Şimdi Ara

AİLENİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben büyüdükçe ailemin üstümde ilgisi azalıyor, benden istedikleri geleneksel şeyler beni daha çok irrite ediyor. Yani mümkünse bana tavsiye vermeseler de ben bildiğim gibi yaşasam hayatı. Gittikçe daha çekilmez olsa da asla kimselere değişmem. Aile candır. Ama akrabalar asla hepsinin canı cehenneme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

Ben büyüdükçe ailemin üstümde ilgisi azalıyor, benden istedikleri geleneksel şeyler beni daha çok irrite ediyor. Yani mümkünse bana tavsiye vermeseler de ben bildiğim gibi yaşasam hayatı. Gittikçe daha çekilmez olsa da asla kimselere değişmem. Aile candır. Ama akrabalar asla hepsinin canı cehenneme.
    Sorma kardeş ya benimde rahmetli halamın çocukları var, halam öldükten sonra aramız bozuldu, babamı yani dayılarını mirastan pay vermiyor diye mahkemeye verdiler, halbuki babam gelin konuşalım diyor ama onlar pisliğine köyde oturduğumuz eve göz dikiyorlar, halbuki durumları çok iyi Tavşanlı merkezde iki tane ayakkabı üzerine mağazaları var

• quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Sorma kardeş ya benimde rahmetli halamın çocukları var, halam öldükten sonra aramız bozuldu, babamı yani dayılarını mirastan pay vermiyor diye mahkemeye verdiler, halbuki babam gelin konuşalım diyor ama onlar pisliğine köyde oturduğumuz eve göz dikiyorlar, halbuki durumları çok iyi Tavşanlı merkezde iki tane ayakkabı üzerine mağazaları var

Alıntıları Göster
    Gözleri doymuyor ki, sürekçi açlar. Mesela ben baba tarafındakilerin ismini bile öğrenmeye gerek duymadım.
  • Her gün evimizde kavga var. Babam yapmaması gereken şeyi yapıyor söylendiğinde lafı dolaştırıyor yalan söylüyor asla düzelmeyecek gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gördüğünüz psikolojik şiddete örnek verirmisiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.