Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hatasını alan bitek benmiyim :(

akşamdan beri kaç kere denediğimi hatırlamıyorum, Giremedim hala. Account Preorder " Yes! You're ready! " de diyor NcSoft :(

Full Client yükleyip çalıştıran kimse yoqmu ?
  • Yeni chat olaylarını çözebilen var mı?
    /ping latency bakma komutu bu...

/1 /2 /3 vs çalışmıyor bende. Birçok kişinin screenshotlarında Region 1 vs gibi kanallar gördüm ama malesef bende yok bunlar. Bilgisi olan var mı?

videoları izlemeyi ihmal etmeyinhttp://www.aionsource.com/forum/news-announcements/45627-armory-4-0-chained-horses-new-forums.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 7 Eylül 2009; 11:02:23 >
  • Full client derken nereden yükledin normal şekilde kendi kurulum programından yüklemedin mi?
    Ayrıca Europe ayarladığına emin misin? Belki US serverına bağlanmaya çalışıyorsundur.

quote:

Orijinalden alıntı: hololu

cannot authorized server
    hatasını alan bitek benmiyim :(

akşamdan beri kaç kere denediğimi hatırlamıyorum, Giremedim hala. Account Preorder " Yes! You're ready! " de diyor NcSoft :(

Full Client yükleyip çalıştıran kimse yoqmu ?
  • Geçen hafta Ncsoft sitesinde kullanıcı şifresi değiştirmiştim.Aion için başka kullanıcı tanımlamadım.Dün oyuna girerken denedim.Id-pw uyumsuz hatası verdi.
    Eski şifreyi denediğimde kabul etti.Oyun şifrelerini değiştirme işlemi farklı bir yerdemi yapılacak acaba?
    Dünkü hatalar aşırı yoğunluktan kaynaklıdır.Bugün daha az sorunlu olur diye tahmin ediyorum.Ncsoftun launcherini açtığınızda bütün updateleri yaptıysa sorunsuz olarak oyuna girersiniz.
  • download pc client diyerek oyunun kendi sitesinden kendi programıyla indirdim

yaklaşık 26 de saat indirdim..

bekle bekle zaman geçmedi yeni heves iner inmez başına oturdum pc min ama tık yok :(

NCsoft Launcher e tıklıyorum ne patch yüklüyor ne bişi
    oyunuda şifre girebilmem için dahi açmıyor
    serverlar mı kapalı ? ben mi yanlış bir yerden yanlış bişi indirdim
    yeniden indirsem öbür indirdiklerimi silmelimiyim ?
    yeniden indirmek için bir sürü yer var siz hangisini tavsiye edersiniz..
    hesapta beta oynıyacaktık şifre aldık kayıt olduk o kadar pc açık kaldı
    şu an oynaya bilen arkadaşlardan varsa tiyolarını paylaşmalarını rica ediyorum..

bu konularda bigi verip yardım edebilecek herkese şimdiden teşekkürler..
  • Ben öncehttp://aion.patcher.ncsoft.com/liteinstaller/aion.exe adresinden installeri indirdim.
    Launcheri çalıştırdığında NCsoftun bütün oyunları gözükür.Orda Aionu tıkladığında onun yüklü olup olmadığını gösterir.Sende nerde sorun çıktı açıkçası tam olarak anlamadım.
  • launcheri çalıştırıp aionu şeçince

önce şu yazı çıkıyor

aion is now downloading in the background. ıf you restart the launceher the download will continue where it left off

( türkçe meali :) Aion artık arka planda indiriyor. Eğer indirme yere yerden devam edecektir launceher yeniden başlatın)

başlatınca da bi numara olmuyor aynı genel oyunların oldugu sayfa çıkıyor
    sonra
    INSTALLED başlığı altında Aion görünüyor üstüne mausla gelince

Aion Downloading 35.8/8867,8 MB (14671:35 remaining ) yazısı görünüyor ..

bu peach mi yüklemeye çalışıyor yoksa ben bir önceki download ımı yanlış yaptımda yeniden yüklemeye çalışıyor çözemedim
  • Oynayabilen bir benmi varım aranızda :)
  • "and if skunk joins in it will be a 12 year old korean girl party"
  • Aion EU Server IPleri

THOR
    206.127.156.168

CASTOR
    206.127.156.164

VOTAN
    206.127.156.169

VİDAR
    206.127.156.172

URTEM
    206.127.156.171

GORGOS
    206.127.156.166

KROMEDE
    206.127.156.167

BALDER
    206.127.156.170

PERENTO
    206.127.156.165

SPATALOS
    206.127.156.162

TELEMACHUS
    206.127.156.163

SUTHRAN
    206.127.156.173 <== Son baktığımda offline dı, sonra vericem IPsini...

örnek ss

CMD (start>Run>cmd>enter) tracert xxx.xxx.xxx.xxx (örnek : tracert 206.127.156.168)

.bat dostası ile ;

Notepad açıp alttaki kodu girin (xxx.xxx.xxx.xxx olan yere server ip yazın) :

c:\windows\system32\tracert xxx.xxx.xxx.xxx 
    pause

Save as > xxxxx.bat olarak kaydedin . ( "save as type : All Files" seçmeyi unutmayın, yoksa .txt olarak saveler.)
    .bat dosyasını çalıştırın...
    .

Bütün haberleşmelerde Port 7777 kullanılıyor.

Olası diğer 2 IP (gameguard olabilir)

206.127.156.175:10241
    206.127.156.176:10241

edit: bütün serverlar US ve Auth serverlar dahil
    http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AqwmEytJ63L-dHVoYS1CMFNSOERyRzZKcHRfZEVjOGc&hl=en

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 9 Eylül 2009; 7:53:01 >

• Kusura bakmayın da ben pek anlamadığım için soruyorum bu verdiğiniz bilgiler ne işimize yarayacak?

