Şimdi Ara

Aile çiftliği gibi üniversite... Dekan olunca, kardeşi, oğlu ve eşini işe aldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şimdi gelip ' tayyip mi aldı onları işe ? ' diyecekler.
  • Dayıma dedik o kadar dekan ol diye olmadı , ülkenin hali içer acısı maalesef böyleleri daha çoktur da gündeme gelmiyordur. Gündeme gelse bomba gibi etki yaratsa acaba dekanın yüzünü kızarır mı işlerine son verirler mi. Yoksa sen iyi yaptın böyle devam mı et derler merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuMaN

Dayıma dedik o kadar dekan ol diye olmadı , ülkenin hali içer acısı maalesef böyleleri daha çoktur da gündeme gelmiyordur. Gündeme gelse bomba gibi etki yaratsa acaba dekanın yüzünü kızarır mı işlerine son verirler mi. Yoksa sen iyi yaptın böyle devam mı et derler merak ediyorum.

Türkiyede hakkınla biryere insan gelemez.
  • M4RLB0RO kullanıcısına yanıt
    Onun nedeni tekelin ozellestirilmesi.

Tekel ozellesirilemez. Tekele rakip bulunur.

Bu universitelerden cokca var. Bunlar mecburen iyi olmak durumunda.

Yoksa tekel ozellestirilmesi yaparsan adam nasilsa bana mecburlar diyerek sadece para kazanmaya odaklanir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRI CLICK 0.7

Din tüccarı nedir sorusuna cevap olarak verilebilecek en büyük örneklerden biri. Rezillik resmen izlerken midem bulandı.
  • dingonun ahırı oldu ulkelıkten cıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRI CLICK 0.7

Kuranda yazıyormuş, dini işte böyle kullanıyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlara sağlam bir ceza kesiImedikten sonra bu tür olayları çok görürüz daha. Bu dekanın burnundan getirecek yargı, adalet nerde???

• Bu olaylar AKP hükümeti 'nde de devam ediyor biz ülke olarak bu kafaları ne zaman aşacağız sonra ülkenin düştüğü hal ortada.. Geçmişte de vardı şimdi var gelecekte olmasın artık yaa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

1404₺ asgari ücret ile köle gibi çalışıp bu adamı savunacak çomarlar nerde? Hala gelmediler mi konuya?

Milleti neden kışkırtıyorsun ? Ortada olay yokken insanların kavga etmesini mi istiyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuduğum bölüme Türkiye 2.'sine 20 puan fark atarak Türkiye 1.'si girdim. Kendimi denemek için girdiğim yabancı dil sınavından 86.25, alesten 87.3 aldım. Not ortalamam 3.60(100'lük sistemde 90). Yabancı dil sınavına ve alese çalışarak girmeyi ve puanlarımı artırmayı düşünüyorum. Bütün bunlara rağmen de kadro bulamayacağımdan çok endişeliyim. Sebebi de torpille işimin olmaması. Torpili olan adam da 76 ales puanıyla kadro bulsun Yazık bu ülkeye, çok yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 29 Aralık 2017; 8:5:47 >
  • İnsanların genel hali bu. Bi iş yapılacaksa önce tanıdıklara bi sorulur iş yapacağın yerde yetkili bi tanıdık var mı diye. Buna itirazı olan yoktur ama son dönemde bunu iyice normalleştirdiler. Bu adama biri de çıkıp sen ne yapıyorsun demez. Birde dinde akrabanı koru kolla diyormuş aynı din hak yeme, kul hakkına girme diyor.

• TRI CLICK 0.7 kullanıcısına yanıt
    Yahu ne güzel sormuş adam keşke böyle sorular sürekli yöneltilse şu insanlara yandaş medya denen illetten kurtulsak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Okuduğum bölüme Türkiye 2.'sine 20 puan fark atarak Türkiye 1.'si girdim. Kendimi denemek için girdiğim yabancı dil sınavından 86.25, alesten 87.3 aldım. Not ortalamam 3.60(100'lük sistemde 90). Yabancı dil sınavına ve alese çalışarak girmeyi ve puanlarımı artırmayı düşünüyorum. Bütün bunlara rağmen de kadro bulamayacağımdan çok endişeliyim. Sebebi de torpille işimin olmaması. Torpili olan adam da 76 ales puanıyla kadro bulsun Yazık bu ülkeye, çok yazık...

hocam ülkemizde likayat yok, yurtdışı düşünün!!
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    Özel sebeplerden dolayı düşünmüyorum. Beni bağlayan sebepler olmasa hiç düşünmem giderim.

• quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Özel sebeplerden dolayı düşünmüyorum. Beni bağlayan sebepler olmasa hiç düşünmem giderim.

anladım hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.