Şimdi Ara

Aidatsız Kredi Kartı Hakkında Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
22.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Forumda Aradım ama tam olarak bulamadım.
    Aidatsız kredi kartına geçmek istiyorum birçek bankanın kartı var bende
    Fakar en iyi kullanan bilir misali kullanan arkadaşlardan bir tavsiye alabilirmiyim acaba

• ing pegasus öneririm.. aidat yok ayrıca avantajları baya iyi.. bende yeni başvurdum şuan kuryede kart..
    buradan inceleyebilirsinhttp://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/ing-pegasus-plus-kart
  • kart kullanım sıklığınız, alışveriş tercihleriniz ve alışveriş yaptığınız yerlere göre farklı alternatifler olmakla beraber çok yerde geçtiği için
    ve karta puan birikmesi bakımından bonus ve world özellikli kartları tercih ediniz
    bonus flexi ve world eko olabilir.
    arkadaşın belirttiği ing pegasus plus kart bonus özelliklidir ama her başvurana verilmiyor. (başvurup alamadığım tek kart )
  • ing pegasus plus kart'ı merak ettim doğrusu.
    Bende Garanti bonus var. aidatsız olanı olan flexi hye geçersem puan konusunda kayıp çok olurmu acaba.
    Genelde Akaryakıt ve market alışverişinde kullanıyorum. bir de restorantlarda çok kullanıyorum
  • Hazir konu acilmisken bende soruyum.. axess free ile world eko arasinda kaldim.. isteklerim su;

1- yillik ya da baska isimler altinda ek ucret olmuycak

2- ucretsiz taksit yapacak

Puanmis,nakit avansmis,zartmis,zurtmus beni ilgilendirmiyor.. hangisini tavsiye edersiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Hazir konu acilmisken bende soruyum.. axess free ile world eko arasinda kaldim.. isteklerim su;

Puanmis,nakit avansmis,zartmis,zurtmus beni ilgilendirmiyor.. hangisini tavsiye edersiniz..

bu 2 kartta da kart basım ve gönderim ücreti var.

isteklerinizi karşılayan kart bu:
    http://www.maximum.com.tr/TR/maximum-kartlar/maximum-aidatsiz-kart/Sayfalar/maximum-aidatsiz-kart.aspx
  • Monarch@ M kullanıcısına yanıt
    Ziraat Maximum ile arasında ne gibi bir fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakH

Ziraat Maximum ile arasında ne gibi bir fark var

ikisi de maximum özellikli fakat ziraatin 15 lira aidatı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer maximum üye işyerlerinden fazla alışveriş yapıyorsanız aidatsız maximum yerine ziraat maximum mantıklı seçim olacaktır
    çünkü bu kart da birçok maximum kampanyasına dahil oluyor hemde 15 tl yıllık ücret herhangi bir kampanyaya katılınca kolayca amorti edilebilir bir ücrettir.
    ancak borcu öderken kalabalık banka şubelerini kullanmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 22 Kasım 2014; 15:50:11 >
  • quote:

Hazir konu acilmisken bende soruyum.. axess free ile world eko arasinda kaldim.. isteklerim su;

Bonus para puan vs. şeyler tüketimi arttırıyor olmadık şeyler alıp bunu niye aldım diye düşünüyor insan.
  • Yıllık Kart Ücreti Olmayan Kredi Kartı Önerileri ve Kredi Kartı Faiz Oranları, Aşağıdaki adresten detaylı öğrenebilirsin.
    http://www.burakavci.com.tr/2014/11/kredi-kartlari.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakavcioglu

Yıllık Kart Ücreti Olmayan Kredi Kartı Önerileri ve Kredi Kartı Faiz Oranları, Aşağıdaki adresten detaylı öğrenebilirsin.

Siten virüs uyarısına neden oluyor, bilgine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

Orijinalden alıntı: burakavcioglu

Yıllık Kart Ücreti Olmayan Kredi Kartı Önerileri ve Kredi Kartı Faiz Oranları, Aşağıdaki adresten detaylı öğrenebilirsin.

