Şimdi Ara

Aion 6.2 Eu Çıkış Tarihi Erkene Alındı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
10.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni server 6.2 ile birlikte mi gelecek yoksa 1-2 ay önce açılan bir serverdan mı bahsediyorsun?

Ayrıca hangi faction olmayı düşünüyorsunuz, biz 2 kişiyiz yeni başlıcaz competitive oynuyoruz, 1-2 muhabbetimiz olur arada sizlerle karşı karşıya düşmeyelim
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Pve olarak world bosslar var. Oyun haritasına Dred gibi geliyor, alliance ile kesiyorsunuz. Rakip ırk da gelince cümbüş oluyor. Ama world bossları zorlasan tek başına da kesebiliyorsun. Bunun yanında 5 dakkada bir aynı yerde doğan mini basslar da bulunuyor. Kraft malzemeleri veriyor drop olarak.

Bunun yanında Holy Tower, Narakalli ve P. Studio zindanlar var PVE olarak. Holy Tower dışındaki zindanlar çok güzel. P. Studio efsane. Efsane item de atıyor zaten. PVE yapmanın pvp ye katkısı yok diye biliyorum. Birbirinden ayırmışlar tamamen.

Full pvp itemi ile orta halli pve itemli biri kadar bile damage veremezsiniz. Aradaki fark çok fazla.

PvP odakli baktığım için detaylar pvp odaklı oluyor haliyle. Pve ye dair gözlemlerim de bu şekilde.
  • lofer_freud kullanıcısına yanıt
    Öyleyse ikisinin progresini ayrı olarak yapmamız gerekecek. Olur güzel olmuş, umarım pve content eklenir. Zorlayan raidler vs olur da pve seti yapmaya değer ^^
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Daha fazla pve content ekleneceğini sanmıyorum ama, Bitter Makarna ve kalede bulunan bir zindan daha var. Burası herkesin top gearlı olarak allance ile gireceği büyük zindanlar olabilir. Bir süre kimsenin bitiremeyeceği zindanlar.
    Bilemiyorum tabi, tahmin.
  • ping sorununun bir çözümü var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Öyleyse ikisinin progresini ayrı olarak yapmamız gerekecek. Olur güzel olmuş, umarım pve content eklenir. Zorlayan raidler vs olur da pve seti yapmaya değer ^^
    Aion'da her zaman pve olmuştur. Raidler, dungeonlar, solo dungeonlar, world bosslar vs vs ama bu eylemlerin hepsi para içindir. Pvp ye hiç katkısı yoktur. Aionda pve itemler ve pvp itemler ayrıdır. Sen oyunun en iyi pve setini yapsanda, orta düzey pvp itemli bir karaktere hasar veremezsin. Pvp item için pvp yapmalısın. dediğim gibi Aion pvp ağırlıklı bir oyundur. Pve yapanlarda ya weapon için yaparlar yada para kasmak için yaparlar. Birde aionda rank için gerekli şeref puanı vardır. Bu puanı kasmak içinde fazlaca pve yapanlar var. Yani yine pve yapmak için yapmazlar sırf pvp de yer bulmak için yaparlar. çünkü pvp grupları kurulurken hep yüksek ranklı kişiler tercih edilir. Bir kişinin rankı yüksekse doğal olarak emeği çoktur. Emeği yükseksede yine düz mantık itemi iyidir. Birde rank olayı Aion'da ego sebebidir. Rankın karakterinin üstünde koskaca yazar. Oyun boyunca oyuncular sürekli bir üstündekini geçmeye çalışır. Şeref puanı için kale savaşları kazanılmalıdır. Grup pvplerinden kazanarak ayrılmalıdır. O yüzden aion pvpsi streslidir. genelde kaybedince discorda çok fazla kavga çıkar :)) rank düşmesi sebebiyle. Gw2 oynamış birisin. Bende 2.5 sene ara ara oynadım. 1000+ saat oyun sürem var gw2'de. Pvp si iyidir evet ama pvpsinde ego yoktur. Genelde eğlence için yaparsın. kaybedince üzülmezsin. Ama aion pvp si öyle değil :) dredgion kaybedildi diye legion dağıtanlar vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

ping sorununun bir çözümü var mı?
    Aion'da hiç ping sorunu ile karşılaşmadım. En son 50-60 arası ping alıyordum. Çok iyi değil ama yeterli. 1 aydır hiç ping ölçmedim. Belki anlık bir sorun olabilir.
  • anlık bir sorundur o zaman birazdan girerim tekrar. oyunun mekanikleri ve hareket etme şekli çok hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Yeni server 6.2 ile birlikte mi gelecek yoksa 1-2 ay önce açılan bir serverdan mı bahsediyorsun?

