Şimdi Ara

## Air Rivals Rehberi (Ana Konu - Güncel YENİ server!! ) ## (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
99.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devil kardeş su silahları güçlendirme konusunda yardımcı olailirmisin? bu minareller sadece kalkan ve bazı diğer yetenek kartları için mi geçerli? silahları nasıl güçlendircez. yardımcı olurmusun? tşkler
  • Acemiliğime verin daha yeni başladım oyunda nasıl ulus seçiyoruz görev geldi fakat böyle seçim ekranı falan yok nasıl yapıcağımı açıklarsanız sevinirim.
  • Ooo mükemmeL ötesi :)
    Valla bende gaza geLdim indiricem yarın :)
    bakalım :)
    benim ram 512 ama kasmaz inşaLLah :/
  • Neden üye olunmuyor?
  • arkadaslar oyunu ındırdım hersey guzel ama oyun 1,0,0,2 de AutoPatcher calısmıyo sitedede oyunun sitesindede patcler yok oyunu 4 defa silip yenden yukelım 3 defa indirdim ama olmuyo cok acele yardım edersenız sevınırım
  • Beyler oyunu indirdim girerken İşlemciden cevap alınamıyor sunucu ile bağlantı kesildi hatası alıyorum ne yapacağım ?
  • oyunu indirdim ama kurarken bgm dosyalarında hata veriyor
  • Ben Airrivalste tugay kurmak istiyorum ama kuramıyorum.20lwl üstüyüm .lütfen bi cwp verin...
  • Ya arkadaşlar biraz garip bir istek olucak ama ben oyunu tamamen indirdim kurdum ama neredeyse bütün res-obj klasörü yoksay tekrar dene hatası verdi. Allah rızası için oyunu cafede oynadım hasta oldum bilgisayarıma kuramıyorum. Bir yardımsever arkadaş bütün res-obj klasörünü upload edebilir mi? Onun haricinde 2 tane ufak byutlu dosyada hata verdi.

airrivals_tr\Res-Map\3316.tex
    airrivals_tr\Res-obj klasörünün hepsi
    airrivals_tr\Res-VoIP\SCVoIP.exe

Arkadaslar lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

Ya arkadaşlar biraz garip bir istek olucak ama ben oyunu tamamen indirdim kurdum ama neredeyse bütün res-obj klasörü yoksay tekrar dene hatası verdi. Allah rızası için oyunu cafede oynadım hasta oldum bilgisayarıma kuramıyorum. Bir yardımsever arkadaş bütün res-obj klasörünü upload edebilir mi? Onun haricinde 2 tane ufak byutlu dosyada hata verdi.

airrivals_tr\Res-Map\3316.tex
    airrivals_tr\Res-obj klasörünün hepsi
    airrivals_tr\Res-VoIP\SCVoIP.exe

Arkadaslar lütfen yardımcı olun
  • Ustam senin bu bilgilerin çoğunu siteme koydum kızmazsın değil mi?

Bu arada:

28 Lwl BG kullanıyom
    pegasustayım
    Normandiya Hava Kuvvetleri tugayı lideriyim.
    Başvurulara açığız
  • Benden alıntı olduğunu belirttikten sonra istediğin yere koyabilirsiniz dostum. Zaten oyunu bırakalı 1 seneyi geçmiştir konuyu görünce hatırladım rehberimi

En son 1 ay önce girdim 1-2 friend'den kalan arkadaşlar vardı levellere bakıyım dedim hepsi uçmuş. Zamanında top rankingde olan ben şimdi kendimi bulamıyom. Hevesim kaçtı 1 saat sonra sildim. Ama bayağı item var çantada unuttuğum için ne işe yararlar bilmiyom
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladımda, oyundan iyi anlayan biri msn'imi ekleyip bana yardımcı olabilir mi? Çözemediğim noktalar oluyor. Her seferinde foruma yazıp 2 saat cvp beklemekte sıkıcı oluyor. Varsa gönüllü

msn : m_crazy_boy@hotmail.com
  • 69 lvl m gear nerde kasılır dayım yan char ını verdi bilmiyom bişey
  • Demin öylesine gireyim dedim. Bi baktım 30 eylül (bugün) yeni server açılmış. Başlamak isteyenler için kaçırılmaz fırsat. Hemen başlıyorum sizde gelin
  • usta oyunu daha önce oynamıştım çok zevkli geldi ama arkadaşlarında yardımıyla bu zevk öldü . Oyunda yanlış hatırlamıyorsam kasmak zordu . Anadolu lisesinde okuyorum. 5te evde oluruyorum. hergün 3-4 saat oynasam . İtem ve level yapmam ne kadar zorlaşır ? Premium , exp boost gibi olaylar var mı ? gelirsem M gear açmayı düşünüyorum bu arada ...
  • Vallahi bende aylardır oynamadığım için herşeyi unutmuşum. Yinede hatırladığım kadarıyla kasması çok zor değildi ve ana üs savaşları acayip eğlenceliydi. 11 level I-Gear oldum çıkıyorum yarın devam edicem. Yavaş yavaş hatırlıyorum. Mesela görevlerde ne nerde falan birden aklımageliveriyor...

Premium , exp boost olayına gelirsek. Benim oynadığım zamanlarda premium vardı oda belli avantajlar getiriyordu(hergün birkaç item ve tugay bankasından yararlanabilmek falan) Exp boost yoktu ama ben bıraktıktan sonra gelmişse birşey diyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 30 Eylül 2010; 23:39:58 >
  • Konuyu Bumplayalım bakalım.

Oyunla ilgili herşeyi sorabilirsiniz arkadaşlar,

Pegasus serveri ANI ulusunda 88 LVL B GEAR'ım. ASR tugayı vekil lideriyim. Geçen ayda Ulus strateji subaylığı yaptım ama biraz kötü bir aydı. Şu anda tugaylar arası kargaşalardan dolayı oyunda huzur kaçtı biraz. Her akşam full onlineim. Oyunla ilgili her konuda istediğinizi sorabilirsiniz.

Yardımcı olurum.
  • Oyunu hala oynayan varmı bende başlıcam oyun içi yardımlaşırsak sevinirim. Nick Eyera olur büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.