Şimdi Ara

AH Dinozoru değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AH Dinozoruna 5 Milyon gold vermek akıllıca mı sizce?

• Bir kaç ihtimalle alınabilir.
    1. Multibox farm yapıyorsundur mailbox vs uğraşmazsın rahat edersin değer.
    2. Achv kovalıyorsundur tekrar almak zor olacak o yüzden değer.
    3. İlk iki ile işin yoksa değmez. 5m gold az değil ahye gitmek o kadar da zor değil. Parayı shadowlands e saklarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir mmorpg oynuyoruz ve haliyle böyle şeyler community de sükse yapar. bir mmorpg de çok nadir olan bir şey her zaman değerlidir ve almaya değerdir.

bu bakış açısı ile bakınca değer.

fakat işe yaraması vs. gibi hesap kitap yaparsak bence değmez. ben 4m gold yaptım 1m daha yapıp alırdım ama almadım mesela.
  • Shadowlandste bir daha sadece blackmarkette çıkacak bir bineğe sahip olmalıyım diye düşünüyorsan yada koleksiyoner isen 5m goldun üzerinde kasmışsan almadığın için pişman olabilirsin.

Ben kendi adıma bu oyunu sadece token ile oynuyorum ekstra gold ile alınan herhangi bir bineğe o kadar ilgim yok farm yaparkende yanımda bir ah açılsada ona itemleri eklesem diyede bir ihtiyaç duymuyorum 6m civarında da goldum var ama o bineği alayımda her istediğimde ah açayım diye bir amacım yok. Çok acil bişey olursa legionda yapılan mail görevleri sonunda verilen bir mailbox toyu var ona basıp maili açıp ahın yanındaki charıma itemleri yolluyorum çık gir yapıp aha ürünleri koyuyor sonra işime bakıyorum toy account bound olduğu için her charımda 3saatlik cd ile açılabiliyor o yüzden goldu o bineğe harcamak yerine tokene harcayıp gerçek para ile oyun oynamaktan kurtuluyorum...

O yüzden öncelikle amacını belirlemelisin ona görede ne yapman gerektiğine karar verirsin...

• Bence değmez.

7 Milyon gold yaptım. 44 aylık token aldım.Oyun süremi uzattım.

Dino dan daha çok işime yarayacak.

Şunu da eklemek isterim.Benim gördüğüm multibox yapanların tamamında dino mevcut.
  • 5milyondan falza olsa yinede almaya değer o mountu.Zaten koleksiyoner felansan hiç düşünme.Ben o mountu oyundan kaldırılıp bm satılacağını duydugum an aldım.Goldu herzaman kasarsın..
  • yeni ek paket ile oyuna tekrar dönmeyi düşünüyorum. En son Legion oynamıştım. Gametime parası kasmak için hergğn çok uzun süreler oynamak mı gerekiyor yoksa belli bir yere geldikten sonra çok fazla vakit harcamadan da kasılıabiliyor mu aylık gametime?
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Ben farm yapmayı sevdiğim için sorun olmuyor.

Saniye de bile şansına gametime parası çıkarabilirsin.

Ben farm hakkında ki tavsiyelere bakmıyorum.Onların çoğu zaman kaybı.

Gerçek anlamda getirisi olan ve çok nadir gold düşüklüğü yaşayan itemlerde yoğunlaşıyorum. Örnek: ICC Raid Drudge Ghoul pet 30k dan peynir ekmek gibi satılıyor.Gold düşüklüğü çok nadir oluyor.15 karakterim ile her hafta farmlıyorum. 5 tane düşse 30x5: 150k gold.Al sana gametime.

Akmasa bile damlasa çok rahat gametime alınır.Sana göre hangisi uygun olursa öyle farm yap.Başkalarının söylediklerine kulak asma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAFE96FA5

Ben farm yapmayı sevdiğim için sorun olmuyor.

Saniye de bile şansına gametime parası çıkarabilirsin.

Ben farm hakkında ki tavsiyelere bakmıyorum.Onların çoğu zaman kaybı.

Gerçek anlamda getirisi olan ve çok nadir gold düşüklüğü yaşayan itemlerde yoğunlaşıyorum. Örnek: ICC Raid Drudge Ghoul pet 30k dan peynir ekmek gibi satılıyor.Gold düşüklüğü çok nadir oluyor.15 karakterim ile her hafta farmlıyorum. 5 tane düşse 30x5: 150k gold.Al sana gametime.

