Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
5
Favori
204.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi anlamadım bu oyun 20 gb mi boyutu :??
    ücretlimi ücretsiz mi nasıl iş. :)
  • oyun süper gözüküyor paralıda olsa girecem muhakkak ama şuan server açıkmı ?
  • bencee hangi oun olursa olsun para verilmeezz verildigi icin parali oluyoorr vermeseniz olmaz neysee oyun sonucta 1 kez para veilse guzel ama her ay herayyy beles serverlarda oynarimmm daha iyi yoksada oynanama olan serverlar yonelırım bende :D akklı olunnn c3 ten beri l2 oynuyorum ama paralı serverlarda degıll bilesinizz yinede zevk aliyorum
  • Şuan tek acik serverlar korede. Onada biz giremiyoruz Closed Beta suanda.

Private serverda oynucaklara iyi eglenceler ama buyuk oyunlarin privateleri guzel olmuyor. Orjinal serverda binlerce insanla oynamak varken. Hem private yani free serverlar bir sorun ciktimi hemen siliyor charlarinizi. Bide yapan grubun kalitesi.Bazi gruplarin yaptigi emulatorler bugtan gecilmiyor.

Oyun ucretli. Ordaki 20gb lik deger CB icin onerilen.
  • Güncel.^^
    (10000'e az kaldi sıkın disinizi )
  • oyunu cry engine kullandığı doğru mu? bir mmorpg için mükemmel bir oyun gibi tam olarak hangi ay çıkıyor yaza yakın diyorlardı tarih belirlendi mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wingo119

oyunu cry engine kullandığı doğru mu? bir mmorpg için mükemmel bir oyun gibi tam olarak hangi ay çıkıyor yaza yakın diyorlardı tarih belirlendi mi?

dogru. Tarih vermediler malisef . Az kaldi az....
  • acaba tam çıkış tarihini bilen varmı knightonlineden bıltık artık ona her ay vereceğim üyelik parasını böle güzel bir oyun için veririm daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balıkesir UltraslaN -- 20 Nisan 2008; 12:36:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Balikesir UltraslaN

acaba tam çıkış tarihini bilen varmı knightonlineden bıltık artık ona her ay vereceğim üyelik parasını böle güzel bir oyun için veririm daha iyi

Bilen yoktur. Ama az kaldi az... ^^

Oyunlara gereksiz verdiginiz paralari vermeyi kesin , diger oyunlardaki charlarinizi satin ve aion icin hazirlanin. Bu oyunda eglenmek icin hersey var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

quote:

acaba tam çıkış tarihini bilen varmı knightonlineden bıltık artık ona her ay vereceğim üyelik parasını böle güzel bir oyun için veririm daha iyi

Oyunlara gereksiz verdiginiz paralari vermeyi kesin , diger oyunlardaki charlarinizi satin ve aion icin hazirlanin. Bu oyunda eglenmek icin hersey var.

tamam oyun çok güzel leVel alınma ama oyun henüz çıkmadan bu kadar mükemmel olacağına nerden biliyosun bi pv serveri fln mı var da oynayıp bize söylüyorsun eğer öyle bişey varsa lütfen söle para ödemektense bedava pv oynarım daha iyi

• quote:

Orjinalden alıntı: wingo119

quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

quote:

tamam oyun çok güzel leVel alınma ama oyun henüz çıkmadan bu kadar mükemmel olacağına nerden biliyosun bi pv serveri fln mı var da oynayıp bize söylüyorsun eğer öyle bişey varsa lütfen söle para ödemektense bedava pv oynarım daha iyi

PV server yok.

Oyunu oynamadan yorum yapmak istemem ama bircok dokuman var oyun hakkinda ve okudukca anliyorsun. Bide oyunun dagitimcisinin katileli olmasi bu dusuncemi gelistiriyor. Bahse giriyorum bi nevi mukemmel bir oyun olcagi konusunda aldigim tiyolarla. Umarim kaybetmem yani kaybetmeyiz... ^^

