Şimdi Ara

Ahlan 19 vs Merhaba 500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ahlan 19 :https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/ahlan-19-paketi-yeni.aspx

Merhaba 500 :https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/merhaba-500-paketi-yenimusteri.aspx

Bu 2 paketin de içeriği aynı. 4 GB bana yeter de artar. Ahlan'ın açıklamasında Suriyelilere özeldir vb. yazmıyor. Ama online işlemlerden 1-2 ayar yapıp tarifeye geçenler var. Ama gelen mesajlar arapça geliyormuş. Ben bununla uğraşmak istemiyorum

Aranızda merhaba 500 paketi kullanan varsa yorum yapabilir mi rica etsem? O da mı suriyelilere ve arapça?

Ayrıca 25 yaşındayım.
    Vodafone'dan geçiş yapacağım uygun fiyatlı tarife arıyorum yardım edermisiniz lütfen

edit: sayısız yorum var internette. merhaba 500 paketi de sadece yabancı uyruklulara özelmiş. açıklama bölümüne yazmamışlar

faturasız 20 TL altı kampanya kalmadı galiba bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 14 Şubat 2019; 3:3:5 >

• her iki pakette yabanci tanitma belgesi olan araplar icin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt paketi var. 16 TL 2 GB. Ama faturalıymış. Çare kalmadı galiba
  • phorever kullanıcısına yanıt
    20 TL altı internetli paket kalmaz artık.
    Selfy olup şunu alabilirsin.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/selfy-mor-smal-paketi-yeni.aspx

25 TL verebileceksen de Google Play FULL 5 GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    faturali olur diyorsan costuran 3 gb tarifesi var. 3 gb internet 19 tl

faturali olur diyorsan costuran 3 gb tarifesi var. 3 gb internet 19 tl

• first9 kullanıcısına yanıt
    Paket güzel de faturalı hocam. Belli fiyatta anlaşıp aylar sonra fazla fatura geliyor diyenler çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

Paket güzel de faturalı hocam. Belli fiyatta anlaşıp aylar sonra fazla fatura geliyor diyenler çok
    Bu durumun sebebi %98 abone kaynaklı. Abone kendisine yetmeyen gb tarifesini seçmemeli. Tarife içeriği yetmeyince aşım yapmak ve fazla fatura gelmesine sebep olmak abonenin seçimidir. Ben içeriği aşarım,kendime güvenemiyorum diyen GB bitince interneti durdurulmayan tarifeleri seçmemeli.
    16 yıldır faturalı kullanıyorum,sadece malum kaliteli operatorde hesabım dışında fatura geldi,mahkeme ile faiziyle geri aldım. Aşım yapıp taahhutlü fiyatın 2 katını ödemedim mi,ödedim. Bu benim hatam.Aştım ve ihtiyacım vardı kullandım.
    Eskiden 10 yıl önce milyonlarca abonenin arasından kurban seçip yedirebildiklerine fazla fatura ödettiriyorlardı. Hemde öyle şimdiki gibi 100-200 tl değil,5bin TL'ye varan faturalar cikarip,kabul etmiyorsan mahkemeye başvurabilirsin deyip kesip atıyorlardı. Artık faturalı hatlarda kademe sistemi var,ve en fazla ne kadar fatura gelebilir belirli.

• merhaba500 alıma kapatılmış yazıyor, suriyeli bulursan ahlana geç. faturalı biraz risk, 1 yıl taahhüt verdin diyelim seneye bu zamanlar çıkacaksın hattı taşıdın hoop +25 30 TL faturana koyuyorlar kalan ayların telsiz kullanım ücretini, ama faturasızda böyle bir risk yok

• KAFAMA göre 800 var

• Akarsu20 kullanıcısına yanıt
    800 pakrti 3gb ile sınırlıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Güzel görünüyor. Arada sil süpür ile hediyeler gelse iyi kullanılır

Başka operatöre geçimce 1 yıllığına telsiz kullanım ücreti ödenmiyordu galiba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.