Şimdi Ara

AH RUSLANA AH!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hey bee işte bu! Ulan birinci gelse de kliplerini falan bol bol izlesek dediğim hatun birinci geldi..Yarışmanın tartışmasız en güzel kızı!! Bahaneyle seneye Ukraynaya gitsek mi acaba?

• valla çok güzel bi kız[saek] ayrıca showlarıda süperdi 1.liği hakettiler bence
  • Hakkettiler bence birinci olmayı kız çok güzel benim arkadaşım vardı harika kızlar bunlar..aslında yunanistanda fena diildi..bizimkiler biraz ingilizlere benzediği için biraz kayıp oldu galiba..ben öyle düşünüyorum..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bulentayhan</i>
    <br />Hakkettiler bence birinci olmayı kız çok güzel benim arkadaşım vardı harika kızlar bunlar..aslında yunanistanda fena diildi..bizimkiler biraz ingilizlere benzediği için biraz kayıp oldu galiba..ben öyle düşünüyorum..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Hocam cümlenin arasına "benim bi arkadaşım vardı" demişsin sonra cümleye devam etmişsin.."Benim bi arkadaşım vardı onun kadar güzeldi" mi diyecektin? Tanıştırsana

• aralarında arkadaşı warmış heralde.. :)

yada arkadaşı ukraynalı ,ukraynalılar harika diyor :)
  • onunla bir saat sadece 1 ssaaat[wand][pray] auuuuuuu hav hav gırrrr mauvvvvvvvvvvv
  • ehuehu[evlol]ruslar çok güzel oluyor.varna ya gezmeye,tatil e falan gidiorum.ordan biliorum.düşünceleri olsun yaşam tarzları olsun bize hiç benzemiolar.
  • hatun çok güzel değil ama çekici bi tipi var.daha yaşı 25 miş
  • Ablan yaşında. Ama bana uygundur...:)))))
  • höstünüz be
    karı evli
    fikren zina işliyorsunuz [arindr]
  • Neee? Evli mi? Boşanma ihtimalleri hiç mi yok? Öyle kızı 25 yaşına kadar boş bırakırlar mı değil mi?[byes][byes][byes]
  • npal1m kadermis
  • Kader mader dinlemem kocasını tuna'ya vurdurtacam, bende gidip kızın kalbini çalcam:))))))
  • arkadaşlar kız o kadarda güzel değil, ukrayna için çirkin bile sayılır [evlol]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by desenturk</i>
    <br />arkadaşlar kız o kadarda güzel değil, ukrayna için çirkin bile sayılır [evlol]

Sen sanki devamlı Ukrayna'da yatıp kalkıyon ya, o yüzden beğenmedin hatunu[angry] :)
  • [bgdnc2]
  • buna argoda ne denir ? (soldan sağa 5 harf)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yaramazkedicik</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by desenturk</i>
    <br />arkadaşlar kız o kadarda güzel değil, ukrayna için çirkin bile sayılır [evlol]

Sen sanki devamlı Ukrayna'da yatıp kalkıyon ya, o yüzden beğenmedin hatunu[angry] :)

gel abi sana bir ara ukraynalı ablaları göstereyim bizim burada feleğin şaşsın sonra [evlol]

• sizin orası neresi ?
  • ankarada biryer :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.