Şimdi Ara

Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
3
Favori
8.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Defalarca belirttim çift vatandaşım Yurtdışında yakılacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 13 Ocak 2021; 11:8:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka ben de aileme vasiyet ettim ölürsem enkinin mardukun yanina gömün dedim.

• CSHBILAL kullanıcısına yanıt
    Akakası yok. The Matrix 1'i severim ama bunun başlıca nedeni var.

Film sadece sırf şu sahneden dolayı bile bir BAŞYAPITTIR. Benim için gelmiş geçmiş en iyi 3 filmden biridir.

Dakika 0:20 - 1:46 arası ve dakika 4:22 - 4:42 bakınız

Nesnel olmayan sanal bir sistemden ve bilinçten söz ediyor, yani ikinci sayfadaki yazımla aynı şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 13 Ocak 2021; 11:6:41 >

• Hocam kendimizi kandırmak bana doğru gelmiyor açıkçası. Şahsen ben ailemi çok seviyorum ve işler kötü gitse de onların sevgisi ve benim sevgim beni mutlu etmeye devam ediyor, arkadaşlarım da aynı şekilde. Böyle düşünmenize üzüldüm umarım mutlu olacak ve tutunacak şeyler bulursunuz. İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Quantum Limit

Trollüğünüzü ötede yapın. Babamın her hangi bir inancı yok, annem ise %90 deist.

Siz üstteki yazdıklarımı tamamen anladınız mı önce onu söyleyin ?

Kardesim sen cok bos konusuyorsun ya, actigin konu basligindan velet oldugun da belli zaten

• Kerem5466 K kullanıcısına yanıt
    Mutsuzum diyen olmadı kı, olumsuz olaylar zaten geçmişte de şimdi de hep yaşandı ve yaşıyoruz.

Bunu bilmeden neye dayanarak söylüyorsun, CEVAP ?

• saveyourself S kullanıcısına yanıt
    Bana BOŞ TROLLÜK YAPMA ÇOCUK. OK !

Dışardayım az sonra eve dönecem. Kaç yaşındaymışım görürsün şimdi kanıtlı SS gelecek.

• Quantum Limit kullanıcısına yanıt

Mutsuz olduğunuzu düşündüm yazınızı okuyunca o yüzden öyle yazmıştım da nedir bu sinir ?

• Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler hala ciddi ciddi cevap veren var mı bunaAileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler .

çifte vatandaş olsan ne yazar. büyük ihtimal balkan göçmenisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalkanGöçmeniBirBey -- 13 Ocak 2021; 14:26:24 >

• Kerem5466 K kullanıcısına yanıt
    TROLLÜĞÜNÜ ötede yap evlat gayet sakinim

• saveyourself S kullanıcısına yanıt
    1984 doğumluyum ÇOCUK. Şimdi TROLLÜĞÜNÜ ötede yap. BLOK

Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler

• Ya küllerinden doğarsan ne olacak

• ilkokulda bir kitap okumuştum, çok günahkar bir adam varmış, gömülmeyi hak etmiyorum, toprak beni almaz, ölürsem beni yakın küllerimi etrafa dağıtın demiş oğullarına. Oğulları kabul etmek istememişler ama adam ölünce vasiyeti gereği yakmaları gerekiyormuş, ağlaya ağlaya yakmışlar. Kitapta diyordu ki tanrı adamı bu sayede affetmiş, yakılmak bir nevi günahlara af ummayı temsil edermiş o günden sonra.

Aklıma geldi şimdi bu okuduğum :)

• Merak etmeyin çok dürüst ve ADİL biriyimdir, hiç süpheniz olmasın Sizi fakirhaneme davet ediyorum ificouldfly, gelin tanışalım genç adam : )

Biz geçmişte yoksullukta çektik her şeyi de gördük ama kimsenin hakkını çalmadık, kapmadık, yemedik, laf atmadık. Geçmişte epey zor günlerimiz oldu ama tüm bunlara ve şuanki tüm fizksel hastalıklarıma rağmen hayatı yaşamı seviyorum. Hayattaki bazı yaşanmışlıklar bana büyük ders, rehber oldu Tecrübe önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 13 Ocak 2021; 18:9:11 >
  • Butun forumdan laf yiyor sonra laf sokan herkesi blokluyor :D :D

Istiyor ki herkes desin aaa ne kadar ilginc birisi :D

Devam et bu sekilde kardesim aferin

• Arnavut zühtü kullanıcısına yanıt
    Biz gömülünce (eski) kuantum dalga fonksiyonuna dönüyoruz. Yani parçacık fonksiyonu çökmüş oluyor ve > gerçek < evrenin, bu bütünleşmiş enerji ağının bir parçası oluyoruz. Kuantum fiziğinde ölmek yoktur. Parçacık pozisyon (form) değişikliği söz konusu.

