Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

aile

0
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Giriş
    485 Mesaj
    anne: esra baba:fatih babanin kız kardesi:meltem kız çocuk:aslı. Esra ile meltem üniversitede tanışıyorlar ve çok yakın arkadaş okuyorlar esra ile meltem ayni ilden ama ilçeler farklı ikisi de tatile geldiklerinde esra kendi ailesinin yanına bile gitmiyor meltemlere gidiyor orda kalıyordu meltemin ailesi de esrayi kızlari gibi görüyordu üniversite bitiyor ayni yere atanıyorlar sonra fatih bi evlilik yapıyor bir kaç ay içinde ayrılıyor bunu duyan esra fatihe yaklaşıyor sonrasında evleniyorlar ve asli adında güzeller güzeli bir kızlari oluyor ortada hiçbir şey yokken esra kavga çıkarmaya çalışıyor sebepsiz ayrılık bahanesi arıyor ve ortada bir şey yokken ayrılmayı istiyor asliyi da alıp kendi memleketine gidiyor mahkeme falan oluyor ve vekalet esraya veriliyor ama haftada bir defa ve yazları bir ay boyunca fatihte olmak şartıyla. Bi kaç ay izin veriyor esra bu duruma sonra aylarca kızını göstermiyor kaçıyordu ve artık asli da büyümeye başlamıştı annesi asliyi doldurmaya başlıyor ve aslida babasına karsi bi nefret oluşuyor fatih kızına ulaşmaya çalışıyor ama esra engelliyordu böyle olunca fatih de geri çekilmek zorunda kaldı ve koptu. Asli 15 yaşına geldi ve ben kuzen olduğumuzu öğrendim öğrenmeden önce de arkadaşımdi neyse asli ister istemez babasını konuşmaktan çekiniyor ben de konuşmak istemiyorum o açmadan açmıyorum o konuyu ama artık 17 yaşına geldi ve her şeyi biliyor allah korusun iki gün sonra babasının başina bir şey gelse daha kötü olacak sizce nasıl bir yol izlemeliyim psikolojisi çok bozuk kimseye güvenmiyor kuzen olduğumuzu öğrendikten sonra sadece benimle konuşur oldu sadece bana güveniyor annesiyle de arasi bozuk sizce beklemeli miyim yoksa üstüne mi gitmeliyim bana bağlı kalmasını istiyorum şu süreçte böyle yapmam onu benden uzaklaştırır mi üzülmesini hiç istemiyorum görüşlerinizi dinlemek isterim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,153
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.