Şimdi Ara

Ahmet Nur Çebi:Bayern Münih de üzülmüştür Beşiktaş'la eşleştiği için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bayern Münih eşleşmesini değerlendirdi

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bayern Münih kurası hakkında "Bilmiyorum belki Bayern Münih de üzülmüştür Beşiktaş'la eşleştiği için. Beşiktaş artık kimse için kolay takım değil. Bahtımız Almanya ile açıldı, Leipzig vardı. Çıkacağız Bayern Münih'e topumuzu oynayacağız"" ifadelerini kullandı.
    Kaynak: Skorer
    https://www.haberler.com/besiktas-tan-bayern-munih-kurasina-ilk-yorum-10336428-haberi/

• belli çok üzülmüş bak:

Adam mesajı vermiş BAM -BAM - BAM diye

Ahmet Nur Çebi:Bayern Münih de üzülmüştür Beşiktaş'la eşleştiği için
  • Valla pek üzülmüşe benzemiyorlardı
  • Arsenal olsaydı son 16'da kesin arsenal'ı çekerdi Bayern. Arsenal lider çıkar Bayern gelir. Arsenal 2. çıkar Bayern gelir. Arsenal bir katılmadı şampiyonlar ligine kabak Beşiktas'a patladı. Real Madrid ile birlikte cekilmemesi gereken en zor takımı çekti Beşiktaş. Elemek mümkün değil. Ancak zorlamak mümkün olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarz acıklamalar taraftarın gozunu boyama konusmaları

• Son PSG maçını izledim, ve inşallah Bayern gelmez dedim Beşiktaş’a.Real bile daha iyi bir kura olabilirdi Beşiktaş için.Bayern gol atmaya başladımı durmuyor, 3-0 iken bile saldırıyor rolantiye almak gibi bir durum söz konusu değil adamlar için.Turu geçmek imkansız gibi birşey.Umarım fark olmaz, 2 -3 fark ile maçlar biter.

Dua edin ki rte ateşe odun atmasın, o zaman tarihi fark gelebilir şampiyonlar ligi için.

• Beşiktaşlı arkadaşlara tiner yakıştırması yapanlara ben kızacagim artık buu açıklamayı görünce Ahmet Nur neyle kafa yapıyor merak ettim.

• boş boş konusuyor yav az gerçekci konusun arkadaş koca klübte yöneticisin? ulan ilk defa grupta rekor kırdık diye bu kadar havalara girme neden bayerne - barça yada bjk gelcekti adamlar barça mı der bjk mi sence? göbek atmıştır bjk çıktı diye yav avrupada sanki her yıl cl'de gibi bjk konusuyolar önce ligde lider ol artist ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.