Şimdi Ara

AHAA HALF LİFE 2 SATISA CIKMIS HEYYY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 39
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Koray08 (4 mesaj) ipkissia_maskozis (4 mesaj) Acharad (3 mesaj) meydey45 (3 mesaj) Swat_Man (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> AHAA HALF LİFE 2 SATISA CIKMIS HEYYY
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    842 Mesaj
    ulan yalan mı bu haber şimdi ?
    Half-Life II Telsim GPRS işine döndü...

inşallah yakın zaman da çıkar,ARTIK YETER.
    Ayrıca DOOM III Yaz sonuna ertelenmiş,Artık çıkartmasınlar sıktı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    abı herhalde pıyasaya cıksa bu kadar sessız sedasız olmaz dımı olesıne bı rus sıteden duymazdık merak etmeyın bangır bangır cıkartırlar adamlar oyunu bu sekılde deıl.
    |
    |
  • Yarbay
    2810 Mesaj
    abi ne var o oyunda anlamıyorum..dergi filmini vermişti detay filan da öyle abartıldığı gibi değil..mx440la canavar gibi oynanır hiç korkmayın..
    lakin ben sevmem ben öcü sevmem uzaylı zuzaylı hiç sevmem..alman olcak rus olcak vercen mermiyi mermi manyaa etcen ..
    |
    |
  • Binbaşı
    1148 Mesaj
    önce tam cevireyim dedim ama...
    arkadaşlar o tam sürümü değil, bir yerlerden buldukları kodu derlemişler o nu sunuyorlar;<font color='green'>but they are bootleg copies based on the code that was leaked on to the net last year.</font id='green'>

<font color='green'>with recent rumours suggesting that it may not be ready now until the second half of the year</font id='green'> YANİ; "son dedikodulara göre nasıl olsa yılın 2.yarısına kadar hazır olamiyacak" diyor.

zaten tam sürüm olsa daha büyük ses getirirdi herhalde.En azından kocaman kocaman "full version" filan derlerdi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    Arkadaslar bu ruslarin piyasaya surdugu leaked versiyon muhtemelen calinan kodlarin derlenmis hali ... Asil oyuna tam olarak benzemesi mumkun degil cunku oyunun kodlari tamamlandiktan sonrada bi cok asama var ve en onemlisi driver optimizasyonu vs ... yani bu leaked versiyonda grafiklerin super olmasi mumkun degil ... o yuzden beklemek lazim ...
    |
    |
  • Yarbay
    3758 Mesaj
    Replylerini okudum adamların betaymış oyun
    |
    |
  • Yarbay
    3479 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ati yanlişlikla agızından kacırmıs 24 subat
    |
    |
  • Yarbay
    3758 Mesaj
    24 şubatta resmenmi satılcakmış - kuponu olanlaramı verilcekmiş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    453 Mesaj
    yaf bu işin uzama ndeni ilk başta çalındığı için denmişti eğer ööyle ise bu hırsızlar niye satmıyoo salakmı diye dusunup pasa geyik yaptık ama olay bayaa uzadı hl-1 i 3 kere daha bitirdim yeter artık çıksa ii olur
    |
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    Calinan kodlardan derlenmeye calisilmis bi oyun var iste piyasada ... Bu topicte bahsi gecen oyun bu zaten ... Ancak pek birseye benzemiyo oyun ... Hatta bu leaked versiyonu oynayarak HL-2 den sogumak mumkun ... O yuzden beklemek lazim tam surumu ...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    betadır beta son noktayı valve koyucak
    |
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    bencede betadır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Walla bencede FULL degıldır cunku nette de sdce betaları var
    |
    |
  • Binbaşı
    1623 Mesaj
    2018 de gelir :))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    cok iyimsersin koray!

betası o tarihte hazır olur ama!
    |
    |
  • Yarbay
    10189 Mesaj
    Bu leaked codelarla yapılan versiyon Half Life1 e rahmet okutuyor desek yeri.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    ben asıl counterstrike mod unu merak ediyorum bukadar tutacakmı senelerdir internet cafelerin gözdesi
    |
    |
  • Yarbay
    2509 Mesaj
    OYUN İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ/SORUNLARINIZI
    tartisabilirsiniz..

WWW.PCOYUN.COM

Oyunun mutlak galibi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj
    yaw sierra martta çıkıcak diyodu hadi bakalım. ama betayı nerden bulabilirim. bi fikri olan varmı. ben sırf bu oyun için bilgisayar değiştirdim.
    |
    |
  • Yarbay
    3698 Mesaj
    Yaa bilmiyorum ama betadır geçen sefer de adama sorduk full mu diye adam simi gibi fulll full dedi eve geldik bir baktık prono film...oda 2 cd idi...Oyunun kaynak kodları gitti FBI çalanı arıyo oyun 1 hazirana ertelendi bu aralar gelmesi zor...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Ekonomi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.