Akmasa bile damlasa çok rahat gametime alınır.Sana göre hangisi uygun olursa öyle farm yap.Başkalarının söylediklerine kulak asma.
    Mantıklı ama servera görede değişiyor fiyatlar dediğin pet doomhammerda 3k idi mesela ben invisible bineğini denerken düşürmüştüm ama getiri yok diye orayı bıraktım mesela binekte düşünce. Hellfire citadel 3 zorlukla 1.30 saatte 9k gold getirisi oluyor şuan her hafta10 charımla onu yapıyorum bende binek düşsün diye uğraşırken o yüzden item bazlı durumlar her zaman serverlara göre değerlendirilmeli. Bfa da ataldazar skininng şuan 1 saate 8k getirisi var bunlar her serverda sabit raw goldlar mesela skinning ile aldığın deriyi leatherworking le iteme dönüştürüp direk vendora satıyorsun serverdaki durumların ne olduğu önemsiz oluyor.. Diğer türlü yeni bir serverda isen o düşen petin diğer oyuncular için hiçbir değeri olmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 8 Ağustos 2020; 14:58:17 >

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Haklısın.Realm'e göre fiyatlar çok oynak.

Ben uzun zamandır fishing dahil bütün hepsini topla-sat mantığı ile yapıyorum.

Raid- item lvl-achi-mount bunlarla bu güne kadar hiç ilgilenmedim.

Ben böyle zevk alıyorum.Gold toplanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAFE96FA5

Haklısın.Realm'e göre fiyatlar çok oynak.

Ben uzun zamandır fishing dahil bütün hepsini topla-sat mantığı ile yapıyorum.

Raid- item lvl-achi-mount bunlarla bu güne kadar hiç ilgilenmedim.

Ben böyle zevk alıyorum.Gold toplanıyor
    Bende hep minning ve herb ile başladım 6 aylık game time çıkarttırktan sonra yan charlar kasmaya başladım ve çeşitlendirdim bfa sonları geldiği için haliyle maden ve çiçeklerin fiyatı çok düştü ve getirisi raw golda göre çok azaldığı için farklı yollarla kasmaya başladım geçen ay 1milyon 100bin gold kastım ve sıkıldığım için game time im bitince yeni tokeni kullanmadan 2 haftalık bir ara verdim... İstedikten sonra sadece world questleri bile dönsen 1 aulık game time hayli hayli çıkar zaten...

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    World questler gerçekten gold kaynağı.Buna ek olarak follower ler eklenince iyi getirisi var.
  • Hakazul kullanıcısına yanıt
    Bloklayıp geçin hocam. Boş boş konuşan çok.

• Tercih meselesi. Ben şahsen hiç bir oyunda hiç bir şeyin koleksiyonunu yapmam, başarımlarını kasmam. Çünkü hepsi geçici ve geri dönüp bakmıyorsun bile. wow 2 çıksa veya başka büyük bir mmorpg çıksa veya oyun oynamayı komple bıraksan dönüp bakmayacağın şeyler. Ben 5m vermezdim, ki zaten vermedim de arkadaşlar al al sakın kaçırma demesine rağmen.
  • Konu sahibi bu forumda gametime cok pahali diye sayfalarca mesaj atmis birisi.

2 hafta once 5m gold mounta deger mi diye post atiyor.

Aklimda deli sorular.
  • 5M gold'um olsa kesinlikle alırdım bir kere muadili yok... 5m olmadığı için tl ile gold satın almak istesem de bu seferde gold satısından hesabı riske sokmak istemedim.
    Millette ne goldlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

Konu sahibi bu forumda gametime cok pahali diye sayfalarca mesaj atmis birisi.

2 hafta once 5m gold mounta deger mi diye post atiyor.

Aklimda deli sorular.
    Doğruda birbiri ile alâkası olmayan konular

Birisi aylık ödeme
    Birisi özellikli binek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Doğruda birbiri ile alâkası olmayan konular

Birisi aylık ödeme
    Birisi özellikli binek.

Alıntıları Göster
    Sen wow oynadigina emin misin?

5m gold ile 2 seneden fazla game time alabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.