Şu anda enerji formundayız ama duyularımız bunu 4 boyutlu ortamda algılamakta yetersiz ve bu sebepten dolayı maddenin, gerçek (katı) olduğu yanılgısına kapılıyoruz. 

Evrendeki her şey ve her fiziksel ilişki atomaltı kuvvetlerin dengesidir. Tüm uzay "kumaşı" ve bilinç, bir bilgi ve "veri" alanıdır ve bu durumda BİYOLOJİK ÖLÜM bir şeyi ifade etmiyor (sevdiklerimiz için üzülürüz tabi o ayrı) çünkü temelde bizi biz yapan (ve tüm evreni) hep aynı yapıtaşlarıdır ve tüm bunlar aynı (kuantum) hiçliğin dalga potansiyelleridir. 

Bilinen evrende madde yoktur, her şey enerji fonksiyonlarından meydana gelir ve bilincimiz sınırsız bir enerji ağının içinde yer almaktadır.

2. sayfaya BKNZ.

Evrendeki tüm "maddeler" (enerji) sabit alan ve zaman dilimlerine ait değildir. Kuantum ölçekte sizin bedeniniz, zamanın ve mekanın farklı dilimlerine (geçmiş, an ve geleceğe) evrendeki tüm enerji ağına her an bağlı durumdadır (kuantum dolanıklık).

Mikro ölçekte (gerçekte) süperpozisyondasınız (bu bir elektronun aynı anda birçok yerde olması durumudur).

Oldükten sonra çürüyüp, karbon haline gelen beden ("maddeler") bu karmaşık ("zamansal") ZAMANSIZ, sınırsız bağlarını sonsuza dek korumaya devam etmektedirler ve enerji yok olmaz, bunlar kuantum fizik tarafından doğrulanan gerçeklerdir, fakat bilinci bir daha deneyimlemek olanaksızdır ve ölüm temelde bilincini sonsuza dek yitirmektir. Bu doğmadan önceki hali ile aynı durumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 13 Ocak 2021; 18:19:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Quantum Limit

Biz gömülünce (eski) kuantum dalga fonksiyonuna dönüyoruz. Yani parçacık fonksiyonu çökmüş oluyor ve > gerçek < evrenin, bu bütünleşmiş enerji ağının bir parçası oluyoruz. Kuantum fiziğinde ölmek yoktur. Parçacık pozisyon (form) değişikliği söz konusu.

Şu anda enerji formundayız ama duyularımız bunu 4 boyutlu ortamda algılamakta yetersiz ve bu sebepten dolayı maddenin, gerçek (katı) olduğu yanılgısına kapılıyoruz. 

Evrendeki her şey ve her fiziksel ilişki atomaltı kuvvetlerin dengesidir. Tüm uzay "kumaşı" ve bilinç, bir bilgi ve "veri" alanıdır ve bu durumda BİYOLOJİK ÖLÜM bir şeyi ifade etmiyor (sevdiklerimiz için üzülürüz tabi o ayrı) çünkü temelde bizi biz yapan (ve tüm evreni) hep aynı yapıtaşlarıdır ve tüm bunlar aynı (kuantum) hiçliğin dalga potansiyelleridir. 

Bilinen evrende madde yoktur, her şey enerji fonksiyonlarından meydana gelir ve bilincimiz sınırsız bir enerji ağının içinde yer almaktadır.

2. sayfaya BKNZ.

Evrendeki tüm "maddeler" (enerji) sabit alan ve zaman dilimlerine ait değildir. Kuantum ölçekte sizin bedeniniz, zamanın ve mekanın farklı dilimlerine (geçmiş, an ve geleceğe) evrendeki tüm enerji ağına her an bağlı durumdadır (kuantum dolanıklık).

Mikro ölçekte (gerçekte) süperpozisyondasınız (bu bir elektronun aynı anda birçok yerde olması durumudur).

Oldükten sonra çürüyüp, karbon haline gelen beden ("maddeler") bu karmaşık ("zamansal") ZAMANSIZ, sınırsız bağlarını sonsuza dek korumaya devam etmektedirler ve enerji yok olmaz, bunlar kuantum fizik tarafından doğrulanan gerçeklerdir, fakat bilinci bir daha deneyimlemek olanaksızdır ve ölüm temelde bilincini sonsuza dek yitirmektir. Bu doğmadan önceki hali ile aynı durumdur.

Ya da her bilinç kendi yarattığı evreni deneyimliyor, gerçeklik tamamiyle bir aldatmaca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.