• Okuduğum kadarı ile çok bir yenilik getirmeyen bir oyun. Grafikleri güzelmiş ona bir şey diyemem.
    Yukarıda WoW'u bitirmeye yönelik bir oyun olduğu söylenmiş. Biraz komik geldi bana. Bu oyun ancak F2P lere rakip olabilir. Ne WoW'a ne Warhammer'e Ne de AoC'ye rakip olamaz. Çünkü onlar kadar bir fan kitlesi asla olamaz. (Warcraft, Warhammer, Conan) Neredeyse bunları bilmeyen yok. Ve herkes merak ediyor. Grafiksel olarak bile desek ki ortada AOC varken o da biraz zor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wessago

Okuduğum kadarı ile çok bir yenilik getirmeyen bir oyun. Grafikleri güzelmiş ona bir şey diyemem.
    Yukarıda WoW'u bitirmeye yönelik bir oyun olduğu söylenmiş. Biraz komik geldi bana. Bu oyun ancak F2P lere rakip olabilir. Ne WoW'a ne Warhammer'e Ne de AoC'ye rakip olamaz. Çünkü onlar kadar bir fan kitlesi asla olamaz. (Warcraft, Warhammer, Conan) Neredeyse bunları bilmeyen yok. Ve herkes merak ediyor. Grafiksel olarak bile desek ki ortada AOC varken o da biraz zor.

Bu dedigin oyunlardan cok fan kitlesi var. Butun avrupa ve kore ulkelerinde fan sitesi var bu oyunun. Bide oyunlarin yenilik getirmesi anlayisi cok sacma her sene futbol maclari oluyor ne yenilik getiriliyor. Yenilik istiyorsan PVPVE var Aion da hangi oyunda var bu sistem. Asil oyunlarda olmasi gereken kalitedir.

Bilip Bilmeden yazmayin
    .

www.aiononline.com dan comminity e gir gor avrupada kac tane fansitesi var. Warhammer la AOC u topla bakalim kac tane cikacak. More a tiklamayi unutma.
    edit:
    resmi olmayan fansiteleri saymiyom bile.Sayamam zaten. ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 21 Nisan 2008; 17:59:51 >

• Fanatiklik yapmana gerek yok. Warhammerden bahsediyorsun bide bununlamı karşılaştırıyorsun.

İyi tamam site filan açmışsınız güzel hoşta, bu kadar da gözü kapalı savunma yapman gayet gereksiz ve saçma.

Adam Warhammerle karşılaştırdı ya. :D

Unutmadan ekleyeyim. pvpve Çok şahane über imba muhteşem bir yenilik. Hastasıyız. Olmazsa olmaz.

Bahsettiğin oyun futbol oyunu arkadaşım. RPG den bahsediyorsan eğer nasıl yenilik içermeyecek. Töbe ya. RPG den bahsediyorsun. Bol keseden atmasyon yapma cevap vermek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessago -- 22 Nisan 2008; 11:32:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wessago

Fanatiklik yapmana gerek yok. Warhammerden bahsediyorsun bide bununlamı karşılaştırıyorsun.

İyi tamam site filan açmışsınız güzel hoşta, bu kadar da gözü kapalı savunma yapman gayet gereksiz ve saçma.

Adam Warhammerle karşılaştırdı ya. :D

Unutmadan ekleyeyim. pvpve Çok şahane über imba muhteşem bir yenilik. Hastasıyız. Olmazsa olmaz.

Bahsettiğin oyun futbol oyunu arkadaşım. RPG den bahsediyorsan eğer nasıl yenilik içermeyecek. Töbe ya. RPG den bahsediyorsun. Bol keseden atmasyon yapma cevap vermek için.

Edit:
    Aslinda uzun bir cevap yazmistimda sonra baktimki sana ne cevap yazsam bos. Warhammer da sana basarilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 23 Nisan 2008; 0:14:33 >
  • Doğmamış çocuğa don giydirilmez denilirya sizde tam bu sözün zıttını yapıyorsunuz.Oyunun daha eu da betaları çıkmadı yanılmıyorsam,niye başka oyunlarla kıyaslamaya sokuyorsunuzki.Hele bi çıksın denensin ondan sonra kıyaslama yapın.Usta bir rpg 'ci değilim,yazdıklarım yanlış anlaşılmasın.Şunu söylüyem yotubeden sadece ve sadece izlediğim kadarı ile skill görselliği pek hoşuma gitmedi.Ama grafik gayet güzel.Aoc'ninde youtubeden videosunu izledim onda sanki biraz daha gerçekçiliğie yakınlık var,daha dorusu vuruş bakımından biraz daha hoş duruyor bu oyuna göre.Ama bakın tekrardan dile getireyim sadece youtubeden izlediğim kadarı ile grafikler ve vuruş efektleri hakkında yorum yapıyorum.

