Şimdi Ara

Ahmet Çakar hangi oyuncuyu hediye edecek bize?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine dava açmışız burdanda bi 1 milyon gelse, 2 milyona güzel bi yerli genç oyuncu alabiliriz

• Rahatsızım demiş, Suç mu? Merak ettiğim için soruyorum.
  • Transferler beleşe geliyor yeminle ahmet çakarlar aziz yıldırımlar ödüypr parayı . Malum fenerin yayın hakları şl gelirleri felan hep cebe giriyor. Sonrada diyolarki gs nasıl alıyor bukadar oyuncuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şike yapan takım 6 tane yer mi Allah aşkına :)

Kaldı ki Şike sürecinde adı geçmeyen iki takım Galatasaray ve Bursaspor bunlar
  • hajrovicin parası çıksa yeter
  • Dava açılmış resmi sitede açıklama var
  • Açıklama

Ahmet Çakar’ın dün akşam (02.02.2014) TV’de Galatasaray Spor Kulübü’ne karşı ağır ithamlar içeren açıklamaları nedeniyle hem yayıncı kuruluşa hem de Ahmet Çakar’a suç duyurusunda bulunulması ve tazminat davası açılması için kulüp avukatlarımıza gerekli talimatlar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü
  • ''galatasaray ahmet'e çaktı.''

7 eylül 2011 fotomaç
  • İyi işte maaşları rahat öderiz
  • Gelsin paralar

Bitiyorum kulübümüzün şu tavrına ya. Hiçbir iftira cezasız kalmıyor.
    Hayrovic'in parası da çıksın yeter. Hadi Ahmetcim, hadi Beyaz TV sökülün bakalım.
  • milyon dolarlık tazminat davası mı olur yahu uçmayın
  • Bunlar gibi 5-10 kisi olsa sponsora gerek kalmaz

• dava açmakla çok iyi yapmışsınız oturduğu yerden konuyor maçta şike olsa 6 tane gol yemezdi bursa 2 yada 3 de bırakırlardı bu arada davada milyonlar gelecek değil 10-20 bin lira ancak gelir
  • Bursaspor ve Daum'u tanımasam şike yaptı diyeceğim, bak benim ağzımdan şike lafı çıkmadı rahatsızım diyorum. Zamanında başka takımlar içinde rahatsız olduğumu söyledim bazılarının şike yaptıkları ortaya çıktı diyorsun. Bu maçta şike var demeye getiriyorsun.

Ulan resmen tarihi zafere gölge düşürüp insanları ve kulüpleri zan altında bırakıyorsun ondan sonra ben şike demedim. Adamın biri sana ben senin 7 sülaleni... deyip lafını yarım kesse, bak ben küfür etmedim lafımı tamamlamadım yanlış anlaşılmasın mı diyeceksin? Küfre başlamışsın bir kere, laf ağızdan çıkmış olay bitmiş. Geçmiş olsun. Umarım donuna kadar alırlar
  • Ahmet velinimetimiz oldu. Gelsin paralar :)

• Adam bildiğin Bursaspor'u ayaklar altına aldı, "bla bla olmasa şike olduğunu düşünürüm" diyerek direkt ortalığı karıştırma adına bir adım attı. Evet direk şike var demedi ama böyle söyleyerek aklınca kendine bir çıkış yolu, inkar etme ortamı hazırladı. Yani biz keriziz "ben onu ima etmedim" diyerek bu işten çıkacaksın öyle mi?
  • Dün ahmer çakar konusunda bir gs li arkadaş 1 milyon euro değil 10 bin lira tazminat aldik demişti. Ne kadar dogru bilmiyorum ama gs 1 milyon istese bile mahkemenin onay vereceğini sanmam. Tazminat davalarında haklı taraf istediği kadar parayi alamıyor diye biliyorum son kararı mahkeme veriyor.

Umarım alır gs o paralari bizde artık a haber sabah fotomaç haber1903 gibi abidik basına dava açarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Mkhitaryan

Transferler beleşe geliyor yeminle ahmet çakarlar aziz yıldırımlar ödüypr parayı . Malum fenerin yayın hakları şl gelirleri felan hep cebe giriyor. Sonrada diyolarki gs nasıl alıyor bukadar oyuncuyu

Fener bize tarihin en büyük kazigini atti haberiniz yok.

Sampiyonlar liginden elde ettigimiz yayin hakki bedeli UEFA kupasindakinden bile az. Bunun sebebi ise sike davasi yüzünden sampiyonlar ligi ihalesinin cok düsük bedele kapatilmasi. Tam ihale acilacakken sike olayi patlayinca bunu firsat bilen Fenerbahce'li medya patronu Ferit Sahenk cok düsük bir bedelle mac yayin haklarini satin aldi. Bunu kimse beklemedigi icin ortada bir rekabet ortami da olusamadi.

Sonucta UEFA Türkiye'yi kupalardan men etmedigi icin NTV'nin cebine ayni para giriyor. Hatta üst turlara ciktigi icin bu para 2 yildir katlaniyor. Olan kime oluyor? Tabii ki Galatasaray'a. Alacagimiz paralar 15 milyonlardan 5 milyona indi. 3 yillik bilanco 30 milyon Euro civari.

Simdi soruyorum, Türkiye futbol tarihinde böyle bir kazik var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

Bursaspor ve Daum'u tanımasam şike yaptı diyeceğim, bak benim ağzımdan şike lafı çıkmadı rahatsızım diyorum. Zamanında başka takımlar içinde rahatsız olduğumu söyledim bazılarının şike yaptıkları ortaya çıktı diyorsun. Bu maçta şike var demeye getiriyorsun.

Ulan resmen tarihi zafere gölge düşürüp insanları ve kulüpleri zan altında bırakıyorsun ondan sonra ben şike demedim. Adamın biri sana ben senin 7 sülaleni... deyip lafını yarım kesse, bak ben küfür etmedim lafımı tamamlamadım yanlış anlaşılmasın mı diyeceksin? Küfre başlamışsın bir kere, laf ağızdan çıkmış olay bitmiş. Geçmiş olsun. Umarım donuna kadar alırlar

InsAllah bu dava sonu olurda kurtuluruz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    Almamız gereken yayın gelirleriyle Mousa Sow alındı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.