Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.005
Cevap
91
Favori
113.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ondemand

Flexi icin artık ücret alınacak bu yıl 180₺ min ücret yansıtacaklarını bildirdiler ben iptal ediyorum hesap kesimi olan 17 subattan önce iptal edeceğim
    nerden öğrendiniz ücret alınacağını?

diğer flexi kartla karıştırmayasınız.
  • Yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum herhangi bir ücret alınmazdı. Yeni gelen ekstrede 180₺ yansıtacağız sözleşme değişikliği niteliğindedir şeklinde yazı vardı. Call center larıni aradım. Artık flexi kartlardan da ücret alınacak dendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ondemand -- 26 Ocak 2020; 17:43:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondemand

Yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum herhangi bir ücret alınmazdı. Yeni gelen ekstrede 180₺ yansıtacağız sözleşme değişikliği niteliğindedir şeklinde yazı vardı. Call center larıni aradım. Artık flexi kartlardan da ücret alınacak dendi.
    Flexi mi bonus flexi mi? Artık şu kartları düzgün yazın yani. Flexi ücretsiz değildi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    bonus flexide ücret yok flexide ücret var
  • ucretsiz kartlar yasal zorunluluk, keyiflerinden vermiyolar

• Arkadaşlar merhaba klişe olacak ama kredi kartı önerisi arıyorum.
    Enpara düşünüyordum ancak artık çok cazibesinin olmadığını söylüyorlar.
    Sizce en avantajlı, en bol kampanyası olan aidatsız ve taksit özellikli kart hangisi?
    Teşekkürler
  • Cosmic Love kullanıcısına yanıt
    kampanyası işinize yarar mı bilmem ama enpara kredi kartı güzel. ben geçen ay 750 tl doğalgaz faturasını vade farksız 6 taksit yaptım. 1 ayda en fazla 3 tane faturaya vade farksız taksit yapıyor.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Özellikle ;
    Akbank Axess Free kartı şiddet ile öneririm.
    Bol bol kampanya ve puan var. Diğer bankalara göre çok çok avantajlı bence.

2. Olarak ise ;
    HSBC Advantage Concept öneririm.
    Neredeyse her ay, 100/10 puan veriyor. Totalde 100 parapuan kampanyası yapıyor.
    2020 de 100 TL 125 çıktı. Pos ve sektör kısıtı yok.

Bunların haricinde;
    Enpara kk, cepteteb, qnb fix, bonus flexi, world eko kullanıyorum.

Yukarıda izah ettiğim 2sini oneririm.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Yüksek bir limit düşünmüyorsanız ben de Halkbank Parafree kartı öneriyorum. Güzel kampanyalar var, sinema indirimi, restoran cafe indirimi, netflix indirimi vs. gibi.
  • Aidatsız olan Word Eko kartı ve aidatsız olan Axses Free kartı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 10 Şubat 2020; 21:7:16 >
    enparada 1 kampanya var. Axess free oneririm kampanyaları bol oluyor.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Bugün başvurdum bakalım hayırlısı

• Akbank Free Axess kredi kartın bir dezavantajı var mı

Akbank Free Axess kredi kartı kullan veya kullanma sonsuz süre aidat yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MontrealR -- 12 Şubat 2020; 21:37:48 >
  • Aidat yok. Aidatsız kart.

"Akbank - Axess Free Kart

Yıllık kart aidatı olmayan Free ile yüz binlerce üye işyerinde bol bol chip-para kazanırken, taksit imkânından da yararlanabilirsiniz. Axess üye işyerlerinin kazandırdığı chip-para ve taksit gibi temel Axess özelliklerinden ücretsiz faydalanın.

Kart Sayfası:https://www.kartfree.com/free/sayfa/1/353/free-ile-tanisin"
  • Ben de Yapıkredi ile Garanti arasında gidip geliyorum. Zıraat bankası maaş müşterisiyim bu ay ilk maaşı alacağım. Zıraat muhtemelen 5bin liralık kredi kartı tanımlayacak ama 5 yıldır kart kredi kartı kullanımım ve 1600e yakın findeks notum var, devlet memuruyum. Garanti ya da Yapıkredi direkt 10bin lira limitle kredi kartı verir mi dersiniz? Ve de Garanti mi yoksa Yapıkredi mi tavsiye edersiniz?

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    bende sizin gibi memurum ben world eko aldım kredi notum 1600'ün altında. 18 bin tl verdi.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Nasıl memnun musunuz?

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    ben kampanyaları pek takip etmiyorum. taksit yapıyorlar. ama aidatlı world ile illa vardır bir farkları. aidatlı da daha fazla kampanya vardır. avantajı daha çok olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.