Şimdi Ara

Ailenize yakalandığınız an yada anlar ¿ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.463
Cevap
382
Favori
138.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben videoyla yakalanmadım ama anlatiyim yerin dibine girdim .Olay su bizim binada oturan bi kız var ,bu kızla film izleriz kart oynarız 1-2 tane izledigi dizi var onları alır benden. Bende izledigim icin silme ben senden alcam dieye belli aralıklarda gelir.Bu mesaj attı Hause indirdiysen alabilirmiyim diye.Tamam gel dedim 5 dk ordayım dedi.Bu sırda film izliyodum ben.(Film Adam Sandlerin filmi adını hatırlamıyorum ama ailesini kaybetmiş içine kapanmış, zenci bi doktor flan vardı.)Bu sırada kapı caldı filmi durdurup kapıya gittim.Sora önden benim odama girdi ama sürekli gözü ekranda sonra bi bana bakış attı anlatamam Öle bi yüz ifadesi görmedim.Lan dedim noluyo bi ekrana baktım altyazılı izliyodum filmi altyazıda aynen su yazıyo "Bu kız sana s*ks* atmak isteyen kızmı" Ya ben nasıl dikkat etmedim işin kötü yanı filmde herhangibi +18 sahne yok olayda tek geçen 18 lik yer bu, oda sadece konusma koca filmde en berbat 2 sn de durdumusum .Evde tek basınayken sen böle filmlermi izliyosun dedi .Kaldım ben öle nası oldugunu anlamadım. zaten yok dedim bu filmde hiç bişe yok istersen izle tek burada sadece bi konusma geçiyo dedim.Hiç inanmadı abi ya hı evet tamam tamam dedi geçiştirdi.Kızın gözünde abaza olduk .Adamı rahatsız eden şey olayın tamammı tesadüf oldugunu kanıtlayamamak İnsan bi garip oluyo.Bidaha da eve gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Ruthless|

Ben videoyla yakalanmadım ama anlatiyim yerin dibine girdim .Olay su bizim binada oturan bi kız var ,bu kızla film izleriz kart oynarız 1-2 tane izledigi dizi var onları alır benden. Bende izledigim icin silme ben senden alcam dieye belli aralıklarda gelir.Bu mesaj attı Hause indirdiysen alabilirmiyim diye.Tamam gel dedim 5 dk ordayım dedi.Bu sırda film izliyodum ben.(Film Adam Sandlerin filmi adını hatırlamıyorum ama ailesini kaybetmiş içine kapanmış, zenci bi doktor flan vardı.)Bu sırada kapı caldı filmi durdurup kapıya gittim.Sora önden benim odama girdi ama sürekli gözü ekranda sonra bi bana bakış attı anlatamam Öle bi yüz ifadesi görmedim.Lan dedim noluyo bi ekrana baktım altyazılı izliyodum filmi altyazıda aynen su yazıyo "Bu kız sana s*ks* atmak isteyen kızmı" Ya ben nasıl dikkat etmedim işin kötü yanı filmde herhangibi +18 sahne yok olayda tek geçen 18 lik yer bu, oda sadece konusma koca filmde en berbat 2 sn de durdumusum .Evde tek basınayken sen böle filmlermi izliyosun dedi .Kaldım ben öle nası oldugunu anlamadım. zaten yok dedim bu filmde hiç bişe yok istersen izle tek burada sadece bi konusma geçiyo dedim.Hiç inanmadı abi ya hı evet tamam tamam dedi geçiştirdi.Kızın gözünde abaza olduk .Adamı rahatsız eden şey olayın tamammı tesadüf oldugunu kanıtlayamamak İnsan bi garip oluyo.Bidaha da eve gelmedi

Filmin Adı : Reign Over Me

Oturup kızla izleseydin. Etkilenirdi bile. Bilememişin işini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

babam bi ara benim arşivin yerini bulmuş (nasıl buldu hala çözemedim ) bütün arşivimi gözden geçirmiş. çok acayip utanmıştım ya

Babanda az değilmiş hiç kusura bakma.
    Baksana bütün arşivi gözden geçirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti!

quote:

