Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Aile kavrami tamamen bitirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
39
Cevap
0
Favori
2.744
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Aile kavrami tamamen bitirildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      863 Mesaj
      13 Kasım 2018 00:44:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

bu devirde evlenenlere sadece gulerim
      Ana babanın döneminde yasasaydin da gulermiydin? Yoksa gülmen sadece bu devir icinmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halil altın -- 13 Kasım 2018; 0:45:21 >
      |
      |

• Yarbay
      2545 Mesaj
      13 Kasım 2018 01:22:46

quote:

Evlenirken milli olunsun. Hiçbir zaman yabancı gelin alınıp mağdur olunulmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Asus Z97 TUF SaberTooth Mark Sİntel Core İ7 4790K@4.4 GHzMSI GTX 1060 3GB GDDR5@192 Bit / Aero ITX OC
      Corsair Vengeance PRO RED 8 GB DDR3 @ 2400 MHz CL11Corsair AX760iCorsair Obsidian 750D
      Logitech G27

Sony PS4 500 GB Xbox One S 500 GB

• Yüzbaşı
      674 Mesaj
      13 Kasım 2018 01:43:24
      |
      |

• Yarbay
      5597 Mesaj
      13 Kasım 2018 02:27:03
      Bence erkenci kuş dizisindeki karakterler seks yapınca tüm ülke rahat bir nefes alacak.
      |
      |

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      13 Kasım 2018 11:52:34
      düzelerek gideceğine tam tersi bozularak ilerleyen durumlardan birisi.açıkcası daha da bozularak devam edeceğini düşünüyorum.90 lı yıllardan beri toplumumuz değişim sürecinde ve geldiğimiz nokta şuan bu.şahsen ben çocuk yapmak istemiyorum şuan.dünyaya gelecek bebeğin bu topraklarda iyi bir geleceğe sahip olacağını düşünmüyorum.ancak en fazla yarı köle(işçi,emekçi) olur benim gibi diyorum.

elbette hal böyleyken benim gibi düşünen hatunlarla arkadaşlık kuruyorum.hayatında bir yere varmış,doktor mühendis pilot vb. aramayan,insan gibi insan bakınan hatunlarla samimiyetimi ilerletiyorum.geriye kalan ilgi ve ego budalalarıyla zaman kaybetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 13 Kasım 2018; 11:58:54 >
      |
      |

• Teğmen
      207 Mesaj
      13 Kasım 2018 12:07:58
      batı kültürünü empoze eden medya ile olacağı bu. dizilerin %99 nda zenginler konaklar olmazsa olmaz
      gençlerin bilinçaltları bunlarla dolu tv izlemeyen amerikan dizileri izliyor onlar daha ilerisi sonra youtuber a bakıyorsun 1,5 milyon takipcisi var yüzde 80 i genç kitle diyor ki sevgilini tanıyabileceğin en iyi yerlerden biri banyo başka söze gerek yok

Batıya bakın aldatmalar boşanmalar ana baba çocuk bağı yok herkes yalnız işte bizde buna doğru gidiyoruz müslüman çoğunluklu toplum olmamıza rağmen
      |
      |

• Yüzbaşı
      911 Mesaj
      13 Kasım 2018 15:29:51
      quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

ömür boyu ödenen gereksiz ve pahalı nafaka

nafaka zaten çok saçma bir kavram oldu çok yanlış uyguladığımız için
      Nafakayı kim getirdi?
      |
      |

Ya he he.
    • Binbaşı
      1026 Mesaj
      13 Kasım 2018 19:01:58
      ne evleneceksin abi ya

maaşın olsun tek başına yaşa. cinsellik mi istedi canın gider parayla yaparsın ya da pub-disko vs. gibi mekanlardan düşürürsün bir iki tane üniversiteli zaman geçirirsin.

evlilik gibi hayalim 2 senedir yok.

Sebebini bilmediğin hiç bir hareketi yapma ve bilmediğini de öğren. Bu senin için yaşama sevincinin kurallarından biridir.
    • Yüzbaşı
      674 Mesaj
      13 Kasım 2018 19:37:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

ne evleneceksin abi ya

maaşın olsun tek başına yaşa. cinsellik mi istedi canın gider parayla yaparsın ya da pub-disko vs. gibi mekanlardan düşürürsün bir iki tane üniversiteli zaman geçirirsin.

evlilik gibi hayalim 2 senedir yok.
      aynı fikirdeyim
      |
      |

• 13 Kasım 2018 20:14:15
      Teknoloji ile beraber artık Türkiyede insanlar tamamen kırsaldan kente geldi alışkanlıklar tamamen değişti nesiller değişti e gelenek göreneklerde hali ile değişecek.
      |
      |

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Yüzbaşı
      911 Mesaj
      14 Kasım 2018 16:25:33
      quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

ömür boyu ödenen gereksiz ve pahalı nafaka

nafaka zaten çok saçma bir kavram oldu çok yanlış uyguladığımız için
      Bir daha soruyorum, nafakayı kim getirdi?

