Şimdi Ara

Aile Arasında(1 Aralık 2017)| Gülse Birsel,Engin Günaydın,Demet Evgar,Erdal Özyağcılar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
7.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İzleyince yorumlarim.

Recep ivedik ve youtuber filmlerinde daha komik olacagi kesindir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk sinemasının son zamanlardaki yaptığı atak komedi türünde de devam ediyor anlaşılan. bu hafta içinde gitmeyi düşünüyorum şimdiye kadar çok kötü bir yorum duymadım
  • oldum olası turk filimlerini sinemada izlemekten nefret ederim ama şu yada bu şekilde gitmek zorunda kalıyorum. filmin aman aman bir konusu yok. dügünün sonundaki gereksiz sahneler ve diyaloglar...

demet ve engin o filmi kesinlikle kurtariyor. başkaları oynasa mümkün değil çekilmezdi. diger roller sönüktü zaten.

fakat, genel olarak güzel bir film olmuş. herkese tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı sahnelerinde kahkahalar atabileceğiniz, zaman zaman topluma mesaj veren, az da olsa duygulandıran eğlenceli ve güzel bir film olmuş, ben çok beğendim. Filmdeki oyunculuklara söylenecek laf yok, muazzamdı. Engin Günaydın ve Demet Evgar da güzel ikili olmuşlar. Filmi izlemenizi tavsiye ederim.

Filmin eleştirilecek yanları yok mu, tabii ki var.

Solmaz ve Fikret ekseninde gelin tarafının düğün gününe kadar sakladıkları tüm gerçeklerin, düğünde ortaya çıkması, Adana'da olan düğüne avizenin İstanbul'dan gelmesi ve avize için de Fikret'in kayınbiraderinin gelmesi ve fotoğraftan Fikret'i görüp Mihriban'a haber vermesi, Gelinin gerçek babasının düğünde ortaya çıkması gibi klişeler vardı. Bazıları için bu klişeler filmin tadını kaçırabilir ama bence bunları çok da büyütmemek gerek. Sonuçta herkesin düğünde bir araya gelmesi gerekiyordu, bu da biraz klişe yollarla olmuş.

Son olarak, herkese küfür/hakaret etmeden, geğirmeden, yellenmeden de komedi filmi yapılabileceğini bizlere gösteren başta Gülse Birsel ve tüm ekibi kutlamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 13 Aralık 2017; 23:57:58 >

• Son yıllarda komedi filmi diye çıkan saçma sapan filmlerle kıyaslarsak bu film biraz komedi, biraz hüzün, biraz romantizmin dozunda ayarlandığı çok sempatik bir filmdi.

Tüm oyuncular da rollerine tam oturmuş.

• İnternete düşsün bir daha izlerim. Son yıllarda sevdiğim nadir Türk filmlerinden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 14 Aralık 2017; 13:17:13 >
  • Film baya güzeldi son 1-2 yılda hiç bu kadar güldüğüm yerli komedi filmi yoktu.Engin Günaydın çok iyi oynamış.
  • Helal olsun Gulse Birsele bu kadin Komedide 1 numara.
  • Gerçekten güzel bir film olmuş sıkıcı olmayan akıcı hoş kendini izlettiren cinsten tabi bunda baş rol oyuncuların katkısı büyük bakınız Demet hanım o çekici bakışlar, içten oyunculuk nedir öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 17 Aralık 2017; 17:27:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • film boyunca bütün salon gülmekten kendimizi alamadık. Harika bir film olmuş

demek ki neymiş isteyince oluyormuş.Demek ki neymiş oyuncu kalitesi ayrı bir olaymış normalde başka oyuncu yapsa gülmeyeceğiniz bir espriyi bu ekip yapınca zaten gülüyorsunuz e bir de hikayesi,esprileri de komik olunca hepten ortaya mükemmel bir film çıkmış

Gülse birsel ve engin günaydın tekrardan tv'ye dönse keşke.

edit= demet aşığım sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Aralık 2017; 21:46:58 >
  • çok güzel bir film olmuş. sinema da izlemeye değer. 8/10
  • Yorumları okudum da bende mi sıkıntı var çözemedim :)
    Filmin iki üç sahnesi hariç hiç gülemedim sanırım. Senaryo bence vasattı. Oyunculuklar da demet evgar ve engin günaydın dışında çok iyi olan yoktu. Özellikle gelin ve damadı nerden bulmuşlar bilmiyorum.
    Neyse izlemeyin, izlettirmeyin
  • Çok kötüydü film.

• Filmi bende beğenmedim, Demet evgar ve Engin günaydın biraz kurtarmış diyebiliriz, senaryoda çok mantık hataları vardı

• Çok güzeldi film

İçimi ısıttı ve yüzümü başından sonuna kadar güldürmeyi başardı. Karakterizasyonlar çok güzeldi olayın gidişatı gayet keyifliydi. Tabi ki filmdeki kadınlarda çok güzeldi. Özellikle demet evgar.

Uzun zamandır bir filmden bu kadar keyif almamıştım. Gitmenizi tavsiye ederim.
  • Filmi bende beğenmedim, Demet evgar ve Engin günaydın biraz kurtarmış diyebiliriz, senaryoda çok mantık hataları vardı

• adanayı keko ve barzo gösteren her filmden nefret ediyorum.. ltfn kendi bktan şehirlerinizle dalga geçiniz..
  • Valla baştan sona çok güldük. Pardon, Gora ve bana masal anlatma ile beraber en çok güldüğüm Türk filmi oldu. Oyunculuklar konusunda Demet Evgar ve Engin Günaydın döktürmüş. Helal olsun. Erdal Ozyagcilar da çok iyiydi.

• Haklısın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.