Siten virüs uyarısına neden oluyor, bilgine.

Uyarı ekranını bana PM olarak atabilir misin.
  • burakavcioglu kullanıcısına yanıt
    Saat 14 sıralarında açtığımda Avast virüs uyarısı vermişti ama şimdi açtığımda herhangi bir uyarı vermedi normal açtı. Muhtemelen düzeltmişsiniz. Kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CODY

quote:

Bonus para puan vs. şeyler tüketimi arttırıyor olmadık şeyler alıp bunu niye aldım diye düşünüyor insan.

kartlarla kampanyalara katılmak tüketimi arttırabilir bu konuda elbette bütçeyi sarsmayacak şekilde dikkatli olmak lazım ancak alışveriş yaparken
    kısa sürede bozulmayacak ürünlerden alıp ilerisi için kısmen stoklama da yapılabilir bu durumda alınan ürünler hemen bozulmayacağı için
    ilerde zaten kullanacağınız ürünler olacağı için ürünün fiyatları arttığında önceden alınan ürünü kullanınca kar-zarar dengesi bakımından avantajlı çıkılabilir

ayrıca nasılsa yapacağınız bir alışveriş varsa bunu illaki kartla kampanyaya katılım sağlayabileceğiniz yerlerden almak gerekiyor gibi bir anlam çıkmaz
    kampanyaya katılmadığınız yerden daha ucuza denk getirebileceksek oraları tercih etmeliyiz lazım olmayan bir ürünü illaki puan alacağız diye almamak gerekiyor

bazen ürün kampanyaları olur
    mesela farklı günlerde falanca defa alışveriş yapınca şu kadar puan hediye edilecek deniyor
    eğer bu kampanyaya katılmayı hedeflersek kampanya koşullarına ayak uyduracağız
    sadece kampanyaya katılacak kadar ürünü alıp diğer ürünleri ertesi gün/günlere/hafta sonlarına sarkıtmak iyi olur

mesela aynı gün sabahtan akşama kadar dolanıp ayakkabı gömlek pantolon ceket vs vs almak yerine (erkek olduğun için bu örnek)
    bunların her birini farklı günlere yaymak iyi bir bir taktik olacaktır.
    genelde kampanyalar 75 veya 100 Tl ve katları şeklinde oluyor
    zaten alacağımız ürünler varsa bu kampanyaya denk getireceğiz
    mesela alacağımız bir veya birkaç ürün 100 Tl den azsa diyelim 80 olsun
    bu durumda bunun yanına 20 küsür TL başka bir ürün/ürünler ekleyerek 100 Tlyi denk getirip kampanyaya katılabiliriz.l
    sonraki alışverişte eğer alacağımız ürün 100 küsür tl ise sadece bu ürünü alıp başka ürün almadan mağazayı / AVM yi hemen terk edeceğiz.
  • çevrede hep bonus var bende flexi alıcam galiba

zaten yılda 50 tl puan veriyormuş en fazla yani pekte bi hikayesi yok ama maximumla alışveriş yapıyorum çevredeki marketlerde hep farklı poslar var
    0.02 kuruş puan veriyor şaka gibi
  • en iyisi bonus flexi hem aidat kesinti yok hem tüm kampanyalara katılıyor taksit yapıyor bonus veriyor. 3 aydır kullanıyorum çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

en iyisi bonus flexi hem aidat kesinti yok hem tüm kampanyalara katılıyor taksit yapıyor bonus veriyor. 3 aydır kullanıyorum çok memnunum.

+1
  • Eko world kart hiç bir kampanyada geçmiyor deniliyor.. Bunun koşulllarında hariç demiyor.. Kullanan var mı ?

http://www.hizlial.com/r6880/Worldpuan
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    ben almak için başvurmuştum. sonra arayıp fazla bir işe yaramadığını anlattılar ve world card önerdiler. kısacası bir flexi değil. en azından flexi ile 4.99 verip kampanyaya katılabiliyorsun. ama bu world ekoda olmuyormuş heralde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.