan en fazla memnuniyeti oradan aldım.

Size uygunsa bilgilerini göndereyim

slmlar sana zahmet bilgileri gönderde benim kilere baktirim kaça yapar acaba fiat nedir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reiss02

quote:

slmlar istanbulda yeriniz nerde bmw e46 1999 model aracım var direksiyon torpido eğirbekler kaçliraya olur hayırlı işler

Merhaba.

Istanbul için şu an avcılar melisa airbag önerdiğim ve yonlendirdigim yer.

Yonlendirdigim arkadaşlardan en fazla memnuniyeti oradan aldım.

Size uygunsa bilgilerini göndereyim

slmlar sana zahmet bilgileri gönderde benim kilere baktirim kaça yapar acaba fiat nedir

Sacit abiyle görüşeceksiniz.

Fiyat konusunda indirim yapacaktır. Eğer fiyat sizi tatmin etmez ise devreye girip pazarlığı ben yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degisim Zamanı -- 19 Nisan 2018; 9:55:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam birtane de airbag açmış araba nasıl anlaşılır diye bir konu açsanız keşke. Göğüs kaplama airbag yazısı direksiyon, emniyet kemeri gözle kontrollerini. Siz daha iyi bilirsiniz tabiki nasıl anlaşılacağını. Örnek fotoğraflarla keşke anlatsanız.

Mesela benim başıma geldi bir tane focus aldım kaporta darbesi tek parçaydı ama alttan darbe almış ve nasıl bir darbeyse 6 hava yastığını da açmış. Bilmeden satın aldım. Satacağım zaman bir galerici geldi beni o uyandırdı emniyet kemeri fişeklerini göğüsteki yazıyı koltuktaki dikiş izlerini hatta koltukların altındaki dirençleri gösterdi.

Sizde keşke böyle bir bilgilendirme amaçlı konu açsanız insanlık adına büyük hizmet etmiş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sglmhmt

Hocam birtane de airbag açmış araba nasıl anlaşılır diye bir konu açsanız keşke. Göğüs kaplama airbag yazısı direksiyon, emniyet kemeri gözle kontrollerini. Siz daha iyi bilirsiniz tabiki nasıl anlaşılacağını. Örnek fotoğraflarla keşke anlatsanız.

Mesela benim başıma geldi bir tane focus aldım kaporta darbesi tek parçaydı ama alttan darbe almış ve nasıl bir darbeyse 6 hava yastığını da açmış. Bilmeden satın aldım. Satacağım zaman bir galerici geldi beni o uyandırdı emniyet kemeri fişeklerini göğüsteki yazıyı koltuktaki dikiş izlerini hatta koltukların altındaki dirençleri gösterdi.

Sizde keşke böyle bir bilgilendirme amaçlı konu açsanız insanlık adına büyük hizmet etmiş olursunuz.

Merhabalar.

Öyle bir konu açsam zaten arada kaybolup gidecektir. Konumun başlığı, Airbag hakkında her şey.

Bu konu hakkında sorulan bütün sorulara bilgim olduğu kadar cevap vermeye çalışıyorum.

Türkiye'nin neresinde olursa olsun, mutlaka yardımcı olmaya çalışıyorum yardım isteyen arkadaşlara.

Şimdi resim olarak anlatmak isterim elbette.

Ama o kadar 15 gün sonra makine ile kaplamaya geçeceğim için artık fabrikadan çıktığı gibi olacak patlayan airbaglerin onarımı.

Eskiden macun kullanılırdı, torpidonun sağ tarafına elinizi götürdüğünüzde macun olduğunu anlardınız.

Ama artık yumuşak malzeme kullanılıyor ve bu anlaşılmıyor.

Eskiden kenarlardaki kesimlerden anlaşılırdı.
    Artık iş yaptıran herkes anlaşılmasın diye airbag işi yapanları kenarlar konusunda uyardıklarından bu hata minimum seviyeye düştü.

Koltuk dikişi demişsiniz. O dikiş olayını döşemeciler çözeli yıllar oldu.

Bu tür konularda içinize şüphe düşmesine gerek yok. Arabayı alacağınız kişiyi kendinizle götürmeden bir airbag atölyesine gitmeniz ve oradaki ustaya göstermeniz gerekiyor en sağlıklı bilgiyi almak için.

Biz artık baktığımız an anlıyoruz kaplama olup olmadığını. Ama maalesef kullanıcılar bunu ne kadar bakarlarsa baksınlar bizim gibi kolay anlamıyorlar.

