Şimdi Ara

Ah kızlar niye bana bakmıyorsunuz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olm çok zekiyim lan akıllı bir adamım bakın

2 dil biliyorum (İngilizce İspanyolca)

Masterımı tamamladım. Doktoraya gözümü diktim. Eğitim hayatım boyunca vallahi de tallahi de billahi de hocalarının gözdesi bir öğrenci oldum, zekamla yaratıcılığımla sıyrıldım. Köy okulundan çıktım doktoraya kadar geldim..

Arkadaş öevremde oldukça espritüel, zeki olarak tanımlanıyorum. Hemen dikkat çekiyorum ve bu özelliğimin farkına hemen varıyorlar kimle tanışsam kısa bir süre içinde hem de.

Sevilmeyecek bir adam değilim. Essahlı severim..

Ama bana bakmıyorsunuz. Gözünüz berkecanlarda. Bana bir fırsat vermiyorsunuz . Elliot rodger mı olayım yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kızlar kaç dil bildiğine değil tipine parana malzemeye bakıyorlar diye biliyorum. tipin yoksa parayla kapatabiliyorsun açığı, aynı şekilde paran yoksa tipinle kapatabiliyorsun ama ikisi de yok işin zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 27 Nisan 2021; 20:8:14 >
  • 2 konu öncesine kadar ağır depresif, sosyalfobiktin şimdi arkadaş çevren zeki, espiritüel mi diyor sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sana bakarım delikanlı  

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

kızlar kaç dil bildiğine değil tipine parana malzemeye bakıyorlar diye biliyorum. tipin yoksa parayla kapatabiliyorsun açığı, aynı şekilde paran yoksa tipinle kapatabiliyorsun ama ikisi de yok işin zor

Kesinlikle katılıyorum

Herşey tip

• arkadaş çevren olduguna inanmıyorum hocam

• Reis önemli olan ilk giriş ilk tanışma o olduktan sonra semtimde evlenmeye yok dicek kız sayısı %2 ancadır. Ama yok gören asgari ücrete çalışan işçi sanıyor bilmiyorlarki benle birlikte olsalar hayatlarının kurtulacağını😀 markette çalışıyorum.

• Gızlar nerden bilcek senin akıllı, 2 dil bildiğini?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuşurken araya ispanyolca şeyler kat anlasınlar ispanyolca bildiğini 😎

• İlk gördüğün kıza "Encontre, ojos asi, como los que tienes tu." de, işlem tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 28 Nisan 2021; 11:11:23 >
  • Ya cok tipsizsin ya da agzin is yapmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.