Şimdi Ara

Ailenize yakalandığınız an yada anlar ¿ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.463
Cevap
382
Favori
138.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi ara 6. veya 7. sınıfa giderken her kaygan şeyle masturbasyon yapıyordum.bi ara evde kimse yoktu sabunla yapıyodum köpüklü falan sonra annem işten geldi dış kapı açıldı ben hemen sabunlu eli cebe soktum kalbim bi fena oldu gittim anne hoş geldin dedim eller cepte sonra ben tualete gidiyom dedim sabun paçama sıçramış dedi o sabunmu eet dedim ne arıyo o orda dedi bende dedim dışarda kadınlar halı yıkıyodu ordan bulaştı heralde dedim öyle geçti işte
  • Herkes babasına otus1 cekerken falan yakalanmış , ben babamı tatildeyken asılırken yakaladım o nolcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknessfriend

Arkadaşın annesini yarı çıplakken yakaladım. Bir pes atmak için gittik evine,gelmemiz gerekenden erken geldik arkadaşın valideside yeni banyodan çıkmış... PES yalan oldu açıkçası.

darknessfriend

hmm... aman diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogu_kobe

valla annemler sabah anneannene gidioruz diye çıktı ben basladım derin mevzulara

50 dk sonra kapı çalmaz mı aha dedim b.k u yedik elim hala orda gidiorum kimo dedim,ordan benim annen aç kapıyı ilacımı unuttum dedi elimi hızla çektim donumu felan hallettim açtım kapıyı bnim donun içini su bastı ordan annem versnee ilacı dio adım atıorum clup clup sesler dedim anne bilmiorum yerini git al. annemde anlamadı heralde tmm dedi bnim odadan ohh uhh die sesler gelio dedi annem ne oluo içerde dedim bi film izliodum kıza işgence yapıolar bişey deil hade görüsrüüz dedim kapıyı zorla kapadım yüzüne

Genelde pcdeyken odamin kapisini acik birakirim, is ustundeykende kapatir kitlerdim, es.ek degillerse anliyolardi heralde
  • ph ta resim kesiyom fazlalıkları atcam. hatun da bi poz vermiş ama deli bişe. seçmeye dalmışım kafam ekrana 20 cm de uuraşıyom çat kapı açıldı peder olum yaz günü sen bööle kapıyı nie kapatıyon sıcak deil mi dicek aklı sıra. ilk defa basılmışım elim ayaama dolaştı kapatam diyom meret değişiklikleri kaydedeyim mi dio. olayı çözene kadar bööle bi iki sn debelendim. masa da kapıya dönük giren benden önce ekrana bakıyo. win+m yi buldum zor bela ama peder de görceeni gördü. olm o ne iş dedi. yav bi arkadaş site yapıyo da ona resim kesiyom dedim ama adam kesmeyi ne bilsin siteyi ne bilsin he he dedi geçiştirdi heralde beni düşündü. ne sandı kimbilir. baya bi kızardıydım. sooradan bilg. yerini deiştirdim şindi kapıyı açan ekranı görene kadar ben işleri yoluna koyuyom.
    heralde en masum benimki oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrfelae

quote:

Orijinalden alıntı: ngageugur

Valla ben hayatımda ailemin yanında küfür etmedim:D ama bir kere oldu ki akıllara sakat:D gece tuvaletim geldi...kalktım işi gördüm odama giderken babam(en ufak tıkırtida uyanır ve söver)lan ne gezinip duruyon ne var da sallanıyon dedi:D bende bağıra bağıra ebenin a.... Var dedim sonra hemen yataktan kalktı paldır küldür bende yatağa girip ışığı kapattım sonra üstümden yorganın çekildiğini hissettim gözlerim kapalıyken ve flaşlar patladı:D

Bu anıya yıkıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: KuroSakiIcHiGo

morno seyrederken babama yakalandim hayret 6 yıldır yakalanmamış adamım

şak şak şak şak

babam birden hızlıca odaya girdi(beni korkutucak işte bilmiyor asıldığımı)

lan ! vay vay vay ,(sonrada bağıra bağıra) BU MORNO İZLİYOR YAA(adi adam bütün eve duyurdu 3 kişi öğrendi neyseki asılıyor demedi

artık beni evde tek başıma bırakmıyor

Evde durunca azıyorsun falan diyor sırıtarak ya
    m

Baban için ne biçim konuşuyorsun sen ya? saygısız
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