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

Aion EU Server IPleri

THOR
    206.127.156.168

CASTOR
    206.127.156.164

VOTAN
    206.127.156.169

VİDAR
    206.127.156.172

URTEM
    206.127.156.171

GORGOS
    206.127.156.166

KROMEDE
    206.127.156.167

BALDER
    206.127.156.170

PERENTO
    206.127.156.165

SPATALOS
    206.127.156.162

TELEMACHUS
    206.127.156.163

SUTHRAN
    206.127.156.1XX <== Son baktığımda offline dı, sonra vericem IPsini...

örnek ss

CMD (start>Run>cmd>enter) tracert xxx.xxx.xxx.xxx (örnek : tracert 206.127.156.168)

.bat dostası ile ;

Notepad açıp alttaki kodu girin (xxx.xxx.xxx.xxx olan yere server ip yazın) :

c:\windows\system32\tracert xxx.xxx.xxx.xxx 
    pause

Save as > xxxxx.bat olarak kaydedin . ( "save as type : All Files" seçmeyi unutmayın, yoksa .txt olarak saveler.)
    .bat dosyasını çalıştırın...
    .

Bütün haberleşmelerde Port 7777 kullanılıyor.

Olası diğer 2 IP (gameguard olabilir)

206.127.156.175:10241
    206.127.156.176:10241

• Ayrıca son bir soru private serverlardan ücretsiz, limitsiz oynanabiliyormuş.
    Infiniteaion mesela. Oynayan var mı? Ne farkı var?
  • Open Beta'da oynayıp oyunu almayı düşünüyordum. hatta wow'u bi 10kişi bırakıp başlayacaktık open beta key diye bi saçmalık daha bulmuş NCsoft. Elinde open beta key olan var mı? clienti yükledim sadece bi key arıyorum ayın 4ünden beri.. Var mı fazla 1 keyi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elinwelin

Open Beta'da oynayıp oyunu almayı düşünüyordum. hatta wow'u bi 10kişi bırakıp başlayacaktık open beta key diye bi saçmalık daha bulmuş NCsoft. Elinde open beta key olan var mı? clienti yükledim sadece bi key arıyorum ayın 4ünden beri.. Var mı fazla 1 keyi olan?

Oyunu aldığım için fazladan elimde kalan beta keyi pm attım.
  • Hello everyone,I would like to announce that Infinite Aion is now officiallycompatible with the 1.5.0.3 Client of Aion. Please update your clients asyou will not be able to login to the game unless you have the most up todate client from retail. We have just about everything working that wasworking on the 1.0.2.14 client but there are a few things that we mighthave forgot. From here on out we will be improving on the client as much aswe can while the official beta is out.

Key e, 50€ + ayda 14€ vermeye gerek yok girin infinite aion a çatır çatır oynayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshap

Hello everyone,I would like to announce that Infinite Aion is now officiallycompatible with the 1.5.0.3 Client of Aion. Please update your clients asyou will not be able to login to the game unless you have the most up todate client from retail. We have just about everything working that wasworking on the 1.0.2.14 client but there are a few things that we mighthave forgot. From here on out we will be improving on the client as much aswe can while the official beta is out.

Key e, 50� + ayda 14� vermeye gerek yok girin infinite aion a çatır çatır oynayın.

moblar sana saldırmıyor. bumu çatır çatır?
  • Arkadaslar selam,

Oyuna girerken login bilgilerimi girdikten sonra 'cannot connect to the authorization server' hatasi verip oyundan atiyor.

Benzer hata alan var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshap

Hello everyone,I would like to announce that Infinite Aion is now officiallycompatible with the 1.5.0.3 Client of Aion. Please update your clients asyou will not be able to login to the game unless you have the most up todate client from retail. We have just about everything working that wasworking on the 1.0.2.14 client but there are a few things that we mighthave forgot. From here on out we will be improving on the client as much aswe can while the official beta is out.

Key e, 50€ + ayda 14€ vermeye gerek yok girin infinite aion a çatır çatır oynayın.

Çatır çatır oynadın mı sen?
    Akşam 8 den bu yana oyun açılmadı, sunucuları online görüp oyunu açana kadar offline oluyorlar. Yönetim rezalet, çözemedikleri sorunla ilgili bütün konuları ya siliyorlar yada kilitliyorlar. Bu sunucu bu hali ile her 2-3 günde bir wipe yer. Sağlıklı bir şekilde çalışan sunucu için 2010 u beklemek gerekiyor bence. O zamana kadar türeyen sunucularda sadece sen çatır çatır oynayabilirsin.

• sphex 'in gönderdigi key ile(burdan tekrar teşekkür ediyorum) akşam üstü oynadım ben, adını hatırlamadıgım bi serverda yanlış yazmıyırsan asmodian oldum az insan vardı, lag pek yoktu. level7e kadar kastım sonra dışarı çıktım, şimdi de yaman01'ın dedigi gibi bayadır açılmıyor serverlar. yapcak bişey yok beta sonuçta. bu arada başka bi arkadaş iyi tarafı seçmişti onun serverına girdigimde her taraf player ve lagdan mob kesilmiyordu. serverdan servera fark ediyo olabilir, bilemiyorum tabi tam olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tasslehoffb

Arkadaslar selam,

Oyuna girerken login bilgilerimi girdikten sonra 'cannot connect to the authorization server' hatasi verip oyundan atiyor.

Benzer hata alan var mi acaba?

Aynı sorun bendede var, sebeb nedir bilen varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.