Orijinalden alıntı: |Ruthless|

Ben videoyla yakalanmadım ama anlatiyim yerin dibine girdim .Olay su bizim binada oturan bi kız var ,bu kızla film izleriz kart oynarız 1-2 tane izledigi dizi var onları alır benden. Bende izledigim icin silme ben senden alcam dieye belli aralıklarda gelir.Bu mesaj attı Hause indirdiysen alabilirmiyim diye.Tamam gel dedim 5 dk ordayım dedi.Bu sırda film izliyodum ben.(Film Adam Sandlerin filmi adını hatırlamıyorum ama ailesini kaybetmiş içine kapanmış, zenci bi doktor flan vardı.)Bu sırada kapı caldı filmi durdurup kapıya gittim.Sora önden benim odama girdi ama sürekli gözü ekranda sonra bi bana bakış attı anlatamam Öle bi yüz ifadesi görmedim.Lan dedim noluyo bi ekrana baktım altyazılı izliyodum filmi altyazıda aynen su yazıyo "Bu kız sana s*ks* atmak isteyen kızmı" Ya ben nasıl dikkat etmedim işin kötü yanı filmde herhangibi +18 sahne yok olayda tek geçen 18 lik yer bu, oda sadece konusma koca filmde en berbat 2 sn de durdumusum .Evde tek basınayken sen böle filmlermi izliyosun dedi .Kaldım ben öle nası oldugunu anlamadım. zaten yok dedim bu filmde hiç bişe yok istersen izle tek burada sadece bi konusma geçiyo dedim.Hiç inanmadı abi ya hı evet tamam tamam dedi geçiştirdi.Kızın gözünde abaza olduk .Adamı rahatsız eden şey olayın tamammı tesadüf oldugunu kanıtlayamamak İnsan bi garip oluyo.Bidaha da eve gelmedi

Filmin Adı : Reign Over Me

Oturup kızla izleseydin. Etkilenirdi bile. Bilememişin işini

Saol hatırlattıgın için filmin adını..O konularda sıkıntım yok kız flan filan .Etkilemeye falan çalısmıyodumda, daha cok kendimi kurtarmaya bakıyodumArkadas cevremin büyük bi kısmını tanıyo özellikle kız kesmini .Çok dedim de güzel film izleyelim.Öle bi film olmadıgını anlicaksın diye.Baya etkilenmişsin filmden dedi ve gitti.
  • ilk defa sigara içerken yakalandım tatilde arkadaşlarla oturuoduk parkta benimde gözler bozuk lensi takmamışım. uzaktan biri el ediyo gel dio dedim kim bu kadın. elimde de sigara. yanımdakilerde bişey demiolar. neyse yaklaştı o kadın meğerse annemmiş. HAAAAAAAAA***ktrrrrrr dedim. elimde de sigaranın dibi kalmış dedim batcağımız kadar battık miktir et bitirdim gttm yanına sarılıp ağladı çok pişman olmuştum. o gece sahilde yattım. bırakamadık sigarayı ama.

bide şey olmuştu. benim çantada yazın prezervatif vardı. çok pis yağmur yağmıştı. çanta sırılsıklam. unutmuşum çantada dolu olduğunu anne al şunu boşalt kurusun dedim. boşaltırken dedi bu ne olum napıosun bunları. şimdi kullanıorum desen kızın başı yancak. nasıl kıvırcan. dedim arkadaşımın bende kalıyo. saklamamı istedi falan yemedi. babamda kurnazdır inanmadı. geldi yanıma. dedi ne ayaksın olum ? baba dedim merak ettik arkadaşla dağıtıoruz öyle isteyen arkadaşlara bide dalgaya vurdum. merakımızı giderdik işte balon falanda yaptık dedim. gülmeye başladı. böyle basit olucağını tahmin etmiş heralde yutturmuştum

ondan sonra kaputlar kızda kalıyodu. annesi bulmuş yine bi gün demiş kızım sen ilişkiye mi giriosun. pakette yeni 1 tane eksik. hayır anne ne demek istiosun falan ama altına sıçıo o arada. buldum bunları eksilmiş falan filan neyse kzda şey dedi arkadaşlarla iddiaya girdik sınavdan düşük alan alıcaktı **** da doğum kontrol hapı aldı demiş gülerek. kopmuştum.

bikerede iş üstünde yakalanıodum yaka paça nefes nefese üst kata saklanmıştım. çok fenaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zampara.Alper

quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

bende birgün arkadaşlarla oturuyoruz kız erkek karışık bizim kız arkadaş a dedim gel bizim evde film izleyelim felan , tamam dedi gittik eve hangi tür seversin sordum işte romantik komedi felan dedi taktım bende bir film sonra başladı tabi biliyorsunuz içinde sex de var film in o sahne geline bi yakınlaşma felan oldu işte evdede kimse yoktu biraları hazırlamıştım koydum soguk soguk içiyoruz tabi kız kafayı buldu ooo neler diyo ulan dedim ben buna geçirirm sonra işte yakınlaştık fealn o sırada sesde açıp tabi filmin sonra bi baktım tam sevişme yerinde ahh uhh diye sesler çıkıyor filmde kızlada yakınlaşıoz bu arada o sırada babam gelmiş kapınınn arkasından duymuş sesleri ayakkabıyıda görmüş hiç rahatsız etmeden gitmiş.. tabi kızla aramızda bişeyler oldu akşam geldi yemek yiyoruz babam dediki iyi yaptınmı lan kerata ben böyle oldum kaldım. 3 ay konuşmadım.

