Şimdi Ara

Aidatsız Kredi Kartı Hakkında Tavsiye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
22.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aidat ücreti almayan kredi kartları şu şekilde değişkenlik gösteriyor . Eğer imkanınız varsa kredi kartı tercihinizi bu kartlardan kullanmanızı tavsiye ederim
    Garanti flexi kart - QNb Finansbank Fix - Akbank free - Yapı kredinin world eco kartı

Faydalandığım yazı:http://www.krediustasi.com/yillik-aidat-ucreti-olmayan-kredi-kartlari-2018/ buradan daha fazla aidatı olmayan karta ulaşabilirsiniz
  • Kartların aidatsız olması kampanyalarda kısıtlama ya da ek taksitden faydalanamama demek temel olarak.Aidatsız kartları kendi arasında sıralayacak olursak;

#Axess free>World eko>Bonus flexi>Qnb fix>Enpara şeklinde sıralardım ben.

*Axessin çoğu kampanyasında pos şartı olmaz bazen sektör şartı dahi olmaz.Bazı kampanyaların dışında kalmak dışında gayet kullanışlıdır.Mesela 14 Şubat kampanyası en iyi bankalardan biriydi diyebilirim

*world eko hemen hemen tüm kampanyalara katılır.World fazla sayıda sektör ismi verse de world posu şartı zorlayıcı olabilir.Her ay 25/5 mobil ödeme kampanyası ile market alışverişiniz ucuza gelebilir.

*Bonus marka bazlı kampanyalara katılım ücreti almazken diğer kampanyalar için alır.En son bonuslu Şubat kampanyası katılım ücreti 5 lira.Gelen bonus 60 lira.efektif bir şekilde değerlendirilebilir.

*Finansbank çok fazla kampanya yapmasa da yaptığı zaman pos şartı olmaması sayesinde ve ek internet giyim gibi ücretli paketlerle alışverişinizi uyguna getirebilir ama bunun için artı paket alarak kampanyalara katılmanız gerekir.

*Enpara kredi kartı.3000 liraya kadar olan harcamaları taksitlendirebilme özelliği ile taksit imkanından mahrum kaldığınızda can simidiniz olabilir.Ayrıca kampanya-puan takip işleri zor iş diyorsanız enparayı düzenli kullanmanız durumunda yıllık 100 lira size hediye ediyor.Ne yazık ki bu kartın puan özelliği yok.

Kampanyalarda son dönemde farkettiğim kadarıyla şok world ve finans ile;bonus a101 ile; Carrefour ise Axess ile kampanya yapıyor.kartınızı seçerken bunu da değerlendirmenizi öneririm.

Umarım faydalı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• QNB Finans Bank Fix kart kullananlar tavsiye eder mi?

Enpara kredi kartım var, Fix kart çıkarsam mı? Bilemedim.

Enpara olduğu için limitimden düşmeyecek. Finans Bank kampanyaları için düşünüyorum.
    Kampanya durumu nasıl? Ücretsiz kampanyalardan yararlanabiliryor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaky -- 25 Şubat 2018; 19:54:17 >
  • Axess free yi kardesime verdigim ek kart dahil 3 yildir aktif kullaniyorum. Yerinde kullanabilenler icin gercekten en iyi aidatsiz kredi karti. Hemen hemen bircok e ticaret sitesiyle de akbankin arasi iyi ve en fazla cip para yine akbankta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 25 Şubat 2018; 21:59:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank neo kart vardi. Ne oldu acaba? 2 yil once bana gelmis hala zarfiyla duruyormus. Kullanabilir miyim acaba?

• Gittigidiyor'daki 1000 TL harcamaya 100 TL chip para kampanyasına Axess Free kart da dahil mi hocam?
  • İş bank aidatsiz var limit 1500 market, bilet, oto kiralama, akaryakıt her türlü alanda kullandım kullanıyorum da öncelikle ek taksit yok ve örn normal kart 6tk ise bu kart ancak 3tk pos çekiminde internet taksidinde sorun olmuyor zaten 1500luk kart.

Daha yüksek limitli kart kullanacaksan normal kartlar daha avanrajli kart aidatı odememekten kaçarak yüksek ekstreleri odeyemeyince faiz olarak geri odersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Akbank neo kart vardi. Ne oldu acaba? 2 yil once bana gelmis hala zarfiyla duruyormus. Kullanabilir miyim acaba?

kullanamazsan bana gonder ben kulanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gobent

quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Akbank neo kart vardi. Ne oldu acaba? 2 yil once bana gelmis hala zarfiyla duruyormus. Kullanabilir miyim acaba?

kullanamazsan bana gonder ben kulanirim

Alıntıları Göster
    Hocam çoktan kullanmaya başladım. Ramazan kampanyasindan 110 chip tamam oldu bile.😁😁

Migros Sanal ve bisu banka karti kabul etmiyor. Onun dışında kredi kartiyla katılacağım tüm kampanyalara katılabiliyorsun. Axess olmayana tavsiye ederim kesinlikle...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.