Şimdi Ara

Aion sadece 4 Euro - 28 Kasım'a kadar devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NCsoft güzel bir indirim yapmış, belki alıp denemek isteyenler çıkacaktır. Bir aylık oynama süresi ile birlikte geliyor ve indirim 28 Kasım'a kadar devam edecek.

https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/Store.pl?action=viewItem&dnv=9380291691&item_id=222

• Bu oyuna önceden verdiğim paraya bak bir de kampanya fiyatına bak
  • arkadasima hediye account almak icin en uygun zaman.
  • Alacan aslında 3-5 tane sonra satarsin, bakarsin Aion ilerde adam olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Google-

Alacan aslında 3-5 tane sonra satarsin, bakarsin Aion ilerde adam olur

Aslında mantıklı, ama adam olacağı konusunda şüpheliyim.Baksana bölümün 90% gibi bir oranını karakter satışları oluşturuyor
  • Bende bi tane almaya caliyorum suan isteginiz gerceklestiremiyor deyip duruyo 2 gundur ticket attim bakalim nolcak.
  • hehe bedava yaptılar oyunu!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberk_a

hehe bedava yaptılar oyunu!!

Milletin verdiği paraları görünce mutlu olmuş gibi bir halin var , yoksa ben mi öyle algıladım. ?
  • estağfurullah o ne kelime ben ncsoftun kurnazlığına gülüyorum. tövbe tövbe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberk_a

estağfurullah o ne kelime ben ncsoftun kurnazlığına gülüyorum. tövbe tövbe

Bence 4 Euro verip, oyun bedava olduğunda oynamak isteyen avantajlı duruma geçecek çünkü Free başlayan oyunculardan daha fazla faydalanacaklar bazı şeylerden, 4 Euro fazla para sayılmaz.

Şu an 20 Euro.
  • aion free olduğu zaman sanırım tamamen ücretsiz olucak cdkey filanda almak gerekmiyecek sanıyorum. ve bazen düşünmüyor değilim ncsoft tanıdığım en kötü firma böyle güzel bir oyunu berbat bir hale getirdiler. oyunu satın alan gamefogce ncsoft dan ne kadar kötü olabilirki. hem aion gameforge sayesinde reklamı çok iyi yapılacak bence oyun daha güzel olcak her ne kadar free olasada...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.