Şimdi Ara

AİON // SATILIK Account - LVL 50 SORCERER -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Server : KALİL
    Legion : ANARCHY

Karakter Link : http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=31920&serverID=49

Full Miragent seti vardır. Karakter Achemyde expert dir (449). Cooking ve Tailorda 399 dur. Ot-Maden toplama 449, Havadakileri toplama 420 lerdedir. Serverin en iyi guildindedir.

7 Haziran a kadar oynama düresi mevcuttur acc de. 6. ay ödülü olan kanatlarıda almıştır...

İstedigim fiyat 300 TL dir. 7 aydır verdigim aylık ücretler ve karakter özellikleri ve itemleri düşünüldügünde cok az bir miktardır. 7 Hazirana kadar oynama süresinide göz önünde bulundurun lütfen...

+ FULL KUTULU ŞEKİLDE OYUN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kheldar -- 30 Nisan 2010; 6:46:41 >

• 250 TL ye düşmüştür...
  • Gerçekten çok düşük fiyata satıyorsun hayırlı satışlar ama sana tavsiyem 1.9 bekleyip satmam çünkü server transferi çıkarsa karakteri çok daha yüksek bir fiyata rahatlıkla satabilirsin.
  • Transferin çıkacağı açıklandı zaten :) Bu arada arkadaşlar oyunuda birlikte vereceğimi eklemeyi unutmuşum ilana
  • panteon_tr@hotmail.com eklersen görüşelim
  • Ucuza gidiyor ama hadi hayırlısı,inşallah daha fazla düşürmeden satarsın.
  • Yok düşürmem daha fazla. Zaten bu fiyat bile anlamsız. İş durumundaki ani değişiklik yüzünden artık oynamam mümkün değil. Yoksa çok emek verdim gerçekten karaktere...
  • emre ben charını almak istiyorum msn adresimi eklersen yada pm ile bana ulaşırsan ben alırım sölediğin fiyat benim icin uygun
  • SATILMIŞTIR! Teşekkür ederim...
  • emre ben Gladroc üzüldüm oyunu bıraktığına bu karakter için okadar çok uğraştınki yazık oldu 250 tl :( ben olsam silerdim gene satmazdım bu fiyata
  • Para kazanmayı düşünmedim, sadece aylık verdiğim paraları ve oyun için harcadığım paraları biraz telafi etsin yeterliydi benim için... Evet çok uğraştım ve her saniyesinden zevk aldım, bunu parayla ölçemem :) Teşekkür ederim Gladroc..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.