Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Archer biraz garip daha doğrusu oldukca ezik geldi bana.
    İlk başlarda böyledir, ilerde düzelir diye diye 35 e kadar gittim ama birşey değişmedi
    profilde 300 atak görünüyor crit ile zar zor 300 vuruyorum
    Gladiaor ve Assassin profildeki atak gücünün 3-4 katı crit vurabiliyorken Ranger in bu hali biraz garibime gitti, birde buna atak hızının yavaşlığını eklerseniz çok sinir bozucu bir durum çıkıyor ortaya.
    Ok kullanması ve diğer menzilli karakterler gibi cast time olmamasından dolayı pvp de yada karşı ırkın haritasında oldukca rahat ediyorsunuz, birde stunning shot ve devamındaki skill bazen 300, bazen 2500 vurabiliyor ama 2500 vurduğu çok nadir(crit ile).
  • ranger kimine göre güzel ama grind ve pvp sini sevmiyorum. vur kaç allah kaç vur tekrar :)

Gladiator'u begendim. lvl 20 de dual wep geçerim diyordum. stigma ararken süper bi polearm düştü. lvl 19 3 socket +17 phy crit bonusu. +8 yaptım. 3 sockete +2 attack bonusu vurdum. atağım acayip yükseldi. millet gladyatörlere ezik diyolar fakat 1.5 ile magical resistance takıları gelecekmiş. o zaman biraz defans sağlamlaşır.

Bu arada OB tarihi bu aralar duyurulacak. Clienti Torrent'e vericeklermiş. Downloadı daha kolay olur. Aion ekibinin yaptığı açıklamaya göre OB yi 1.5 olarak oynayacağız. bambaşka bi oyun gibi olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameLe`

WoW'un en büyük rakibi oyun. O yüzdende paralı. Bedava olsaydı keşke

Birde parayı aylık mı ödüyoruz yoksa 1 kereliğine mi? Öyleyse para birleştirip DH ailesi olarak alalım DVD'ye çekip dağıtalım... Herkes 5-10 Lira koysa yeter zaten...

İlk olarak bu oyun f2p olsaydı oyuna fazla para harcamak istemeyen kişiler için oyun kötü bir hâle gelirdi(Bu arada oyun aylık ücretli).İkinci olarak ise tek sefer para ödenen Guild Wars gibi oyunlarda oyunun kutusundan bir game-key çıkıyor ve onu kullanarak account aktif hâle getiriliyor.Yani önemli olan dvd değil içindeki key ve o key sadece 1 kullanımlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ameLe`

WoW'un en büyük rakibi oyun. O yüzdende paralı. Bedava olsaydı keşke

Birde parayı aylık mı ödüyoruz yoksa 1 kereliğine mi? Öyleyse para birleştirip DH ailesi olarak alalım DVD'ye çekip dağıtalım... Herkes 5-10 Lira koysa yeter zaten...

Birleşsen çeksen bile dvd yi 1 tane Key olacak onun içinde Keyide bölecek halimiz yokya

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Archer biraz garip daha doğrusu oldukca ezik geldi bana.
    İlk başlarda böyledir, ilerde düzelir diye diye 35 e kadar gittim ama birşey değişmedi
    profilde 300 atak görünüyor crit ile zar zor 300 vuruyorum
    Gladiaor ve Assassin profildeki atak gücünün 3-4 katı crit vurabiliyorken Ranger in bu hali biraz garibime gitti, birde buna atak hızının yavaşlığını eklerseniz çok sinir bozucu bir durum çıkıyor ortaya.
    Ok kullanması ve diğer menzilli karakterler gibi cast time olmamasından dolayı pvp de yada karşı ırkın haritasında oldukca rahat ediyorsunuz, birde stunning shot ve devamındaki skill bazen 300, bazen 2500 vurabiliyor ama 2500 vurduğu çok nadir(crit ile).

Ranger lar pvp de gerçekten gayet iyi.Ama vur kaç işini iyi ayarlamk gerekitor.Birde budna zevk almak lazım tabikide :)
    Pve de dersen bana da kasması zor gelmişti.Bahsettiğin skilli biliyorum ve gerçektende bazen büyük damageler veriyor bazende çok sıradan...
    Aslında ranger da pve de zorlanmamızın nedeni sadece bow kullanmamız...Cd bitene kadar normal vuurşlar pek etkili olmuyor kesme süreside uzuyor haliyle ama geçöenler de görümki işin aslı böyle değilmiş :D
    Sana sadece şu vidyoyu izlmeni tavsiye ediyorum.Eminim fikrin değişecek ;

http://www.youtube.com/watch?v=OPzry8MHn7E

• 1.2 versiyonunda craft yaparken fail oranını aşırı derecede yükseltmişler
    craft seviyenizle aynı seviyedeki bir eşya yaparken fail şansı %50, hatta bana göre daha fazla
    8 eşyanın 5 i fail e gitti.
  • quote:

1.2 versiyonunda craft yaparken fail oranını aşırı derecede yükseltmişler
    craft seviyenizle aynı seviyedeki bir eşya yaparken fail şansı %50, hatta bana göre daha fazla
    8 eşyanın 5 i fail e gitti.

