Şimdi Ara

Ahaber Erkan Brunson için Mehteri Veriyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
30.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şey geldi aklıma Bülent yaprakoğlu mu ne adı o adamın. Allah sormucak mı reis neden namaz kılmadın diyodudu ahsen tv galiba xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erkan Brunson
  • Forumdaki insanların hala bir umudu var ama ben bu umudun nereden geldiğini çözmüş değilim.
    Benim umudum bu ülke için bitti.
    Her zaman derim rahip'i çıkarmayı bırak bakan felan yapsalar gene bişey demezler
    o yüzden fazla takılmayın , relax
  • hade ordan çakma osmanli torunu seni. aklı başında olmayan bi bostani kim tv ye cikarir. onu izlemek sana yakışır kafa ayni kafa. bizim mehterle osmanliyla bi zorumuz yok. aslimizi inkar etmiyoruz. sizin gibi Atatürk dusmani değiliz. nankör hiç değiliz. hade ordan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdaryigiter -- 16 Ekim 2018; 12:14:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://qha.com.ua/tr/siyaset/papaz-brunson-sinir-disi-edildi/174180/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir gün donanımhaber forum için de mehteri verecek ama hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında cnntürk , kanal d gibi kanallar ve hürriyet gibi gazetelerde ahaber gibi olacak. Demirören satın aldı bunları, yok pahasına. Aydın Doğan'a haraç mezat, ederinin altında sattırdılar. Medyadan, zorla el çektirdiler. Demirören işten çıkarmalara başladı. Daha dün 35-40 kişi işten çıkarıldı. Dönüşüm başladı. 24, ahaber,beyaztv,haberturk, ntv, kanal7, tgrthaber,ülketv,trtnin bütün kanalları bu kanallar yetmedi şimdi Aydın Doğan'nın medya kuruluşları hepsi satın alındı. Medya'da muhalif kalmadı. ha cnntürk zaten muhalif değildi diyorsunuz. Evet ama en azından tarafsız olmaya çalışıyordu. Yakında cnn ınternational cnntürkten cnn ünvanını kaldırmasını isteyebilir. Siz bağımsız, tarafsız bir haber kanal değilsiniz diyebilir. Cnntürk'ün adının değişeceğini düşünüyorum. Mehter tv olabilir. :D Cnnosmanlı falan olabilir. Amaçları zaten üniter, ulus devlet sistemimizi yıkmaktı. başkanlık rejimi ile bunun önünü açtılar. Yarın bunun sonucu olarak federatif yapı isteyecekler. Bazı doğu illerimizde suriyeli sayısı yerel halkın nüfus sayısını geçti. Suriye'nin kuzeyi ve Kuzey Irakta ypg-pkk güçlerinde 150.000 kişilik orduya yetecek silah ve mühimmat ile ordu kuruluyor. Ypgli teröristler yerel halka(arap ve türkmenlere) zulmederek göçe zorluyor. Suriye'nin kuzeyi ve Kuzey Irakta Kürdista'nı dolayısıyla Büyük İsrail'in temelleri atılmak üzere. Halkımız ise narkozu yemiş vaizyette, mehter ile yeni osmanlıcılık oynuyor. Gelecekte bırak osmanlıyı Türkiye cumhuriyetimizin misak-ı milli sınırılarmızı da kaybedeceğiz. Paramparça edecekler bizi. Atatürk ve cumhuriyeti karalama, düşman görme bunlar hep yabancı gizli servislerinin oyunları. Kendi benliğimizi, değerlerimi aşağılatıyorlar bize. Maalesef cahil halkımızda bu tür kandırmacalara, provokasyonlara geliyor. Zaten halk hep kandırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 16 Ekim 2018; 13:54:50 >

• haberden bahsetmiyorum orada renk değişimi belli olan fotoğrafa atlayan sazanlardan bahsediyorum tv'de öyle bir ibare geçmedi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.