Şimdi Ara

Ailenize yakalandığınız an yada anlar ¿

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
388
Favori
130.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1004
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 15 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 388
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cradl3 (37 mesaj) Cococombo (32 mesaj) Guest-D94B02D8B (25 mesaj) iskence corbasi (20 mesaj) baron15 (18 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (522 mesaj) Mobil (309 mesaj) Tablet (32 mesaj) Mini (27 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ailenize yakalandığınız an yada anlar ¿
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    443 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    nasıl ne durumda nerde ailenize yakalandıniz varmı böyle anılarınız

Konuyu devralmış bulunuyorum.Cidden konu dışına açılmış en iyi ve en komik konulardan biri herkesten mesaj bekliyorum

< Bu konunun sahibi Ewig iken Ewig tarafına aktarılmıştır -- Şub 17 2014 12:01PM >

• Lisede arkadaş vardı biraz p.ç tipli adamda her türlü şey vardı. Bu bir gün geldi "kanka prezervatif buldum vereyim çavuşu tokatlamada bambaşka şeyler oluyo" dedi. Ben de merak ettim aldım eve gittim. Koydum dolabın üstüne sonra alırım diye sonra unuttum mu noldu bilmiyorum. Kız arkadaşım gelmişti, lys tarih çalışıyoduk odada kapıyı kapatıyorduk dolayısıyla. Neyse kız arkadaşım geldi gitti falan sonra ben de onu evine kadar bıraktım. Kız kardeşim bilmiyor tabii prezervatif nedir, falan kabını bulmuş, "anne abimin dolabında bunu buldum bu ne ?" demiş anneme. Eve gittim annem konuşmuyor falan sonra odaya çekti lan dedi bu ne falan açıklayamadım da 18 yaşındaki adam prezervatifle masturbasyon yapması ne demek lan ? daha kötüsü kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizi düşündü 1 hafta konuşmamıştı açıkladım en son durumu Sonraki bi kaç hafta markete gittiğimizde babam "Oğlana prezervatif!" diye bağırıyor
    Benim o sıralar sınav haftasıydı. Haftaya mühim bi sınav var. Pcyi falan kaldırdılar. 7/24 odada tuttular calısacan diye. Vakit geçirecek bisey olmayinca telden dhye filan giriyom. Osbir falan ole vakit geciriyodum odada. Babam anlamış olacakki geldi yanima ' bak oğlum sınava 3 4 gün kaldı. Az biraz dişini sık yapma şu malum işi. Zaten 2 saat anca calisiyon bari çaliştigindan bi bok anla ' demisti. Dedim vay be adam gormedigi halde seziyo...
    valla annemler sabah anneannene gidioruz diye çıktı ben basladım derin mevzulara

50 dk sonra kapı çalmaz mı aha dedim b.k u yedik elim hala orda gidiorum kimo dedim,ordan benim annen aç kapıyı ilacımı unuttum dedi elimi hızla çektim donumu felan hallettim açtım kapıyı bnim donun içini su bastı ordan annem versnee ilacı dio adım atıorum clup clup sesler dedim anne bilmiorum yerini git al. annemde anlamadı heralde tmm dedi bnim odadan ohh uhh die sesler gelio dedi annem ne oluo içerde dedim bi film izliodum kıza işgence yapıolar bişey deil hade görüsrüüz dedim kapıyı zorla kapadım yüzüne
    Bir yaz günü saat gecenin üçü bizimkiler uyumuştur diye çıktım balkona ferah ferah yaktım sigarayı,birden içerden ses geldi attım sigarayı içeri girdğimde babam pc başında malum born sitesi ile gününü gün ediyor.Napıyor la bu adam dedim sonradan dank etti açık kalmış /: Bunları ne zaman pratiğe dökücen diyor :D

Belki o born açık olmasa sigaradan yakalanacaktın iyi oldu açık kaldığı
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A8CA8A4B0

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hergün gusül abdesti almak zorunda olduğumdan banyoya girerim ve bir gün babam kızdı.Hergün duş alıyorsun senin yüzünden su parası çok geliyor yaptığın işi azalt dedi ve yerin dibine girdim.
    Hiç yakalanmadım , ama yakalanmıştan beter oldum

