Şimdi Ara

Ahşap bağ evi konusunda..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mütevazi bir hayat süren bir çok insan gibi benimde hayalim bir bağ alıp toprakla uğraşmak en azından hafta sonlarında hoşça vakit gecirebilecegim bir mekan sahibi olmak. Bunun için öncelikle boş bir tarla alıp meyve dikmeyi ve çevre düzenlemesi yapmayı sonrasında da şirin bir bağ evi yapmayı planlıyorum. Kafamın karışık olduğu noktada ev konusu. Türkiye de alışılmış olan beton - tuğla dan yapılan karkas evler. hayatının çoğunu beton binalarda geçirmiş bir insan olarak yenilik arıyorum. internette araştırdığım kadarıyla Çelik konstrüksiyon, taş ev ve Kütük evler seçeneklerden başlıcaları. Bunlardan ençok ahşap olanlar ilgimi çekiyor. Bu tür evler imal eden bir çok firma var. Kütük evlerin avantajlarından uzun uzun bahsetmisler. Lakin benim aradığım bu evi bizzat yaptırmış, yaptıranlarla konuşmuş, içinde oturmuş insanların görüşleri. Internette ülkemizdeki ahşap evler konusunda gerçekten çok az bilgi var. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerkeser -- 2 Şubat 2014; 13:21:03 >

• Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
  • Hiç cevap veren olmamış.
    ben de bu konu hakkında araştırma içerisindeyim.
    ancak ilk ağızdan bir cevap bulamadım.
  • burada detaylı bilgi bulabilirsiniz sanıyorum.
  • Merhaba Ahşap ev konusunda epey deneyimli bir yer biliyorum yardımları olacaktır. websitelerinden ulaşabilirsiniz.
    www.naswood.com.tr
    www.nasreddingroup.com Ahşap bağ evi konusunda..

•  Ahşap bağ evi konusunda..

böyle bir ev yapalım size. üzerinde çalışıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video yardımcı olur arkadaşlar bence sanıldığı kadar da zor değil ahşap bir ev yapmak. .. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.