Şimdi Ara

Aile Televizyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maximum 2500 - 3000 arası aile televizyonu arıyorum.
    İstekler : Görüntü kalitesi max 1080 , ses sistemi iyi olan ve internete bağlanabilme özelliği olan bişey arıyorum.

Yarın teknosa gibi mağazalardan almayı düşünüyorum. Bi televizyon alınırken nelere dikkat etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unique5555 -- 21 Mart 2016; 0:14:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aile televizyonu derken, aynı zamanda bir de hard tv statüsü varmış gibi olmuş biraz

Televizyon alırken dikkat edilecek o kadar çok şey var ki, ama hiç birine de dikkat etmenin bir anlamı olmuyor zira zaten teknolojisi bozuk bir ürün satın alacaksınız. en kalitelisini dahi alsanız ( ki bu en kaliteli kıstası bir çok şeye göre değişir ) zaten 5 yıldan fazla kullanamayacaksınız. ben forumda hep söylerim, ne alırsanız alın garantisi uzun olanlardan alın. yoksa paneli altın kaplama şurda üretiliyor almanlar çok beğenmiş vs hikaye hepsi. almanlar da beğense, İspanyollar very good da dese o panelin teknolojisi zaten sorunlu. geriye kaldı anakart ve besleme kartı. besleme kartı dediğin şeyi meslek lisesi öğrencileri dahi yapar zaten neredeyse o derece basit bir şey. anakart desen kullanılan işlemci markaları belli.

Şimdi, 6 panel üreticisi, 5 işlemci üreticisi var desem, bunun yanında 100 tane de tv üretici var ve 100 tv üreticisi gidip panel ve işlemcilerini bu 5-6 firmadan alıyor desem, hangi markayı alıyor olmanın pek bir anlamı kalmayacağına dair bir bilgi vermiş olurum size.
    bu durumda sorduğunuz sorunun cevabı, servis ağı yaygın, arkasında duracak sağlam firması olan uzun garantili ve bütçenize uyan, ama en önemli kısmı ise, kimsenin hele ki paneller ile ilgili yaptığı hiç bir yoruma aldırmadan gidip kendi gözünle görüp görüntüsünü beğendiğin bir ürün almalısın.
    aman diyim hele ki teknosada promotörlerin oyununa gelme. üzerinde marka kıyafeti olan kimseye inanma

• Ado kullanıcısına yanıt
    bu kadar uzun yazdığınız için ayrı bi teşekkür ederim hocam size.

peki nerden alınmasını tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

bu kadar uzun yazdığınız için ayrı bi teşekkür ederim hocam size.

peki nerden alınmasını tavsiye edersiniz?

Hocam ben marka model mekan önerisinde bulunmam. sadece mantığı hakkında yorum yaparım.
    size uzun garantili ve kaliteli ürünü en ucuza kim veriyorsa oradan almak en makulü. internet olur bayiler olur teknoloji mağazaları olur her yer olur bence :D

Not: bir ekleme yapma ihtiyacı duydum. her yer olur derken, bazen internet satışlarına güvenle bakılmayabiliyor, 6502 sayılıkanun bu konuda sizin hep yanınızda olduğundan dolayı, siz de kıstaslarınızı yerine getirdikten sonra istediğiniz ürünü istediğiniz yerden alabilirsiniz anlamında yazdım. yani cayma bildiriminizi mutlaka inceleyin. bayiden ürün alıyorsanız sözleşme imzalatmak isteyenler olabiliyor vadeli satışlarda bunları imzalamayın (bence) almak istediğiniz ürünü önce bayisinde gidin görün inceleyin kumandasını alıp kurcalayın. size kumanda bile teslim etmeye cesaret edemeyenlerden zaten alışveriş yapmayın. gidin bayide görün inceleyin beğenin, bayi pahalı internet ucuz mu? o zaman incelediğiniz model ürünü internetten sipariş verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ado -- 21 Mart 2016; 13:30:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.