Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.005
Cevap
91
Favori
113.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Part time çalışan bir öğrenci için bonus genç mi flexi mi? Limitlerinde farklılık olur mu?

• Informed I kullanıcısına yanıt
    Gelirinizi beyan etmeniz durumunda Flexi kart için gelirinize göre kart limiti oluşturulur. Öğrenci olarak başvurursanız Flexi onaylanmaz ama Bonus Genç en fazla 2000₺ olarak onaylanır. (Başka bankada kredi kartı yoksa).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Enparada altın da 6 taksit oluyor

• Arkadaşlar merhaba bonus flexi kart aldım kampanyalara katılım konusunda kafam karıştı. bonus flaşta bazı kampanyalar ücretli görünüyor bazısında ücret yazmıyor katılım için bazılarında sms gönder diyor ama uygulamada hemen katıl butonu da var illa sms mi atmak gerekiyor? Ayrıca bir kampanyaya katılıp hiç yararlanmaz isek kesilen katılım ücreti iade mi oluyor? Bilgi verebilecek varsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

3. Garanti Bankası Bonus Flexi ( Diğer Banka Kartları Limitleri dolu olduğundan kart isteğim onaylanmadı. Diğer bir kartın limitini düşürdüm, tekrar istekte bulunacağım)

Alıntıları Göster

Tekrar istekte bulundum. Aidatsız olan Bonus Flexi kart onaylandı.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Umarım bonus flexi troy karta başvurmuşsunuzdur, troy olanında ben temassız özelliği var. Mastercard ve visa olanında temassız yok, flexi ücretsiz ve aidatsız bir kart olduğu için, kart dandik plastikten üretilmiş sanki, atm’ye sok çıkar , pos cihazına sok çıkar derken kart soyuluyor çipi çizilip okumamaya başlıyor, kart, çatlıyor cüzdanda , şu an Flexi troy kartada başvurursanız, onaylı kartınız olduğu için Flexi troy kartınız anında onaylanır, troy olmayan flexi’yi iptal edersiniz, temassız kartınız olur.

• kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    Umarım bonus flexi troy karta başvurmuşsunuzdur, troy olanında ben temassız özelliği var. Mastercard ve visa olanında temassız yok, flexi ücretsiz ve aidatsız bir kart olduğu için, kart dandik plastikten üretilmiş sanki, atm’ye sok çıkar , pos cihazına sok çıkar derken kart soyuluyor çipi çizilip okumamaya başlıyor, kart, çatlıyor cüzdanda , şu an Flexi troy kartada başvurursanız, onaylı kartınız olduğu için Flexi troy kartınız anında onaylanır, troy olmayan flexi’yi iptal edersiniz, temassız kartınız olur.

• efefor kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için basım aşamasında kart açıkcası temazsız gelir sanıyordum bu zamanda temazsız olmayan kart kalmadı diye düşünmüştüm ama artık gelince başvuru yapsam tekrar daha sağlıklı olacak gibi

Gelinceyi beklemeyn, şu an bonus flexi troy başvurunuzu yapın basım aşamasına geçince direk troy olmayanı iptal ettirin. Yoksa baya beklersiniz gelmesini

Tamam teşekkür ederim

Bilgilendirme için teşekkürler. Bonus Flexi kart onaylandı. Temassız özellikli olur diye düşünmüştüm ama değilmiş. Önemli olan onaylanması idi. Kart gelsin. Temassız olanla değiştirmek ya da bankadan başka kart almak kolay olur.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Şu an troyada hemen başvurun, bankada onaylanan kartınız olduğu için anında onaylanıcak flexi troy temassız kartınız, sonra diğerini arayıp iptal ettirin, gelmesini beklerseniz baya uzar süreç

• Beyler birşey sorayım. Bonus flexy hani. Aidatsiz olan. Bir kampanya gördüm. Atıyorum 4 tane akaryakıta 40 50 neyse puan veriyor. Bu kampanyaya katılım mesajının ücreti 4.99 lira. Bu ne saçma birşey böyle? Bonus flastan katilinmiyor mu? Şayet SMS ücreti mecburiyse sözde aidatsiz oluyor bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Sazan avlama politikası dostum, sendr uyanık çıkmışsın herkes gibi atlamamışsın, flexi malesef çöp

Hocam çok saçma değil mi? Hayır yani Bonus flaş niye var o zaman? Niye 2 ayrı yerden kayıt olalım?

• Zeka fışkırıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    İkisindede ücretli oluyor zaten

• Informed I kullanıcısına yanıt

birine başvurun onaylandıktan sonra diğerinide alabilirsiniz ortak limitle. ikisi de bulunsun nede olsa aidatsız

sms atmanıza gerek yok uygulamadan kampanyaya katıl'a tıklamanız yeterli. sanal kart oluşturun uygulama üzerinden. ücretli olan kampanyaların bir kısmı sanal kart'a ücretsiz. geçen aylarda netflix kampanyası vardı 3.99liraydı flexi'ye sanal karttan katıldım ücret kesmedi.

• Pi kullanıcısına yanıt

2 ayrı yerden katılınmıyor. bonus flaştan katıl'a tıklarsanız kampanya katılım ücretini ekstrenize yansıtıyor. ayrıca mesaj atmanıza gerek yok. hem aidat vermeyeyim hemde her kampanyaya beleşten katılayım mı istiyorsunuz Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] 

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.