Rpg'ye yenilik gelirmi konusundada bikaç şey yazayım.Açıkcası ben 3,5 meslek seçimi dışında ,fazlada rpg yapılmayan oyunlarda takılıldım.Yani role play game böyle bişey değildir diye düşünüyorum.Her ne kadar oynamasamda büyük bir çoğunluğun kabul ettiği bu piyasada rp'ye en uygun 2 oyun var;ultimate,wow.Yok asassain ol ,yok warior ol ,yok buffcı ol,bunlar role yapmak değildir diye düşünüyorum.Neyse bu topic altında bi kaç kez dile getirdim,yine dile getireyim.Bir oyuncu olarak rol yapmak değil,aksiyonu oyun içinde yaşamak istiyorum.Çay tepsisi tutar gibi ok tutmamak,ülser geçiren bir hasta gibi başım öne eğik iki kılıç taşımamak,benim ona atak yapıcağımı bile bile ona vurmamı taştan bir heykel gibi bekleyen bir mob görmemek istiyorum artık.Yani Level hocam rpg de,mmo de her ne dersen de bu tarz oyunlara katılacak çok şey var.Yeterki katmasını bilen bir firma olsun.
    Bakalım Aion bu isteklerime cevap verebilecekmi.Bu tarz bir oyun beklemek biraz beyhude ama yinede ALLAH'tan ümit kesilmez.

• quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCEE28

Doğmamış çocuğa don giydirilmez denilirya sizde tam bu sözün zıttını yapıyorsunuz.Oyunun daha eu da betaları çıkmadı yanılmıyorsam,niye başka oyunlarla kıyaslamaya sokuyorsunuzki.Hele bi çıksın denensin ondan sonra kıyaslama yapın.Usta bir rpg 'ci değilim,yazdıklarım yanlış anlaşılmasın.Şunu söylüyem yotubeden sadece ve sadece izlediğim kadarı ile skill görselliği pek hoşuma gitmedi.Ama grafik gayet güzel.Aoc'ninde youtubeden videosunu izledim onda sanki biraz daha gerçekçiliğie yakınlık var,daha dorusu vuruş bakımından biraz daha hoş duruyor bu oyuna göre.Ama bakın tekrardan dile getireyim sadece youtubeden izlediğim kadarı ile grafikler ve vuruş efektleri hakkında yorum yapıyorum.

Rpg'ye yenilik gelirmi konusundada bikaç şey yazayım.Açıkcası ben 3,5 meslek seçimi dışında ,fazlada rpg yapılmayan oyunlarda takılıldım.Yani role play game böyle bişey değildir diye düşünüyorum.Her ne kadar oynamasamda büyük bir çoğunluğun kabul ettiği bu piyasada rp'ye en uygun 2 oyun var;ultimate,wow.Yok asassain ol ,yok warior ol ,yok buffcı ol,bunlar role yapmak değildir diye düşünüyorum.Neyse bu topic altında bi kaç kez dile getirdim,yine dile getireyim.Bir oyuncu olarak rol yapmak değil,aksiyonu oyun içinde yaşamak istiyorum.Çay tepsisi tutar gibi ok tutmamak,ülser geçiren bir hasta gibi başım öne eğik iki kılıç taşımamak,benim ona atak yapıcağımı bile bile ona vurmamı taştan bir heykel gibi bekleyen bir mob görmemek istiyorum artık.Yani Level hocam rpg de,mmo de her ne dersen de bu tarz oyunlara katılacak çok şey var.Yeterki katmasını bilen bir firma olsun.
    Bakalım Aion bu isteklerime cevap verebilecekmi.Bu tarz bir oyun beklemek biraz beyhude ama yinede ALLAH'tan ümit kesilmez.