Ayni seviyede eşya mı basılır sende kas bi +30 +50 lvl çat çat bassın...
  • 399 dan 400 e hemen geçilmiyor.
  • bunun bi private söylentisi wardı ne oldu o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

bunun bi private söylentisi wardı ne oldu o?

Şuan bir sürü var :)Ama hiçbirinde atak yapman mümkün değil.Npc lerlede konuşamıyorsun.Skilleri de daha ekleyememişler...
    Mevcut emulator ile evde kurdum bende,sadece haritada geziyorsun öyle.Bunun yanında istediğin mobu spawnlaya biliyorsun,farklı haritalara atlayabiliyorsun vs..Anlıyacağın hala geliştirme aşamasında :)
    Ama tam olarak bir sürüm çıkarılsın muhakkak evde kuracağım bir tane.Build vs. denemek için faydalı oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemis_KaSTeL -- 23 Ağustos 2009; 23:45:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artemis_KaSTeL

quote:

Şuan bir sürü var :)Ama hiçbirinde atak yapman mümkün değil.Npc lerlede konuşamıyorsun.Skilleri de daha ekleyememişler...
    Mevcut emulator ile evde kurdum bende,sadece haritada geziyorsun öyle.Bunun yanında istediğin mobu spawnlaya biliyorsun,farklı haritalara atlayabiliyorsun vs..Anlıyacağın hala geliştirme aşamasında :)
    Ama tam olarak bir sürüm çıkarılsın muhakkak evde kuracağım bir tane.Build vs. denemek için faydalı oluyor...

Aion-Live.ru var belki duymuşsunuzdur adamlar nerdeyse(nerdeyse gereksiz bile :p ) herşeyi halletmişler skill,mob,level atlama sorunu falan fakat serveri açmıyorlar :(

• quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Orijinalden alıntı: Artemis_KaSTeL

quote:

Aion-Live.ru var belki duymuşsunuzdur adamlar nerdeyse(nerdeyse gereksiz bile :p ) herşeyi halletmişler skill,mob,level atlama sorunu falan fakat serveri açmıyorlar :(

yok bea halledememişlerdir ondan kıwırıodurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

Kaçırmayın
    http://www.gametrailers.com/video/gc-09-aion-the/54878
    http://www.gametrailers.com/video/gc-09-aion-the/54877

Sağol videolar için.

• En nihayetinde Expert Weaponsmith olabildim çin sunucularında :)
    dun gece baya bi para harcadım olamadım bugün son bir deneme daha yapayım dedim ve oldu
    resimleri hemen ekliyorum

level 50 kılıc yapmak gerekiyor Expert olabilmek için
     Aion Online - Genel Konu

Bu görevi verdikten sonra Expert seramonisi için Sanctum Generaline gönderiyorlar
     Aion Online - Genel Konu

Bu görevide tamamlayınca expert ünvanı, expert başlığı ve weaponsmith seviyenizi 400 yapıyorlar

expert hat
     Aion Online - Genel Konu

400. seviye Weaponsmith in ilk kılıcı
     Aion Online - Genel Konu

• baya kastırmıştır o craflar. maşallah herşeyi levellamışın :)
  • Öyle oldu ama boşuna kastım sanırım
    her karakter sadece bir eşyada expert olabiliyormuş ama ötekilerde az para kazandırmadılar bana :)
  • Tebrikler.Craftingte uzmanlaşmak çok emek ve zaman isteyen bişey.
    Eu da artık senin deneyimlerinden faydalanacağız.
  • Teşekkür ederim sphex, aslında baya bir açık var craft sisteminde :)
    50.000 e malettiğim bir eşyayı 100.000 e anında shop a satıyorum bundan 100 tane yapsam 5.000.000 kar oluyor :)
    Bunun gibi bir çok açık var craft sisteminde, bunun nedeni oyuncuların elindeki eşyaların değerini bilmemelerinden kaynaklanıyor.
  • quote:

Teşekkür ederim sphex, aslında baya bir açık var craft sisteminde :)
    50.000 e malettiğim bir eşyayı 100.000 e anında shop a satıyorum bundan 100 tane yapsam 5.000.000 kar oluyor :)
    Bunun gibi bir çok açık var craft sisteminde, bunun nedeni oyuncuların elindeki eşyaların değerini bilmemelerinden kaynaklanıyor.

Güzel bir açıkmış ^^

Tebrikler :)
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.