Şimdi Ara

Ahri Nerf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cs thresh için rp almıştım ancak hayal kırıklığına uğradım.
    Ahrinin turnuvadaki durumu ile fizz in nerdeyse durdurulamaması beni cezbediyor.
    2 sinden birini alıcam ama ahri nerf yermi onu merak ediyorum nerf tabiki dengelicek ancak alma sebebim oyunlarda takımımın üstünlüğünü biraz daha perçinlemek nerf yemesi gibi bi durum yoksa ahri varsa fizz almayı düşünüyorum.

• Ahri candır. Nerf yesede oynanır. Al bulunsun bi kenarda.
  • Ahri sadece turnuvalarda oplaşiyor ayni zed gibi bilekle alakali durum ama fizz nerf yer gibi e atarken invorunablesini kaldirabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riot pls nerf ahri's boobs
  • Ahri op değil xpeke-faker falan oynayınca op oluyor bizimkiler tauntu dağa taşa attığı için sorun yok ama hamsi harbiden op w q adc tek yiyor.
  • ahri nerflenmez ama Fizz'e nerf gelecek gibi gözüküyor.
  • ahri çok eğlenceli ve etkili bir karakter. Nerf yer mi bilmiyorum. e w q kombosu ile hasar almadan aşırı derecede rahatsızlık verebilen bi hero. Hele bide kasmışsa o kombonun sonu kill. Ultisi zaten ayrı op. Aldığıma pisman olmadığım beni yüz üstü bırakmayan bir champ. Verdiğin paraya değecek emin ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al al sen buff bile gelir
  • Teşekkür ederim ahriyi alıyorum yakındada fizz alcam tabi önce jinx gelmezse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pr0gedys -- 27 Eylül 2013; 11:48:27 >
  • hesabında fizz ve ahri olmadıktan sonra skin mi alacaksın? ok.
  • ahri ve orianna için nerf gelecek mi diye bir soru üzerine riot, ahri ve kassadin için nerf planlandığını, orianna'ya henüz baktıklarını söyedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haccakadam

ahri ve orianna için nerf gelecek mi diye bir soru üzerine riot, ahri ve kassadin için nerf planlandığını, orianna'ya henüz baktıklarını söyedi.

Kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

hesabında fizz ve ahri olmadıktan sonra skin mi alacaksın? ok.

Adam haklı.Çünkü o bir efsane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klar -- 27 Eylül 2013; 13:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

hesabında fizz ve ahri olmadıktan sonra skin mi alacaksın? ok.

Zaten bikaçtane skin var
    savaş tavşanı riven
    kanatlı süvari xin
    tapınakçı lee
    acı şeker fidd(şeker bayramında tekrar açıldığında gözlerim yaşardı keşke almasaydım dedim.)
    meka kha
    kelle avcısı rengar. vs.
  • quote:

ahri ve orianna için nerf gelecek mi diye bir soru üzerine riot, ahri ve kassadin için nerf planlandığını, orianna'ya henüz baktıklarını söyedi.

Ne istiyolar kassadinden bi rahat bırakamadılar.
  • Fasmodey kullanıcısına yanıt
    iş yerindeyim. internet kısıtlı. akşam unutmazsam paylaşayım.
  • quote:

Fizz ve zedede nerf isteriz.
    Oriannada nerflik bi durum görmüyorum ben.İyi bir skillshot ve takım oyunu gerektiriyor.
    Assasinler dururken ori nerflenmez bence.
  • Ahri kassadin fizz yer gibime geliyor ahrinin damage bakımında düşürülmesini bekliyorum açıkcası
  • Sen ahri al, nerf gelene kadar 6300 daha biriktirir fizz alırsın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.