Ama yine de önerinizi dikkate alıp müsait bir zamanda ilk sayfada resimlerle anlatım konusunda bir çalışma yapacağım

• hocam iyi günler

2018 model polomuz var, yolcu ve sürücü hava yastıkları patlak maliyet ve kullanım açısından fiyat ne olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammettayd@gmail.com

hocam iyi günler

2018 model polomuz var, yolcu ve sürücü hava yastıkları patlak maliyet ve kullanım açısından fiyat ne olur..

Hocam geçmiş olsun..

İstanbul'da önümüzdeki hafta şube açıyoruz.

Eğer İstanbul'daysanız Direksiyon orjinal, göğüs de makine ile kaplaması olacak şekilde fabrikadan ilk çıktığı orjinallikte size maliyeti 2000 lira olur.

El ile kaplama maliyeti ise 1600 liradır.
  • S.a İstanbul’da olan yerinizi açtınızmı telefon numaranız varmı varsa alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Oko58

S.a İstanbul’da olan yerinizi açtınızmı telefon numaranız varmı varsa alabilirmiyim

Merhaba. Haramidere sanayide açıyoruz. Şu an tadilatta. Bu ay sonunu bulmaz açmış olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degisim Zamanı -- 19 Nisan 2018; 9:54:6 >
  • Sonunda İstanbul'da Hizmetinizdeyiz..

Türkiye'de makine ile kaplama yapan tek firma olarak İstanbul'da yeni iş yerimizi açtık.
  • hayırlı olsun. Bol kazançlar Abdurrahman Bey.
  • teşekkür ederim hocam.
  • merhaba arkadaşım 2006 model peugeot 307 direksiyon airbag söküldüğünde yerinde olmadığı görüldü adanada şubeniz vardı galiba size gelsem bu iş kaç paraya malolur.

şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: efens123

merhaba arkadaşım 2006 model peugeot 307 direksiyon airbag söküldüğünde yerinde olmadığı görüldü adanada şubeniz vardı galiba size gelsem bu iş kaç paraya malolur.

şimdiden teşekkürler
    Merhabalar.

0532 511 66 23
    Bekir Atlıhan.

Ağabeyim.

Kardeşiniz verdi numarayı diyebilirsiniz. Fiyat konusunda yardımcı olacaktır.
  • Selamlar

Bmw 2008 520d aracım kazadan dolayı airbag beyin arızası veriyor. Bu beynin tamiri mümkünmü?

• quote:

Orijinalden alıntı: bykubi

Selamlar

Bmw 2008 520d aracım kazadan dolayı airbag beyin arızası veriyor. Bu beynin tamiri mümkünmü?
    merhabalar.
    hangi şehirdesiniz?
    işlem yapıldı mı beyin için?
  • Citroen C3 2011 Confort aracim var,

Yolcu airbagi var bende, onu patlak airbag ile değişecek ve döşemesini tamir edecek, birde emniyet kemerlerini düzeltecek, şoför kısmını ben hallettirmiştim.

Fiyatımız ne olur? yalnız yolcu airbag i patlayacak şekilde takılması lazım, döşemeyi fabrikasyon yapılması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitepony

Citroen C3 2011 Confort aracim var,

Yolcu airbagi var bende, onu patlak airbag ile değişecek ve döşemesini tamir edecek, birde emniyet kemerlerini düzeltecek, şoför kısmını ben hallettirmiştim.

Fiyatımız ne olur? yalnız yolcu airbag i patlayacak şekilde takılması lazım, döşemeyi fabrikasyon yapılması lazım
    döşeme işini Türkiye'de sadece biz makine ile yapıyoruz.
    Maslak 21.sokakta 710 numarada iş yerimiz.
    Fiyat konusunda, piyasadan daha düşük fiyatı vereceğimden emin olabilirsiniz.
    Donanımhaber'den gelen müşterilerimize özel indirimlerimiz var.
    Yönlendirdiğimiz yerlerde de aynı şekilde indirim yaptırıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Degisim Zamanı

merhabalar.
    hangi şehirdesiniz?
    işlem yapıldı mı beyin için?

Alıntıları Göster
    Yurtdışındayım. Tatil için geldiğimde tamir ettirmek istiyorum. Beyin için herhangi bir işlem yapılmadı.

• airbag'lerin bir ömrü var mıdır ? Yani 10 senelik bir araba kaza yaptığında istenen şekilde çalışır mı yoksa kaza anında patlamama olasılığı var mıdır ? Arabanın yaşı etkiler mi bu durumu yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykubi

Yurtdışındayım. Tatil için geldiğimde tamir ettirmek istiyorum. Beyin için herhangi bir işlem yapılmadı.

Alıntıları Göster
    yapılmadıysa geldiğiniz zaman gereken ne ise yaparız ve arızayı gideririz hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.