Geçen gün almanyada safariye çıktım tırnak makasıyla aslan avladım. vallaha bak
     Ailenize yakalandığınız an yada anlar ¿

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bizim hakan vardı,odasında bilgisayarı duvar dibinde,ama açılan kapı ise hemen arkasında açılıyor
    bir gün açmış karate filmini izliyor,o sıradada kulağına takmış kulaklığı,ordan dinliyormuş,tabi olup bitenden haberi yok,arkasından kapı açılmış içeriye annesi girmiş,ama hakan farkında değil,kulağında kulaklık,bir yandan izliyor bir yandan.. neyse yakalanmış işte tabi annesi işin sonunada şahit olmuş

of allahım çok şükür böyle anılarım yok.. ama 10 yıldır yapıyorum ya kesin yakalanmışımdır herhalde de ben farkında olmadım
  • harbi güzel anıymış ...
  • yukarı
  • Bundan yıllar önce nokıa n-gage telefonum vardı ona birsürü zorno resimler yüklemiştm çok net ve kaliteliydi resimler sonra bu resimleri tlefondan sildim bi gün eniştemin bilgisayarına bağladım telfonu ıvır zıvır yüklemek için eniştmde yanımdaydı aç bakim resimleri neler var dedi bende resimleri sildiğimden emindim ve açtım slayt yaptım çiçek böcek resimlerri vardı bakıyoduk karşımıza birden o malum resimlerden biri gelmezmi kıpkırmızı oldum eniştem sırıtarak eşek herif seni dedi bune lan dedi. yaw nerden geldi bu dedim enişteme renkten renge girdim demek ki fotoğrafların hepsi silinmemiş
  • Gülecek güzel anılar varmış
  • oks ye hazırlanyorum yazın ders çalışlıom güyaa.. annem içerde uyuyo bende gazeteyi serdim başladım tokatlamaya annem geldi bana baktı ben gördüm göz göze geldik ben kapattım, annem gitti sonraki gün abimler film getirmiş izleyeceğiz abim dedi nü sahne varmı bilmyiiorum dedi kuzenime annemde adımı söleyip o çok meraklı bu işlere dedi hala cinsellikle ilgili bi konu açılsa annemden utanırım
  • anlatımına hayran oldum.
  • Ne güldüm ya.
  • Benmde kankam telefonda filmleri yakaladı..inanamadı
  • UP
  • up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechanical24

quote:

Orijinalden alıntı: Zampara.Alper

quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

bende birgün arkadaşlarla oturuyoruz kız erkek karışık bizim kız arkadaş a dedim gel bizim evde film izleyelim felan , tamam dedi gittik eve hangi tür seversin sordum işte romantik komedi felan dedi taktım bende bir film sonra başladı tabi biliyorsunuz içinde sex de var film in o sahne geline bi yakınlaşma felan oldu işte evdede kimse yoktu biraları hazırlamıştım koydum soguk soguk içiyoruz tabi kız kafayı buldu ooo neler diyo ulan dedim ben buna geçirirm sonra işte yakınlaştık fealn o sırada sesde açıp tabi filmin sonra bi baktım tam sevişme yerinde ahh uhh diye sesler çıkıyor filmde kızlada yakınlaşıoz bu arada o sırada babam gelmiş kapınınn arkasından duymuş sesleri ayakkabıyıda görmüş hiç rahatsız etmeden gitmiş.. tabi kızla aramızda bişeyler oldu akşam geldi yemek yiyoruz babam dediki iyi yaptınmı lan kerata ben böyle oldum kaldım. 3 ay konuşmadım.

Geçen gün almanyada safariye çıktım tırnak makasıyla aslan avladım. vallaha bak
     Ailenize yakalandığınız an yada anlar ¿

up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzkaplan
    indirdiğin zorna videoları koptum

up up koptum artık
  • up
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.