Bir gün eve teyzemler çocuklarıyla gelmiş, ben de hoş geldiniz falan dedikten sonra geçtim odama
    çocukların bağırışmaları, teyzemlerin muhabbeti... bayağ ses geliyor, annem geldi odadan bir şeyler aldı
    'sesten rahatsız olma' dedi kapıyı kapattı. Tabi ben dalmışım hoi 3 oynuyorum türkiyeyle balkanları almışım portekize giriyorum
    sonra teyzem girdi odaya -kapıya yakın olunca bütün çantalar montlar odamda- ben de o sırada asker basmak için başka sayfa, teknoloji için başka sayfa...
    hızlı hızlı geçiyorum, teyzem dedi 'ben gelince oyunu açtın hemen' yok dedim ne alakası var oyun oynuyorum 'tabi tabi kapıyı da kapatmışsın '
    yok diyemeden kapattı gitti, sonra içeride ne konuşulduysa diğerleri de girip çıkmaya başladı 'neye bakıyosun, niye kapın kapalı' gibi sorular soruyorlar
    en son annem geldi işte 'öyle şeyler ayıptır, günahtır, sonra sapık olursun...'

Hikayenin devamı var ama kısaca akrabalar arasında adım zornocuya çıktı bir süre.
    Daha da kimsenin yanında bilgisayar açamadım
    Küçükken erotik şeyler izliyorum meğer babam falan da arkadan beni izliyomuş neyse o arada yeşilçam tecavüz sahneleri falan denk gelmiş fark ettim kapattım. Sonra babam geldi dedi ''kendi isteyen yok mu oğlum bunlar ne''
    Hep morno üzerine sizinkide yav :)

Bigün lise 1 e giderken arabayı kaçırdım. Çıktım caddeye bizim mahallenin veletleriyle, teypte ankara havası çalıyo, caddeyi el freniyle patinajla inletiyorum falan. Arkama bi araba takıldı, ben hız yapıyorum o da yapıyo, selektör yapıyo ben makasa dalıyorum falan, tam u dönüşü vardı bi çektim el frenini ters çevirdim arabayı falan, camdan bi baktım babam arkadaşının arabasıyla eve geliyormuş işten erken çıkmış, arabayı görüncede peşime takılmışlar. O caddenin ortasında ağzıma s...tı :D ulan it herif sen bu arabayı bu kadar ne zaman öğrendin diyede bi yandan şaşırıyodu :D çok felaketti, niyeyse morno izlemiş gibi utandım aylarca ev halkından
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    en eşiğine geldiğim yer, kapı açıktı, monitör kapıya 180 derecedir ama 1 adımdan sonra direk gözükür her şey, bi an içeriye annem daldı ne için daldı hatırlamıyorum F9'a bastım kurtuldum

(firefoxta panic button eklentisidir F9'a basınca veya butona tıklayınca her şey yok olur)

Orijinalden alıntı: radressss

en eşiğine geldiğim yer, kapı açıktı, monitör kapıya 180 derecedir ama 1 adımdan sonra direk gözükür her şey, bi an içeriye annem daldı ne için daldı hatırlamıyorum F9'a bastım kurtuldum

(firefoxta panic button eklentisidir F9'a basınca veya butona tıklayınca her şey yok olur)

iyimiş hangi eklenti ismi nedir?

Orijinalden alıntı: Bey Amca

quote:

Orijinalden alıntı: radressss

iyimiş hangi eklenti ismi nedir?

Alıntıları Göster
    malum yazın geç yatıp geç uyanıyoruz ama babalar öyle değil sabahın köründe ayaktalar

bi gün yine oturma odasında uyuya kalmışım sabah kendime geldim yüzüstü yatmaktayım önce ıslaklığı farkettim sonra kafamı çevirdim babam bana bakıyo

o an kafama dank etti sanıyorum yatakta baya gitgel yapmışım pederin gözü önünde çok acayip bakıyodu çünkü

nasıl yerin dibine girdim anlatamam hemen kalkıp gittim banyoya

• Onbaşı
    28 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3082 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iskence corbasi

Benim şöyle bir anım var. Ailem romantik bir tatil için Paris'e gitmişlerdi. Ben de bunu fırsat bulup, bölgedeki 5 liseyi kapsayan harika bir parti düzenledim. Havuzlu ve köpüklü bir parti. Sınırsız içki almıştık. Son ses müzikle muhteşem bir parti düzenledik. Davetli olmayanlar, davetli olanların tweetlerine bakıyorlardı ezik ezik. Çok ünlü striptizçiyi bile çağırmıştık. Neyse bu başka bir konu. Parti bitmek üzereyken 5 kızı yatak odamda buldum. Gün doğmak üzereydi. Kendimi fazla tutamadan odada özel bir parti daha düzenledim. Ama bilmediğim bir şey vardı. Babamın acil toplantısı çıkmıştı ve eve dönmüştü. Beni iş üzerindeyken yakaladı. Çok pis utandım o gün. Bunun gibi şeyler demek isterdim ama böyle şeyler sadece Amerikan filmlerinde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uygurca -- 4 Haziran 2010; 1:42:42 >
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kimseye yakalanmadım. Ama yakalanmak üzere olduğu anlar oldu.

