Şimdi Ara

Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
3
Favori
8.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şu bebelere erken yaşta akıllı telefon vermeyin .

• BalkanGöçmeni@ BLOKLUSUN boşa yazma TROLL

• Gömül de doğaya organik madde katkin olsun bari, kül olunca neye faydan olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quantum Limit

Bu mesaj silindi.
    Bağışlayacagin organlar vücudunun 5 te biri bile etmez. Gömülmek istemiyorsan bedenini üniversiteye araştırma için bağışla bari. Kül olmak nedir? En azından bilimin gelişmesinde katkin olur.
  • Hipersonic kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada belirttim zaten, tüm organlarımı bağışlayacağım ve ihtiyacı olan hasta ailelere yeterince faydam olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hipersonic kullanıcısına yanıt
    Klavye başında BOŞ BELEŞ TROLLÜK yapacağına sende bir kaç organını bağışla da işe yara biraz TROLLÜĞÜNÜZ bize sökmez ÇOCUK Ötede oyna BLOK.

• Deniz senin küllerini napsın?

• Size ne bundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 13 Ocak 2021; 1:2:1 >
  • Kozmos'ta senin kadar gereksiz bir insan yoktur.

• Denizi boşuna kirletme. Git başka boş fikirler düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üfler@ boşa yazma TROLL  çoktan bloklusun.

• mendossa kullanıcısına yanıt
    Bir troll daha bloklandı

• Sizin görüşlerinize ve seçimlerinize laf edecek konumda değiliz. Sizin kararlarınız, sizin hayatınız. Fakat sizde insanların size verdiği cevaplara saygı duymalısınız. Ona göre cevap vermelisiniz. Cevapların çoğuna "size ne, TROLL, BLOK" gibi karşılıklar veriyorsunuz. Madem bu şekilde tavrınız var bunu neden burada bizimle paylaştınız?

Bu arada imzanıza bakıyorumda kendi kendinizle çelişiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuLisco -- 13 Ocak 2021; 1:17:34 >
  • PuLisco kullanıcısına yanıt
    Eski sayfada zaten defalarca belirttim. Trolleri tolere etmem Önce adam akıllı soru sormayı öğrensinler

• Quantum Limit kullanıcısına yanıt

Zaten ona lafım yok. Siz sizinle aynı görüşte olmayan herkese aynı şekilde yaklaşmışsınız. Herkes sizinle aynı görüşte olmak zorunda değil sonuçta.

• PuLisco kullanıcısına yanıt
    Ben diyeceğimi dedim PuLisco. Onların niyetleri gayet açık, saygısız veya seviyesiz sorular iletip, trollemek için herhangi bir bahane yaratıp konuyu sabote etmektir amaçları Sözüm bloklulara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 13 Ocak 2021; 1:44:11 >
  • Trde ceset yakan yer var mi da boyle tribe girdin hocam

• Bunlar hep Morpheus un başının altından çıkıyor... o iki hapı hiç göstermeyecek ti sana

• Konu gümbürdemiş hocam. Benim vasiyetim mezarlığa para harcamayın olucak. Mermer istemiyorum yani. Tahta çakıp geçsinler. Adımın falan yazmasına gerek yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.