Şimdi Ara

Ainol Novo 7 Aurora - İnceleme,Paylaşım ve Destek (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
6
Favori
53.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

quote:

Orijinalden alıntı: Killswitch Engage

quote:

Orijinalden alıntı: armutcan

quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

5 şubatta pandawill den verdiğim sipariş için ne zaman kargolanacağını sorduğumda dün gelen mailde 5-7 gün içerisinde yetiştirmeye çalışacağız diyorlar. İnş.

pandawill den ya da ownta dan sipariş vericem ama karasızım ben de

ownta güvenilirmi acaba? en uygun orası gözüküyor pandawill kafayı yemiş gözüküyor hiç bir ürün bulunmuyo suan sitede

owta güvenilirligi konusunda su an hic kimse bir şey demedi.
    paypal kullanmakta fayda var.
    ayrıca müsteri hizmetlerinde stock varmı yok mu sorulması lazım.

şimdi baktımda da pre order diyor
    onlarda da stock yok anlasılan.

• arkadaşlar ürünü alacam ama stoktamı değilmi pandawillden yanıt gelmiyor.Sevgililer gününde güzel bir indirim yaparlarsa alayım diyorum.Ainovol+Ekran koruyucu ile :)
  • sanırım şuanda ne merimobiles'da ne pandawill'de ne de ownta'da stocklarında bulunmuyor. anlaşılan üreciti firma talepleri hemen karşılayamıyor. sorun çıkmadan tabletler 1 ay sonra gelicekse ona da eyvallah derim, geç olsun güç olmasın. bu arada pandawill in internet sitesi bakım çalışmasında, sitelerinin arama motorunda bi sorun vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

5 şubatta pandawill den verdiğim sipariş için ne zaman kargolanacağını sorduğumda dün gelen mailde 5-7 gün içerisinde yetiştirmeye çalışacağız diyorlar. İnş.

bende ayın 7 sinde verdim sipariş ama şu dakika itibari ile pandawill bakıma almış tüm sistemini :D webchat de askıda kalmış müşteri temsilcisine bağlanmıyor =) hayırlısı bakalım acelem yok ama yine de erken gelirse iyi olur.
  • Beklemek lazım. Anlaşılan taleplere yetişemiyor üretici firma.
    Bir de Ramos WD HD de parlak ekran fıs beyler en iyi ekran bunda. Bir karşılaştırma vardı da şimdi telden girdiğim için link koyamıyorum.
    ips harbiden hakkını veriyor gibi.
    Yalnız aklıma bir soru takıldı.
    Bluetooth hiç bir şekilde çalışmıyor mu bu cihazda.
    Bir de 2.3.3 e downgrade edince stabilitesi ne durumda.
  • edit: flood yapmışım pardon

Birde ankara'da alan var mı?
    Gümrük sorun çıkarıyor mu?
    1 kere helikopter mHZ uyuşmazlığı yüzünden sorun yaşadım. Ordaki memurların yüzünü bile görmek istemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diegorian -- 12 Şubat 2012; 16:21:35 >
  • arkadaşlar pandawillde suppot dan konuşacam hep dışarıdar oluyorlar yada canlı destek çıkmıyor karşıma mesaj bırakma yeri çıkıyor bu adamlar hiç bakmıyor mu canlı desteğe ?
  • Hafta sonu olduğu için olabilir. hafta içi aksam 8 9 gibi dene bide şansını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maytere

Beklemek lazım. Anlaşılan taleplere yetişemiyor üretici firma.
    Bir de Ramos WD HD de parlak ekran fıs beyler en iyi ekran bunda. Bir karşılaştırma vardı da şimdi telden girdiğim için link koyamıyorum.
    ips harbiden hakkını veriyor gibi.
    Yalnız aklıma bir soru takıldı.
    Bluetooth hiç bir şekilde çalışmıyor mu bu cihazda.
    Bir de 2.3.3 e downgrade edince stabilitesi ne durumda.

bence en stabil 2.3 olur
    cünkü 4.0 da bazı oyun ve uygulamları calıstırmıycak % 100 eminim.

zaten 4.01 versiyon vs beta surumleri resmi degil.

bence 4.0 ice cream duzgun stabil versiyon cıkana kadar.

2.3 kulanılmalı maksimum performans ıcın
  • ürün gönderim hakkında son haber.

We can get Aurora tabs sometimes, but small quantities. We'll arrange shipment according to order purchase time.
    Don't panic pls. Thanks for your great support.

panik yapmayın diyor.bir miktar gelecek satış zamanına göre gönderim yapacağız diyorlar :)

sevgililer gününde benim gibi alacak olan varsa indirim kuponu falan çıkar gibi buradan paylaşalım lütfen arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1948685BE -- 13 Şubat 2012; 13:45:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naneliseker

ürün gönderim hakkında son haber.

We can get Aurora tabs sometimes, but small quantities. We'll arrange shipment according to order purchase time.

panik yapmayın diyor.bir miktar gelecek satış zamanına göre gönderim yapacağız diyorlar :)

sevgililer gününde benim gibi alacak olan varsa indirim kuponu falan çıkar gibi buradan paylaşalım lütfen arkadaşlar.

bende kupon bekliyorum. Bu arada uygun kılıf lazım bilen varsa link alablrmym.
  • quote:

1 gün daha bekleyecem ben de ama pandawil.coml hala bakım çalışmasında. merimobiles veya ownta dan başka nereden alabiliriz acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

bende kupon bekliyorum. Bu arada uygun kılıf lazım bilen varsa link alablrmym.

ownta.com dan siparişini verirsen genel amaçlı (sanırım sentetik bez) kılıf ve ekran koruyucu veriyolar ya da 10$ a deri çanta alıp paketin yanına ekleyebiliyorsun

• ben 16 gblik düşünüyorum sizce hangi siteden almalıyım.
  • advanced alacaktık bitti auro alacağız stokta yok haala 26 ocakta alanların ki daha kargolanmamıs bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

advanced alacaktık bitti auro alacağız stokta yok haala 26 ocakta alanların ki daha kargolanmamıs bile

aynı durumdayım ya beklemekten sıkıldım
  • Arkadaslar Kargo Durumlarinda Bir Gelisme Olursa Haberdar Edin.
  • quote:

hangi site vermiş bu bilgiyi? adamlar ağızbirliği yapmış gibi hafta içerisinde gelmesini umuyoruz diyorlar hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutcan

quote:

hangi site vermiş bu bilgiyi? adamlar ağızbirliği yapmış gibi hafta içerisinde gelmesini umuyoruz diyorlar hepsi

pandawill kaynak.facebok panda will sayafası

• aurora 16 gb alıcam en uygun nerde yardım
    edeblecek varmı?
  • ses çıkışları nasıl acaba?
    kaliteli kulaklık işe yararmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.