Şimdi Ara

aile evinden ayrılmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse bu konudan şikayetçi değilmi ya ne güzel aile evi hiç böyle bi konuya rastlamadım.. benim gibi şehrinde güzel üniversite olmayanlar mecbur terketmek zorundalar şehiri. :(

• Dalga mı geçiyorsun mis gibi şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç yaşına gelmişsin. Ayakta durmak bu kadar mı zor.. 30 yaşına gelip hala ananın evinde mi yaşayacaksın yoksa evlendiğinde butun işi karının başına mı yıkacaksın ? Yazık valla.

• Ya o değil de ben cidden ablamı çok özlerim bu yüzden çok üzülüyorum :(

• Lisede yatoydim o zaman evet agir oluyor ama 18-19 yasinda birine agir gelmesi pek normal degil. Insaf derler insanlar liseyi kaliteli okumak icin 14-15 lik yollardan geliyor 6 ay evine gitmeyen tanidim.

• gallantt G kullanıcısına yanıt
    yok ya ondan değil yalnız yaşamaya pek alışık değilim sanırım o yüzden
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    İlla bir gün ayrılacaksın zaten o evden değil mi ? Hayat annenin kucağında öğrenilmez. Şehir dışı sana çok fazla şey katar. Yalnızlık çok abartılan bir kavram bence

biraz cesaret geldi şimdi sanki haklısın
    Nereden nereye gitmeyi duşunuyorsunuz

• Valla ne yalan söyleyim bu rahatlığı arıyacam, özellikle hastalıkta.

Ama bu yıl da şehir dışında düzen kuramazsam ölene kadar ailemin yanında yaşarım gibi geliyor. Pek istemesemde hayalimde olan hayatı yaşamam için ilk ve en büyük basamak.

• quote:

Orijinalden alıntı: gallantt

Nereden nereye gitmeyi duşunuyorsunuz

bursadan ankaraya yada istanbula. sizce yurttamı kalmalıyım yoksa evmi kiralamalıyım? istanbulda kiralamam zor gibi ama
  • bence de aıleden ayrılmak zor ama alısılmıcak bısı degıl ılk donemler alısma surecı zor olur
    3 şehri de çok iyi biliyorum. Ben de ankaradan istanbula gideceğim. İki şehir de hem ev hem yurt için çok pahalı. Ama en azından ilk sene yurtta kalınmalı. Çunku kimseyi tanımıyorsun ve sadece ev kirası değil, yemektir faturadır çok yorar insanı. Bence ikinci seneden itibaren bir kişiyle evi paylaşmak en doğrusu.

sanırım benimde aklıma yatan en iyi fikir bu. kyk yurtları uygun oluyomuş inşallah çıkar durumum cok iyi değil orta
    Her kyk yurdu çok kotu değil. Özellikle güzel üniversitelerin kyk yurtları güzel. Ama kykdan önce okulların yurtlarına bakmalısınız bence. Ozellerin yurtları çok güzel oluyor çunku

• Bu konu gerçekten bazı kişiler için çok sıkıntılı olabiliyor. Ama ilk seneden sonra alışıyorsun. 1 sene biraz özlem çekiliyor.
    anladım. hacettepe ve marmara üni. hakkında bilginiz varmı mühendislik fakülteleri özellikle.
  • Bende marmara üni istiyorum hangi mühendisliği istiyorsunuz ?
  • Tmyim ama hacettepenin kampusune bayılıyorum. Gerçekten güzel. İngilizce eğitimi de gayet iyi. Yalnız yurtlarına girmek biraz zor

• Nessqwe kullanıcısına yanıt
    bilgisayar düşünüyorum ama başka bişey yazabilirim emin değilim hocam siz ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.