Şimdi Ara

Aileme ölümümle ilgili vasiyetimi söyledim, kabul ettiler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
3
Favori
8.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quantum Limit

Sanal bir sistemdeyiz. Nesne yoktur evren bir illüzyon, ENERJİDİR.

Tamam işte o bahsettiğin sanal sistem kendi kendine mi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120205044 kullanıcısına yanıt
    Önemli bir sitenin PM'sini gönderdim. Gerken tüm teori ve bilgileri oradan edinebilirsiniz ama baya bi okumanız gerek. Teorik detaylar çok kapsamlı biçimde açıklanmış tabi daha basit bir dilde. İyi okumalar ve ayrıca not tutmayı unutmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Önemli bir sitenin PM'sini gönderdim. Gerken tüm teori ve bilgileri oradan edinebilirsiniz ama baya bi okumanız gerek. Teorik detaylar çok kapsamlı biçimde açıklanmış tabi daha basit bir dilde. İyi okumalar ve ayrıca not tutmayı unutmayın

Mimetik hapishanende mutluluklar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne hapsi !?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 12 Ocak 2021; 20:41:50 >
  • quote:

Ne hapsi !?

varsaydığı bir düşünce dünyasında yaşayan gerçek hayatla bağlarını koparmışların hapishanesi. mimetik hapishane.

Bu bir düşünce veya fikir değil, 2. sayfadaki mesajımda belirttim zaten Tüm bilimsel kanıtlar ortada, iyi oku görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 12 Ocak 2021; 21:15:56 >
  • quote:

Bu bir düşünce veya fikir değil, 2. sayfadaki mesajımda belirttim zaten Tüm bilimsel kanıtlar ortada, iyi oku görürsün

sana açıkça bir soru sordum bir cevap bile veremedin. cevap olarak:" şu sitede bilimsel bir şeyler yazıyor onu oku" mealinde bir şey yazdın. Sen bile ne bildiğinin farkında değilsin, sadece bir seçim yapmışsın ve o kişi gibi davranıyorsun.

Senden akıl isteyen olmadı OK, ben ne bildiğimin ÇOK İYİ farkındayım Bana çok bilmişmik yapma TROLLÜĞÜNÜ ötede yap, ben bir kez uyarırım seninle ugraşamam BLOK

• okumak zaman kaybı.

özet:bir ergen vasiyeti 

edit: Hemen bloklamış 2011 li veled 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalkanGöçmeniBirBey -- 13 Ocak 2021; 0:8:27 >
  • BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    36 yaşındayım Bilmeden boş konuşma sözüne dikkat et ÇOCUK. Trollüğünü ötede yap.

• çocuklar için uyku vakti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalkanGöçmeniBirBey -- 13 Ocak 2021; 0:9:4 >
  • Türkiye'de krematoryum mu var birader  

• Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    Çift vatandaş olduğumu ilk sayfada belirtmiştim. Mesajlarıma bakın görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 13 Ocak 2021; 0:19:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.