Genelde evde kimse yokken bu tip islere vakit ayırırım.

|
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    her an biri gelebilir

|
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    varmı başka

|
    |
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Benim şöyle bir anım var. Ailem romantik bir tatil için Paris'e gitmişlerdi. Ben de bunu fırsat bulup, bölgedeki 5 liseyi kapsayan harika bir parti düzenledim. Havuzlu ve köpüklü bir parti. Sınırsız içki almıştık. Son ses müzikle muhteşem bir parti düzenledik. Davetli olmayanlar, davetli olanların tweetlerine bakıyorlardı ezik ezik. Çok ünlü striptizçiyi bile çağırmıştık. Neyse bu başka bir konu. Parti bitmek üzereyken 5 kızı yatak odamda buldum. Gün doğmak üzereydi. Kendimi fazla tutamadan odada özel bir parti daha düzenledim. Ama bilmediğim bir şey vardı. Babamın acil toplantısı çıkmıştı ve eve dönmüştü. Beni iş üzerindeyken yakaladı. Çok pis utandım o gün. Bunun gibi şeyler demek isterdim ama böyle şeyler sadece Amerikan filmlerinde olur.

o kısmı yazmasaydın çok fazla amerikan filmi izliyorsun diyecekdim
    |
    |

• Binbaşı
    1746 Mesaj
    quote:

Tamam zenginsiniz anladık.

• Teğmen
    239 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Anlayamamışsın son cümleyi bir daha oku.

• Yarbay
    5873 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal.Lecter

quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Anlayamamışsın son cümleyi bir daha oku.

Alıntıları Göster
    |
    |

• Yüzbaşı
    709 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tuvaletteydim babam ellerin kırılsın emi dedi, yerin dibine girdim

• Binbaşı
    1694 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hergün gusül abdesti almak zorunda olduğumdan banyoya girerim ve bir gün babam kızdı.Hergün duş alıyorsun senin yüzünden su parası çok geliyor yaptığın işi azalt dedi ve yerin dibine girdim.

Mustafa Kemal'dir baş kahramanı!

Ziya GÖKALP
  • Yarbay
    3541 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    o zamanlar lisedeydim ve internet bu kadar yaygın değil tabi, sene 95 falan, kitapların arasına sıkıştırdığımız ince sex kitaplarıyla vakit öldürüyoruz bakıp bakıp, babam lise ceketimin cebinde malum ders kitabını bulmuştu, salak ben portmantoya asmışım o zamanlar, şu lafını hiç unutmuyorum, olm öyle şeyler olmaz, hayvanlar yaparlar onları günahtır demişti, adam ayarı veriyordu arkadan resimlerde... jeton geç düştü tabi, anlamamazlıktan geldim
    |
    |

• Binbaşı
    1668 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: McManamann

o zamanlar lisedeydim ve internet bu kadar yaygın değil tabi, sene 95 falan, kitapların arasına sıkıştırdığımız ince sex kitaplarıyla vakit öldürüyoruz bakıp bakıp, babam lise ceketimin cebinde malum ders kitabını bulmuştu, salak ben portmantoya asmışım o zamanlar, şu lafını hiç unutmuyorum, olm öyle şeyler olmaz, hayvanlar yaparlar onları günahtır demişti, adam ayarı veriyordu arkadan resimlerde... jeton geç düştü tabi, anlamamazlıktan geldim

Alıntıları Göster
    indirdiğim zorno videolarını masaüstünde unutmuşum ve geldiğimde babam pc'nin başında bana ters ters bakmışdı anlayamamıştım tabi niye bakıyor lan bu böyle diye dedim sonra bir baktım masaüstünde fetişli videolarım yerin dibine girmiştim bee hey gidi günler :)

• Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: n1say

indirdiğim zorno videolarını masaüstünde unutmuşum ve geldiğimde babam pc'nin başında bana ters ters bakmışdı anlayamamıştım tabi niye bakıyor lan bu böyle diye dedim sonra bir baktım masaüstünde fetişli videolarım yerin dibine girmiştim bee hey gidi günler :)

Alıntıları Göster
    indirdiğin zorna videoları koptum
    |
    |

• Yarbay
    3082 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Azula77

quote:

o kısmı yazmasaydın çok fazla amerikan filmi izliyorsun diyecekdim

Hollywood klişelerinden biri.
    |
    |
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

• Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mzkaplan

indirdiğin zorna videoları koptum

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,500
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.