Şimdi Ara

Ailenize yakalandığınız an yada anlar ¿ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.463
Cevap
382
Favori
138.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızı eve getirmiştim anladınız. Daha sonra annem yatağımı temizlerken kan buldu 1 damla kadar. Aklına birşeyler geldi çok pis sorguya çekiyordu bu ne dedi o aralarda benim burnum kanıyordu bende gece burnum kanamış anneciğim dedim tamam dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_AsK
    Bi gün morno izliyorum benim monitörde odaya girince tam karsıda babam gizlice actı kapıyı ben hemen reset filan attım ama anlamıs dediği laf suydu '' olum artık sol ele geç hep sağ el olmuyor'' acayip utandım

:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım yazın yurtta arkadaşını camdan dışarı mıçarken yakalmış
  • Abi süper şeyler var ya
  • koptum.. benim de bi çok anılarım oldu.. valla buraya yazarsam bu konu uçar.. söyleyim.. almayalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dzyuba

Arkadaşım yazın yurtta arkadaşını camdan dışarı mıçarken yakalmış

yok artık lebron james
  • ne kadar çok ziyyaaa var bu konuda

• Geçen babamın telefonundan internete girip morno izledim.
    Gece saat 4 olmuş beynim sulanmış olacakki açık vermiyim dedim geçmişi sildim felan.
    Diğer gün babam geldi oğlum benim telefondan zorno izleme, bi girdim iki tane sevişen kadın geldi dedi.
    Salak kafam videoyu browserda açık unutmuşum.
  • eve gidince yazayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknessfriend

Arkadaşın annesini yarı çıplakken yakaladım. Bir pes atmak için gittik evine,gelmemiz gerekenden erken geldik arkadaşın valideside yeni banyodan çıkmış... PES yalan oldu açıkçası.

o da bişeymi ben arkadaşımın babasını anadan üryan gördüm
  • yerimi alayım iyi konu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

quote:

Orijinalden alıntı: Dzyuba

Arkadaşım yazın yurtta arkadaşını camdan dışarı mıçarken yakalmış

yok artık lebron james

Ciddiyim ya anlattığında ben de mıçmıştım.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

takip
  • mesaj here
  • işte bi gün evde kimse yok açtım zornoyu asılıyorum tam o sırada babam gelmez mi eve öğlen yemeğine hemen kapadım tarayıcıyı filan ama iş işten geçmişti tam orgazm sırasında girdi babam içeritabi ben titriyorum resmen ayaklar filan atıyor bende oğlum iyimisin filan diyodu en son hatırladığımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR.
    işte bi gün evde kimse yok açtım zornoyu asılıyorum tam o sırada babam gelmez mi eve öğlen yemeğine hemen kapadım tarayıcıyı filan ama iş işten geçmişti tam orgazm sırasında girdi babam içeritabi ben titriyorum resmen ayaklar filan atıyor bende oğlum iyimisin filan diyodu en son hatırladığımda

Atma ziyaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR.
    işte bi gün evde kimse yok açtım zornoyu asılıyorum tam o sırada babam gelmez mi eve öğlen yemeğine hemen kapadım tarayıcıyı filan ama iş işten geçmişti tam orgazm sırasında girdi babam içeritabi ben titriyorum resmen ayaklar filan atıyor bende oğlum iyimisin filan diyodu en son hatırladığımda

Atma ziyaaaaa

olmamış mı ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.