Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.005
Cevap
92
Favori
113.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilmiyorum kişiden kişiye değişir o. Ben bireysel müşteriyim 19bin limitim var. Kurumsal müşterilere veriyordur muhtemelen. Bi başvurun bakalım enpara şirketim'e Denemesi bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdon -- 14 Ekim 2020; 22:44:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti'nin bonus flexi kartları arasında şaka gibi bir fark var. mastercard ve visa'lar temassız özelliği yok. ama troy logolu kartlarda temassız var.
    https://www.bonus.com.tr/kredi-kartlari/bonus-flexi-troy

https://www.bonus.com.tr/kredi-kartlari/bonus-flexi

• Beyler

Axess free
    World eko
    Bonus flexy

Hangisi, neden?

• djdon D kullanıcısına yanıt

Daha Yeni bonus flexi başvurusu yaptım. Bilseydim troy isterdim.

• Pi kullanıcısına yanıt
    World Eko aralarında en iyisi diyebilirim.
    Temassız özellik var
    Aidatlı kartla katılabilinecek her kampanyaya katılabiliyor World Mobilden
    Diğer saydığınız iki kartta da kampanyalara katılabilmek için her kampanya başına ücret ödemeniz gerekiyor.
    Aidatlı karttan tek farkı ek taksit olmaması.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F.U. kullanıcısına yanıt
    Normal world kartım vardı yıllar önce. Siz bizim özel musterimizsiniz diye yıkama yağlama çekmişlerdi. Buna rağmen kart parası aldılar. Kart parası ise kırmızı cizgimdir. Hem öder hem kapatırım. Maximum var ama pek bir hayrını görmedim açıkçası. Worlde yogunlasayim bakayım bir. Teşekkürler bilgi için

• Pi kullanıcısına yanıt

bugune kadar ing pegasus'tan üniversi-teb'e, işbank maximum aidatsız'dan ziraat maximum'a, vakıfbank like world'den yapıkredi world eko'ya kadar pek çok farklı bankanın ürünü kullandım. gönül rahatlıyla garanti bonus flexi ve enpara aidatsızlar arasında en iyisidir diyebilirim.

sırada akbank vardı ama free card'a başvurdum onaylanmadı malesef. 

hem aidatsız hem temassız olmasıyla hemde heryerde faizsiz taksit yapabilmesiyle en çok enpara yı kullanıyorum.

kampanya kovalamayı sevenler çok harcayanlar için ise bonus flexi. qr ödeme nfc ile mobil ödeme tarzı her tür yenilikler var. ancak visa ve MasterCard'larında temassız yok, troy'da var ve 5'ten fazla taksit yapmıyor.

yapı kredi world eko'nun da sık sıkpuan kampanyası oluyor ama ek taksit avantajından yararlanamıyorsunuz.

Gozlemledigime göre axes freede de bayağı vardı hocam. Aslında gönlüm ondan yanaydı biraz. Ancak world eko aldım 1adet. Çok kart sevmediğim bir olay. Harcama kontrol ve gözlemesi zor oluyor bana göre. Şimdilik bir bakayım ne var ne yok. Ona göre kapatır geçeriz artık. Zaten fazla taksit seven birisi değilim. 1500 2000 üzerinde bir harcama olursa. Ha bu arada ufak kampanyalar için de paparayi kullanıyorum. O da bayağı iş görüyor aslında.

• Pi kullanıcısına yanıt

enpara kredi kartı güzel. havalar soğumaya başladı. doğalgaz, elektrik ve su vs. faturalarını ve diğer harcamaları (altın, telefon vs. harç) vade farksız 6 taksit yapabiliyorsunuz.

• Pi kullanıcısına yanıt

World eko nun puanları internet alışverişlerinde kullanılamıyor diye pek ısınamadım cüzdanda gezdiresim gelmiyor. Ara sıra GittiGidiyor n11 gibi sitelerde 1000 liraya 75 lira puan kampanyası oluyor diye tutuyorum elimde.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Papara gibi güzellikleri vardı enparanin. O tarz biseyler devam ediyor mu hocam? Taksitten ziyade puan verse daha iyi olur

Yani. Onlar da kendi başına yeterli sayılır hocam. Mesela geçen yazıcı aldım. Ne puan var ne bişey. Maximumun da internette geçmiyor puanlari

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

Hangi harcamaları 6'ya bölüyor detayları biliyor musunuz? Mesela KYK kredi geri ödeme taksitlerini 9 a bölebiliyorum.

• Pi kullanıcısına yanıt

Daha komiğini söyleyeyim Card finans fix vardı bende bir ara n11de puanlar geçiyor ama alışverişin tamamını puanla ödersen. 20lira puanın varsa 21liralık birşey alamıyorsun

• Pi kullanıcısına yanıt
    Enparayı yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum ilk yıllar harikaydı hem sana çek veriyorlardı kullan diye hem de çok güzel indirimleri vardı ama popüler olunca malesef eskisi kadar kampanyaları yok o yüzden bende papara ya geçtim ufak alışverişimi onunla yapıyorum ancak şöyle sağlam puan veren kampanya yapan bi karta da ihtiyacım yok değil

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    İşte. Popüler olana kadar hepsi. Az kullanılınca açgözlü oluyorlar. Papara da aynı olur muhtemelen.

O da iyiymiş

• efefor kullanıcısına yanıt

Arkadaş senin "şubelerde kart basımı yok" iddiana "KuveytTürk her şubesinde kart basıyor ve batmıyor" olarak cevap vermiş. Bunun üzerin soru sorup, bu soruya cevap beklemek de neyin nesi  

• Pi kullanıcısına yanıt

hocam puan vermiyor. evet ediyor. ayda 3 harcama (faturalar dahil) vade farksız 6 taksit yapabilirsiniz. buna altın, telefon vb. gibi ürünler dahil değil.

ayda 3 harcama (faturalar dahil) vade farksız 6 taksit yapabilirsiniz. buna altın, telefon vb. gibi ürünler dahil değil.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.