Haklisin bende fark ettim editledim zaten mesajimi. Bole gereksiz tartismalara girmeye gerek yok bekleyip gorecez. Buarada haberin varmi bilmiom ama bazi questler icin transformation (bicim degistirme) kullanman lazim. Mesala Blaur larin bolgesinden bir quest alican ee ne yapicaz Blaur olucaz. :) (RP ornegi)
    RP cok harika bir olay evet meslek secmek sinif secmekten ote birsey. Onlarda birer RP ama asil RP oyunun raconuna uymaktir mesala senin irkindan senden yuksek birini gordun nikinin basinda Lord unvani var iste ona lordum die hitap etmek bir RPG dir (Bu ornegi bir uyemizden asirdim ^^). Bazi oyunlar oyuncularin nicklerini RPG uydururlar mesala LOTRO da vardi galiba bu ozelllik. İrka gore nickname ler degisiyordu.Emin olmamakla birlikte Aionda yok herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 23 Nisan 2008; 0:44:58 >

• Level hocam bu oyunu öyle bir anlatıyorsunuzki,inşallah bu yazılanlara karşıt bir tepkime olmaz,oyunun mantalitesi hususunda.Yav online oyun yada mmo diyelim öyle bir durumdaki mükkemmelliyeti sunamıyor oyuncuya.Birinde vuruş güzel konu kötü,birinde vuruş kötü konu güzel.Sonrada gel bana para ver diyor.Şahsen oynadığım hiç bir oyuna para vermedim,daha doğrusu kendine para verdirebilecek bir oyun bulamadım.Aion inşallah aldığı parayı hak ettirecek bir kaliteyle çıkar karşıma yada karşımıza.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCEE28

Level hocam bu oyunu öyle bir anlatıyorsunuzki,inşallah bu yazılanlara karşıt bir tepkime olmaz,oyunun mantalitesi hususunda.Yav online oyun yada mmo diyelim öyle bir durumdaki mükkemmelliyeti sunamıyor oyuncuya.Birinde vuruş güzel konu kötü,birinde vuruş kötü konu güzel.Sonrada gel bana para ver diyor.Şahsen oynadığım hiç bir oyuna para vermedim,daha doğrusu kendine para verdirebilecek bir oyun bulamadım.Aion inşallah aldığı parayı hak ettirecek bir kaliteyle çıkar karşıma yada karşımıza.

Bu arada gene abartmak istemiyorum ama kore deki CB ye cok buyuk onem veriliyor. Ve gecen CB de yapilan degisiklikleri anlatan ingce bir liste gonderildi bize. Aion Kore sitesindede var. Ve yapilan degisiklikler bir kacina baktim warrior skillerinden bazilarinda degisiklik yapmislar. NCSOFT bu oynuna cok iyi bakiyor buyuk onem veriyorlar ve bence hakkini vererek gelistiriyorlar. Bunuda o cevrilmeyecek kadar uzun olan listeden anliyorum.
    buyrun liste:
    http://aion.plaync.co.kr/new/update/view?articleID=14&category=&page

+ AionTR yi takip etmeyip aion u bekleyenlere bir haber veriyim oyunda buyuk ihtimalle sesli chat olucal. Daha haber cok... Biz bekliyoz sabirsizlikla buraya yazmamamin nedenise fazlasini bilmek sabirsizlik yaratiyor.

edit: yakinda cok daha kaliteli bir Aion tanitim yazisi hazirlicaz. Bu en bastaki yazi bir ceviri bide bu yazi sadece lvl 20 e kadar kapsamakta ve baya bir degisiklik geldi. Biz ogrendiklerimizi derleyip toplayip guzel bir yazi hazirlicaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 25 Nisan 2008; 20:18:52 >

• Aion Facebook grubu 1500 uyeye ulasmis.

Bunun anlami yeni konsep tasarimlari sunmalari demek Smile

Bu magenta rengi kristal parcasi Asmodea dunyasinin karanlik atmosferini gosteriyor ve Asmodian diyarlarinin ruhunu yansitiyor
    http://eu.aiononline.com/images/concepts/3_-_Crystal_Pillar.jpg

2. konsep calismasi efsanevi seyler ogrenebileceginiz bir kale.Cok ön bir konsep calismasi. Elysea de yer almaktadir.
    http://eu.aiononline.com/images/concepts/4_-_The_Green_Stronghold.jpg

İlginize ^^

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.