Şimdi Ara

Ailenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan biri eşcinsel olduğunu açıklasa tepkiniz ne olurdu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Ailenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan biri eşcinsel olduğunu açıklasa tepkiniz ne olurdu?

(En Son Oy Tarihi: 17.12.2012)
Giriş
  • Ben ailemden olsaydı ters bir tepki verirdim herhalde. Arkadaşıma saygı gösterirdim.

• İsterse kardeşim olsun saygı duyarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıp arka odaya götürecek halimiz yok. 3-5 kere uğraşırsın, düzelmezse bas tekmeyi.
  • Tecavüzlerin yoğun yaşandığı ve bu tecavüzlerin en az %90'ının heteroseksüel erkekler tarafından gerçekleştirildiği ve bu tecavüzcülerin genelde muhafazakar çevrelerden çıktığı ülkedeki insanların güzel Müslüman ahlakı diyor ki : "Onu vururdum"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Love Cookies -- 11 Kasım 2012; 21:20:30 >
  • onu vururdum diyen var yuh
  • Ailedense vururum.Namusumuzu temizlerim.Töre bunu gerektirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Love Cookies

Tecavüzlerin yoğun yaşandığı ve bu tecavüzlerin en az %90'ının heteroseksüel erkekler tarafından gerçekleştirildiği ve bu tecavüzcülerin genelde muhafazakar çevrelerden çıktığı ülkedeki insanların güzel Müslüman ahlakı diyor ki : "Onu vururdum"

Bu kişiyi bilen bilir. Ülkemize, vatanımıza etmediği laf yoktur. Ayrıca kendisi de eşcinseldir. (Bilgi için söylüyorum, başka bir niyetim yok.)
  • Saygı duyardım heralde.Bir soğuma olurdu ama eski karı-kız şakaları falan yapmazdım konuşmalarımız farklı olurdu yani.
  • quote:

Tecavüzlerin yoğun yaşandığı ve bu tecavüzlerin en az %90'ının heteroseksüel erkekler tarafından gerçekleştirildiği ve bu tecavüzcülerin genelde muhafazakar çevrelerden çıktığı ülkedeki insanların güzel Müslüman ahlakı diyor ki : "Onu vururdum"

KB de ki konuda inançlı olduğunu vurgulardın ozellikle, ne oldu?

• arkadasimsa iliskiyi keserim.ailemden birisiyse de headshot atardim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

/>

biri bunun altına "duymak istemiyorum" yazsın
  • bana sarmaya başlarsa basarım tekmeyi. ama kafasına, topuğuna sıkacak olan arkadaşlarım da yok değil hani
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

quote:

Bunu bir kere daha demiştin ve ben yine anlayamamıştım. He, önceden bir şeyi sorgulamadan kör kör inandığım doğru ama bunu KB'de, hem de üstüne basa basa yansıttım mı bilmiyorum.

quote:

Bu kişiyi bilen bilir. Ülkemize, vatanımıza etmediği laf yoktur. Ayrıca kendisi de eşcinseldir. (Bilgi için söylüyorum, başka bir niyetim yok.)

Belki senin gibi milliyetçi potansiyel diktatör zihniyetlilere terstir ama yaşadığım ülkeyi eleştirmek sanırım henüz bir suç değil. Hele de o ülke hala geri kalmış bir ülkeyse ve yukarıda yazdıklarımın da doğru olduğunu düşünürsek bence bu ülke için eleştiri, lüksten çok bir gereklilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Love Cookies -- 11 Kasım 2012; 21:59:01 >

• quote:

quote:

quote:

Bunu bir kere daha demiştin ve ben yine anlayamamıştım. He, önceden bir şeyi sorgulamadan kör kör inandığım doğru ama bunu KB'de, hem de üstüne basa basa yansıttım mı bilmiyorum.

O zaman körü körüne inaniyordun, şimdi sorumluluğu atma bahanesiyle ayıldın, anladım.

Keyfine bak

• aga bana bulaşmasında ne hali varsa görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ak Sakalsız Dede -- 11 Kasım 2012; 22:00:39 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman körü körüne inaniyordun, şimdi sorumluluğu atma bahanesiyle ayıldın, anladım.

Keyfine bak

Neyin tepkisi bu? Belki senin herkesin benimsemesi gerektiğini düşündüğün kendi doğruların olabilir ama araştırarak bir şeylere inanmaktan vazgeçtiğime emin olabilirsin. Burada tek kıstas İslam'ın eşcinsellere kötü muameleyi şiddetle desteklemesi değildi

• Üzülürdüm benimle daha önce paylaşmadığı için... Hele ki çok yakın bir arkadaşımsa/kardeşimse bu durum hakkında hiçbir problemim olmadığını bilmesine rağmen açıklayamadıysa ona bu güveni veremediğim için kendime kızardım.

Sonrasında daha sağlam bir dostluğumuz olurdu muhtemelen. Daha "gerçek".
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.