Şimdi Ara

ahhh ahhh o eski oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
52.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan 5. veya 6. önce ne güzel oynlar vardı hele birini çok severdim ama adı aklıma gelmiyor

hani böyle diablo tarzında ama 3 boyutlu sikil derdi yok haritada gez dolas yanına yardımcıfilan eşya taşımak için veya binmek için binek alırdım ama o oyunlar tarihr karışmış

çok özleyecem çokk

bengibi eski oyunları özleyen varmı dır acaba

• Eski Oyunları Özlediysen Yükle Tekrar Oyna
  • bulsam hemen yükleyecegim
  • bulursun bulursun
    bulamam diye birşey yok bulacağğğğğğğğhhhsan
  • inşallah başladımsaten taramaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: spawn_910

bundan 5. veya 6. önce ne güzel oynlar vardı hele birini çok severdim ama adı aklıma gelmiyor

hani böyle diablo tarzında ama 3 boyutlu sikil derdi yok haritada gez dolas yanına yardımcıfilan eşya taşımak için veya binmek için binek alırdım ama o oyunlar tarihr karışmış

çok özleyecem çokk

yanlıs hatırlıyor olabilirim ama dungeon siege olabilir bahsettigin.yalnız haritada gezme özgürlügü pek yoktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: spawn_910

bundan 5. veya 6. önce ne güzel oynlar vardı hele birini çok severdim ama adı aklıma gelmiyor

çok özleyecem çokk

bahsettiğin oyun dungeon siegeye benziyor yolda karşılaştığın adamları ekibine katabiliyordun çanta alarak inventorylerini arttırabiliyordun hayvan alıp eşya yükleyebiliyordun falan eğer dediğim tam olarak buysa oyun dungeon siegedir hatta ek paketi falanda çıkmıştı legends of aranna diye sonra dungeon siege 2 çıktı
  • eski oyunlardan alınan zevk kalmadı bence.

belki de biz yaşlanıyoruz oyunlara uyum sağlıyamaz olduk

ilk rpg tarzı oyunum Lost Dutchman Mine idi

geçenlerde yine indirdim oynadım eskileri andım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 5 Nisan 2008; 22:39:25 >
  • bak şimdi araştırırken yeni versiyonunuda buldum sevindim deniyeyim bakalım nasılmış

isteyen olursa oyunlar ücretsiz dağıtımda link verebilirim.

ahhh ahhh o eski oyunlar
     ahhh ahhh o eski oyunlar

ahhh ahhh o eski oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 5 Nisan 2008; 14:33:00 >
  • benim de eskiden oynadıgım bır oyun vardı ınternetten ındrrmıstm sen solucan oluon 2 ksııslk tı oyun 10 silah secenegi verio 5 secebiliorsun worms deıl haa yer altındasın boyle dele dele olduurodun
  • evet ben de özleyeceğim ne güzeldi eski oyunlarb ahhh ahhh eski oyunlara elvada yeni oyunlar merhaba
  • ama aslında yeni oyunlarda güzel mesela Gta San Andreas oyunu çok güzel play station 2'de ama mesela counter.strike1.5'in yerini şimdi counter strike 1.6 full ve counter strike 1.7 var ahhhh eski counter.strike 15'i çoooook özlüyorum
  • Ben eskiden GTA 2 oynardım tek boyutlu.Tabiki zamanının en iyi oyunu ama şimdi kaç versyonu çıktı.
    GTA 2'den 1 resim
     ahhh ahhh o eski oyunlar

GTA San Andreas tan 1 resim
     ahhh ahhh o eski oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksoy93

Ben eskiden GTA 2 oynardım tek boyutlu.Tabiki zamanının en iyi oyunu ama şimdi kaç versyonu çıktı.
    GTA 2'den 1 resim
     ahhh ahhh o eski oyunlar

GTA San Andreas tan 1 resim
     ahhh ahhh o eski oyunlar

gta 2 hala en iyi gta dır benim için.
    isteyenler sitesinden bedava indirebilirler.
  • Bilgisayarımda kurulu ama oynamıyorum.Unutmuşum yıllardır.Alışkanlık olsa oynanırda san andreas varken o zevk vermiyo
  • Eski oyun dendimi akla Metal Slug,Punisher,Captain Commando gibi emulatörler gelir.
  •  ahhh ahhh o eski oyunlar

ahhh ahhh o eski oyunlar

ahhh ahhh o eski oyunlar

ahhh ahhh o eski oyunlar

biz bunlarla büyüdük beaa
  • evet ne günlerdi be...

cadillac and dinasours , bilinen ismiyle mustafa
    punisher
    snow bros

say say bitmez... artık oyunları bir kez bitirince bir daha oynama isteği çok nadiren oluyor... eskiden onlarca kez bitirirdik aynı oynu.
  • Bu tür oynları ateride oynardım
    Mortal kombat filan
  • aslında bu oyunları net ten online oynama imkanı da var.

eğer toplaşabilirsek 4 kişi cadillac ve ya captain komanda oynamak büyük zevk olur bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.