Şimdi Ara

Ainol Novo 9 Firewire Spark A31 Quad Core 2 GB RAM 9.7' Retina - Ana Konu (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.012
Cevap
13
Favori
110.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: METRIX

Hocam çok teşekkür ediyorum.
    Brick olma durumu ile hiç ilgilenmedin konuyu bi kaç saat içinde ilgilenip çözmeye çalışacağım umarım hallolur.
    Bu konuyla ilgili dikkat etmem yada bilmem gereken başka şeyler var ise lütfen yardım edin.

Degerli yardım ve fikriniz için çoook teşekkür ediyorum.
    10 yaşındaki ufaklığı sevindireceğiz inşaallah Bu arada haber geldi Taktir almış :)

O zaman tableti hak etti,

Artı birşey söylemeye gerek yok zaten orada aşamalı olarak çok iyi anlatılmış, yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar.

tabletime güncel ve sorunsuz rom yüklemek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz sorunsuz rom varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glare32

Arkadaşlar.

tabletime güncel ve sorunsuz rom yüklemek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz sorunsuz rom varmı ?

Hepsi sorunlu dostum,, keşke almadan önce burdan sorsaydın, tablette kronik wifi sorunu var, bunu hiç bir rom ile çözemediler, şimdi internetten film izlerken donup kaldı, wifi gücü düşük, wifi si kopuyor,, kendime marka tablet bakıyorum..

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    kardeş,

ben wifi sorununu çözdüm wifiden yana sıkıntım yok artık. romdan kaynaklı sıkıntım var tavsiye edebileceğiniz sorunsuz rom var ise onu yüklemek istiyorum sizlerin sayesinde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: glare32

kardeş,

ben wifi sorununu çözdüm wifiden yana sıkıntım yok artık. romdan kaynaklı sıkıntım var tavsiye edebileceğiniz sorunsuz rom var ise onu yüklemek istiyorum sizlerin sayesinde..

Tabi dostum, google a tabletpiri yaz,, Orda ainol u seç, tüm romlar orda ,,, Orda ki romların neredeyse hepsini denemiş biri olarak,, hepsi aynı, Cm rom lardan uzak dur,,, Orda özel 4.2.2 rom var,, ben de o yüklü şimdi

• Arkadaslar ben bu tableti almayi dusunuyorum.Sahibinden sadece 1 kisi satiyor 350 tl fiyati bana makul geldi resimleri atti satici arkadas cihaz da gayet temiz gorunuyor.Yalniz yorumlara goz gezdirdim herkes wifiden sikayetci.Sizce almali miyim yoksa baska bir tablete mi yonelmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Osse-Saeros

Arkadaslar ben bu tableti almayi dusunuyorum.Sahibinden sadece 1 kisi satiyor 350 tl fiyati bana makul geldi resimleri atti satici arkadas cihaz da gayet temiz gorunuyor.Yalniz yorumlara goz gezdirdim herkes wifiden sikayetci.Sizce almali miyim yoksa baska bir tablete mi yonelmeliyim?

Diğer arkadaşları bilmem ama benim için wifi si sıkıntılı bir tablet çöp demektir, sürekli kopuyor bazen sinirden tablete vurduğum oluyor ve hızlı değil.. Şu an ki aklım olsa asla almam, üzerine koyar başka marka alırdım..

• OLIHOGDES kullanıcısına yanıt
    tavsiye edebileceğiniz bir marka model var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osse-Saeros

tavsiye edebileceğiniz bir marka model var mı ?

Özelden yazıyorum

• merhaba arkadaşlar,

7 sene önce çin'den getirttiğim bu tableti artık oğlum kullanmaya başlayacak.

ben çok aktif kullanmadığım için sorun etmemiştim, fakat tablet ile birlikte gelen ve hafızada boş yere yer tutan çince uygulamalardan nasıl kurtulabilirim acaba?

güncel bir rom var mı?

şimdiden teşekkürler...
  • TriaThlon kullanıcısına yanıt
    hocam guncel rom bulabildiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

hocam guncel rom bulabildiniz mi?
    maalesef bulamadım...
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.