Şimdi Ara

Aion 6.2 Eu Çıkış Tarihi Erkene Alındı. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
10.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Random atan taş mı var brokerda? Mor veya sarı olarak ayrı ayrı satılmıyor mu?
    Ancientlerin legendary atma ihtimali de var sanırım.
    Direk legendary var mı şuan hatırlamıyorum.
  • Brokerda sadece eski omegaların çevrilmiş bundle' ları ve yeni veteran taşların bundle' ları var bildiğim kadarı ile. Ancient satıldığını hiç görmedim ki gerek de yok. Başarı oranı çok düşük. Ancientları dredler ve raid dışında genesis ile de alabiliyorsunuz. 50 genesise 7 tane veriyor. En temizi dred ve raidleri sektirmemek. Tek tük legend düşüyor.

Bu arada, bence pvp ve pve itemlerin + oranları değişik. Pvpe legend itemi 5' e hep ancient ile çıkartırım. Pvp itemde pvede gidenin aşağı yukarı 10 katı gidiyor.
  • Ancient transformlu bard satılık.
    Magical craftingi 200.
  • Serverde hala aktif oyuncular varmı durum nedir ?
  • Oynayan yoktur

Her şey şansa bağlı.

Kinah veya karakter satın almak isterseniz satabilirim.
  • Yıllar sonra yeniden başladım, baya değişmiş oyun. 5 tane gold pack olan bir hesabım vardı :)

Hesaplar arası para aktarma baya zorlaşmış, AH ye eşya koymak aşırı maaliyetli. Ama yeni oynan bir oyuncu görevleri yapa yapa çok kısa sürede 50-60 seviyelere gelebiliyor.
  • ben oyunu en son 65 te oynadım 75 kötü dediler şuanki 6.2 de durumlar nasıl oynananmazmı ?
  • amops2 A kullanıcısına yanıt
    oyuna tüm gününü veremem diyorsan oynanabilir. Kolay lvl kasılıyor. Ama oyun ondan sonra başlıyor zaten. Haftalık görevleri yapmadan gear kasamıyorsun. Bu görevlerin de adet sınırı var. Hali ile haftada 5-6 saatte görevleri bitirebilirsin. Geri kalan zamanlarda vakit geçirmek için zaten yapacak bir şeyler buluyorsun. Haftalık dungeonlara fazladan girebilmek para yatırınca mümkün olabiliyor. Ancak çok efektif bir yöntem değil her halükarda item düşüp düşmeme olasılığı devrede. Çok P2W değil bence. Eski versiyonlarına göre çok basitleştirdiler ayrıca hemen her konuda. Çok fazla junk item yok. Oldukça da fazla event var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amops2

ben oyunu en son 65 te oynadım 75 kötü dediler şuanki 6.2 de durumlar nasıl oynananmazmı ?
    2.7 den beri bu oyunu oynuyorum.Her ilerleme paketinde oyun iyice boka sarıp durdu.Şimdiki patch ise faicalar faicası.7.0 da saçma sapan bir class daha gelecek, ismide painterDeğmez başlamayın.
  • amops2 A kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş grubu vs. varsa oynanır sadece. Tek oynanmaz. Hayvan gibi hile var ve oyun çok p2w oldu. Eventler inanılmaz kötü. Alchemy küçültüldü. Serverlarda ırk eşitliği yok. Tek başlayacaksan başlama.
  • Merhaba arkadaşlar, 5 yıl önce bıraktığım Aion serüvenine yeniden başlamak isteyip oyunu indirdim. Kısa sürede 80 Lv oldum. Antrishka sunucusunda Elyos tarafında Bard karakterim var. Aynı sunucuda oynayan arkadaşlar var mıdır ? Beraber dungeon vs. yapabileceğimiz ? :) Oyun çok değişmiş biraz yardımla tekrardan çözebilirim :)
  • Loki' de asmoyum yardımcı olamam ama grup bulamazsan dungeonların kapısından serverlar arası gruplara bakabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.