Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.005
Cevap
91
Favori
113.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kandırmış olabilirler de kredi kartları kişiye özel basılıyor nasıl 6 dakikada teslim ettiler onu anlamadım

• efefor kullanıcısına yanıt

Tavsiyeniz nedir hocam?

• aziz istifa A kullanıcısına yanıt
    Hocam şubelerde kart basımı yok, isimsiz kartlar var hazır genel merkezden gelen kartlar var onu size tanımlayıp veriyorlar, sizin düşündüğünüz gibi şubede kart basılmıyor 6 dakika sürende benim evrakların sisteme taranması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 7 Ekim 2020; 23:18:14 >
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Temassız özelliği olmasın derse. Garanti bonus flexi, temassız olsun dersen yapıkredi world eko,

Bende şubede basılmadığını kastettim aslında nasıl oldu derken. İsimisiz kart sadece banka kartlarında oluyor diye biliyordum kredi kartlarında da oluyor mu

Tüm kartlarda var hocam
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 20 Ekim 2020; 12:1:33 >
    Senin dediğin kart basma olayını kuveyt türk her şubesinde yapıyor. Kart basıyor ve hiç bir şubesi de batmıyor, tıkır tıkır çalışıyor. diğer bankalarda yapabilir. Arz talep meselesi
  • Arkadaşlar merhabalar herkese, enpara kredi kartını 2 seneden beri kullanıyorum artık bir avantajı kalmadı benim için. Düşünün daha telefonun nfc özelliği ile ödeme yapılamıyor. Bana önere bileceğiniz aidatsız, kampanyaları iyi, telefonun NFC özelliği ile ödeme yapılabilen bir banka önerir misiniz ?

• onur.ozturk O kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 17 Ekim 2020; 0:20:58 >
  • hidensa H kullanıcısına yanıt

telefonunda desteklemesi gerekiyor hocam. mesela iphone modellerinde nfc sadece apple pay ile kullanılıyor ve Türkiye'de yok. bende yk world eko var. huawei p20 model telefon ve yk world uygulaması ile pos cihazında temassız ödeme özelliği olan her yerde temassız ödeme yapıyorum. herhalde insanlar daha bilmedikleri tuhah tuhaf bakıyorlar ödeme yaparken.   şuna dikkat et. tek seferde 250 tl ödeme yapabilirsin.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

Hocam telefonda özellik var. Enparayi aradım kendileri söyledi bizde yok diye

• onur.ozturk O kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 20 Ekim 2020; 12:1:15 >
  • hidensa H kullanıcısına yanıt

bonus'ta var o özellik ama kasiyerler pek bilmiyor hiç kullanmadım. bonus flaşta arada kampanyalar denk geliyor mobil ödeme yapana ekstra puan vs

• Maximum genç çalışan için 87 tl aidat alıyormuş sanırım. İyi kampanyalar da yapıyorlar. Nedir düşünceleriniz çıkartılır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoombye -- 13 Ekim 2020; 10:20:59 >
  • kurumsal kartım var ziraat'den bıktım öyle diyeyim , hangi banka daha mantıklı benim için şimdiye kadar (1 senedir) zirat dışında kimse ile çalışmadım

• drjacob kullanıcısına yanıt

Reklam gibi olacak ama Enpara'yı tavsiye ederim 2013den beridir kullanıyorum. Fatura ödeme , EFT havale ücretsiz. Müşteri hizmetleri hemen bağlanıyor. Kredi kartı Aidatsız, temassız. Her yerde 6 taksit yapıyor faizsiz.

• Zoombye kullanıcısına yanıt

Malesef Çıkartmaz. Yani çok zorlasan kampanya peşinde koşsan çıkartırsın ama bence değmez. Eğer puan peşinde koşmayı göre alıyorsan her bankada çıkarırsın. Hem para verip hem strese girmek mantıklı mı bilemedim.

• djdon D kullanıcısına yanıt
    Yüksek limitli kartlar var mı ? Ziraat 200’lik kart vermişti bana
  • djdon D kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.