Ayrıca hangi faction olmayı düşünüyorsunuz, biz 2 kişiyiz yeni başlıcaz competitive oynuyoruz, 1-2 muhabbetimiz olur arada sizlerle karşı karşıya düşmeyelim
    Yeni server yarın açılacak diye duydum. Asmo tarafıyız.
  • oyun kaç gb ? gece indirmeye bırakıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WizMellin -- 18 Eylül 2018; 22:20:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nisan2005

Aion forumda okumuştum bende güncelleme ile birlikte 2 server (biri Alman diğeri international) İnter’de tekrardan başlamak istiyorum.
    YouTube’da video izliyorum özlemişim oyunu hele o katalam ah ahh..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WizMellin

oyun kaç gb ? gece indirmeye bırakıyım

İlk defa kurarken 60 GB boş alan istiyor :( sonra 30a düşüyor geçici dosyaları kendi siliyor sanırım..

• tewf!k kullanıcısına yanıt
    o zaman ben de yarın başlayayım. umarım uzun soluklu olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tewf!k

quote:

Orijinalden alıntı: Nisan2005

Aion forumda okumuştum bende güncelleme ile birlikte 2 server (biri Alman diğeri international) İnter’de tekrardan başlamak istiyorum.
    YouTube’da video izliyorum özlemişim oyunu hele o katalam ah ahh..

Alıntıları Göster
    Katalam zamanındaki tat herkezin damağında kaldı. O nedenle 6.2 nin mantığı katalamın birebir aynısı

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan111

Arkadaşlar aiona tekrardan başlamayı düşünüyordum ama oyuncu sayısı nasıl kalabalık mı ?
    Aion en berbat versiyonlu zamanlarında bile oyuncu sıkıntısı çekmedi. Bazı serverleri tamam yoğun değildi ama her zaman çok yoğun 2-3 servera sahip olan bir oyun oldu. Aion mmorpg piyasasında çok ciddi kemik oyuncu kitlesine sahip. Aion'u bırakıp başka oyuna başlayanlar bir kaç ay sonra tıpış tıpış geri döner genelde. Çünkü Aion'a bir oyuncusunun gözü alışmışsa o kişiyi başka bir oyun kolay kolay kesmez. Çünkü oyunun animasyonları, mekanikleri, mekanları, vuruş hissiyati (yaklaşık 10 yıllık oyun olmasına rağmen) ve bunların yayında geniş içerik ve pvp de doyurucu durumları başka bir oyunda bulmak çok zor. Aion Ncsoft gibi büyük bir firmanın en başarılı yapımıdır. Zira Ncsoft Blade&soul, Guild wars 1 ve 2 , Lineage 1 ve 2 ve Wildstar gibi oyunların yapımcısıdır. Bu oyunlarda en büyük kitleye Aion ile sahip olmuştur. Aion 2 için çalışmalara başlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 19 Eylül 2018; 8:40:17 >

• Beyler oyunu

https://en.aion.gameforge.com

http://na.aiononline.com/en/

Hangisinden indirecez ?
  • https://en.aion.gameforge.com adresinden.

Diğeri amerika sunucusu. Aşırı pingden oynayamazsınız.
  • Çok önceden oyuna bi girip bakmıştım okadar fazla görev vardı ki anında çıkmıştım oyundan . Senelerdir oynayan oyuncular var özeniyorum hepsine yemin ederim . 6.2 de bu tarz sıkıntılar kalkmış güncelleme yapıyor şuan hemen girip denemek istiyorum umarım o görev sorunları dediğiniz gibi ortadan kalkmıştır . Yeni başlayacağım oyuna mmorpglerde healer karakteri herzaman favorim olmuştur umarım becerebilirim bu oyunda

edit: Oyunun eski oyuncuları geri dönüyor sanırım bi discord kanalı kurabilirseniz güzel olur . Benim gibi oyuna yeni başlayanlar için bi yardım eli uzatın bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrednL.triceps -- 19 Eylül 2018; 13:51:39 >
  • Patch notları

https://cmsstatic.aion.gameforge.com/AION_Patchnotes_6.2_v15_en.pdf

• hala açılmadı mı oyun?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.