Ya he he.
    • Yüzbaşı
      674 Mesaj
      14 Kasım 2018 17:06:21
      |
      |

• Yüzbaşı
      329 Mesaj
      14 Kasım 2018 17:24:24 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

Alıntıları Göster
      Bende merak ettim kim getirmis

|
      |

• Yüzbaşı
      329 Mesaj
      14 Kasım 2018 17:24:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

Alıntıları Göster
      Bende merak ettim kim getirmis

|
      |

• 14 Kasım 2018 17:32:02
      quote:

Orijinalden alıntı: ınfiniti red bull racing

Zenginde olsanız evlenmeyin. Paranız var diye bunu kezbanın birine ipotek edip, hayatınızı bitirmenize gerek yok.
      Evlilik sözleşmesi diye bir şey var tabi ultra zengin ve devamlı arzulanan bir maddi servetiniz varsa seçme ve kural koyma hakkı sizde ama normal vatandaşta zor evlilik sözleşmesini bir kadın kabul etmez hakaret sayar.Artık pek çok kadın evlenirim bir çocuk yaparım.Anlaşamazsam boşanırım zaten mahkeme bizden yana deyip ölene kadar mokoko kafası ile nafakaya bağlıyor e nafaka altında sürekli ezilen erkeklerde sinir ve stresten bunalıyor ha haklı var ama haksız suistimal eden çok bu ülkede neler var neler evlenip boşanıp birileri ile tekrara fındık kırmaya çalışan.Sırf nafakası düşmesin diye ikinci evliliğini resmeni yapmayan yada yine evli gibi görünmeyip babasının emekli maaşından nemalanan parazit çok ülkede parazit.

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899

• Yüzbaşı
      911 Mesaj
      14 Kasım 2018 17:52:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Evlilik sözleşmesi diye bir şey var tabi ultra zengin ve devamlı arzulanan bir maddi servetiniz varsa seçme ve kural koyma hakkı sizde ama normal vatandaşta zor evlilik sözleşmesini bir kadın kabul etmez hakaret sayar.Artık pek çok kadın evlenirim bir çocuk yaparım.Anlaşamazsam boşanırım zaten mahkeme bizden yana deyip ölene kadar mokoko kafası ile nafakaya bağlıyor e nafaka altında sürekli ezilen erkeklerde sinir ve stresten bunalıyor ha haklı var ama haksız suistimal eden çok bu ülkede neler var neler evlenip boşanıp birileri ile tekrara fındık kırmaya çalışan.Sırf nafakası düşmesin diye ikinci evliliğini resmeni yapmayan yada yine evli gibi görünmeyip babasının emekli maaşından nemalanan parazit çok ülkede parazit.

Alıntıları Göster
      Bazı kadınların onuru bu kadar işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Challengermert -- 14 Kasım 2018; 17:58:29 >
      |
      |

Ya he he.

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Kasım 2018 18:02:04

Özal döneminde başladı nafaka olayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Challengermert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      256 Mesaj
      14 Kasım 2018 18:26:30
      Bayandan sonrasını okumaya gerek yok. Toplumumuzda sanki erkekler çok dürüst ahlaklıda tek suç kadınlarımızın gibi gösteriliyor. Kadınların bu hale gelmesinin tek sebebi erkeklerdir. Hangimiz çok temiz dürüstüzde kadınların öyle olmasını bekliyoruz önce kendini değişmeli insan daha sonra diğer problemlere kafa yorabiliriz. Erkeklerin yüzde 90 ı önüne gelene yazıyorsa türlü şaklabanlık yapıyorsa bir kız için kendinden ödün veriyorsa oturup tartışılması gereken erkeklerin aciziyetidir.

|
      |

Ülkemden ayrılışım, özgür olmak, yaşamak istediğimden ötürü değil,özgürlük ve demokrasi kavgasına daha etkin ve aktif bir biçimde katilabilmek içindir.
      Yılmaz Güney
    • Yarbay
      6332 Mesaj
      14 Kasım 2018 18:46:37
      Aileyi modernite bitirdi. Bu doğaldır. Moderniteyi öyle bir benimsedik ki, adeta susamış gibi ya yıllrdır sen neredeydin diyerek görgüsüzce emdik bitirdik hala da doyamadık. Bunlar iyi günler, tam Batıya benzemeden geri dönüş yok, yola devam.
      |
      |

• Yarbay
      3895 Mesaj
      14 Kasım 2018 19:04:18
      yeşilcam filmlerine bak birde şimdiki film ve dizilere.yeşilcamı mumla arıyoruz.
      |
      |

Reklamlar
SEO
nice türkiye
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.