bende birgün arkadaşlarla oturuyoruz kız erkek karışık bizim kız arkadaş a dedim gel bizim evde film izleyelim felan , tamam dedi gittik eve hangi tür seversin sordum işte romantik komedi felan dedi taktım bende bir film sonra başladı tabi biliyorsunuz içinde sex de var film in o sahne geline bi yakınlaşma felan oldu işte evdede kimse yoktu biraları hazırlamıştım koydum soguk soguk içiyoruz tabi kız kafayı buldu ooo neler diyo ulan dedim ben buna geçirirm sonra işte yakınlaştık fealn o sırada sesde açıp tabi filmin sonra bi baktım tam sevişme yerinde ahh uhh diye sesler çıkıyor filmde kızlada yakınlaşıoz bu arada o sırada babam gelmiş kapınınn arkasından duymuş sesleri ayakkabıyıda görmüş hiç rahatsız etmeden gitmiş.. tabi kızla aramızda bişeyler oldu akşam geldi yemek yiyoruz babam dediki iyi yaptınmı lan kerata ben böyle oldum kaldım. 3 ay konuşmadım.

sen o profil resmiyle bunları rüyanda bile yapamazsın be abim biraz büyü ondan sonra gerçek hikayelerini yaz yada yalan yazacaksan profil resmini değiştir yada doğum yılını aç profilinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janeiro

Benmde kankam telefonda filmleri yakaladı..inanamadı

kankan annen falan mı?
  • quote:

Valla ben hayatımda ailemin yanında küfür etmedim:D ama bir kere oldu ki akıllara sakat:D gece tuvaletim geldi...kalktım işi gördüm odama giderken babam(en ufak tıkırtida uyanır ve söver)lan ne gezinip duruyon ne var da sallanıyon dedi:D bende bağıra bağıra ebenin a.... Var dedim sonra hemen yataktan kalktı paldır küldür bende yatağa girip ışığı kapattım sonra üstümden yorganın çekildiğini hissettim gözlerim kapalıyken ve flaşlar patladı:D

Abi yıkıldım ya bu nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

quote:

Abi yıkıldım ya bu nedir

süper ya
  • yeah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ups
  • başka kimse yakalanmamış heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.S. Lazio

quote:

Orijinalden alıntı: lastson59

16-17 yaşlarımda wc de iş üstündeyken peder anlamış olacakki kapıyı vurdu ve daha çok ararsın sıcak delik dediyaş 25 oldu dediği aynen çıktı

Offff ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkevil_26

burnumu karıştırıyodum söylemesi ayıp.. çok büyük bi sümük çıkardım tam kanepenin altına silerken gördü valide

:D:D::DD::D:D:D:D
    koptum yaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fâti

quote:

bende birgün arkadaşlarla oturuyoruz kız erkek karışık bizim kız arkadaş a dedim gel bizim evde film izleyelim felan , tamam dedi gittik eve hangi tür seversin sordum işte romantik komedi felan dedi taktım bende bir film sonra başladı tabi biliyorsunuz içinde sex de var film in o sahne geline bi yakınlaşma felan oldu işte evdede kimse yoktu biraları hazırlamıştım koydum soguk soguk içiyoruz tabi kız kafayı buldu ooo neler diyo ulan dedim ben buna geçirirm sonra işte yakınlaştık fealn o sırada sesde açıp tabi filmin sonra bi baktım tam sevişme yerinde ahh uhh diye sesler çıkıyor filmde kızlada yakınlaşıoz bu arada o sırada babam gelmiş kapınınn arkasından duymuş sesleri ayakkabıyıda görmüş hiç rahatsız etmeden gitmiş.. tabi kızla aramızda bişeyler oldu akşam geldi yemek yiyoruz babam dediki iyi yaptınmı lan kerata ben böyle oldum kaldım. 3 ay konuşmadım.

sonra uyandın donunda bir ıslaklık..

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

sen o profil resmiyle bunları rüyanda bile yapamazsın be abim biraz büyü ondan sonra gerçek hikayelerini yaz yada yalan yazacaksan profil resmini değiştir yada doğum yılını aç profilinden

Dogum yılım 20 mart 1993 profil resmimi degiştirdim ama böyle sizin gibi gereksiz insanları gördükçe koyasım geliyor gel sana ben abiligi öğretiyim bana forumda ahkam kesme anca alıntı yapıp 2 smile koyarak kendini tatmin edenlerdensin. biraz forumu takip etsen fotoğrafım var zaten. ben burda eğleniyoruz diye yazdım ama böyel ciddiye alan çıktıkça boşssunuz abi boş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.