Şimdi Ara

agzin laf yapmasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Genel kültür v.b şeyler ile alakalı birşeyin yanında hayal gücü.. Mizahi yönünün gelişmesi lazım bir insanın. Espri yapmak, eğlenmek gülmek bir yere kadar tabi. Ondan sonrası bir grup hakkında Yani metal grubu v.b şeyler hakkında konuşmak olabilir. Kişiden kişiye değişir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

Tipsiz erkeklerin kendini avutmak için ortaya attığı şehir efsanesi

Bkz; Tipe gerek yok ağzın laf yapsın yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: I need $

doğuştan gelen bişey sonradan kazanılamaz malesef.

+1
  • kesinlikle doğuştan gelir varsa vardır yoksa yoktur
    ama var olanı geliştirebilirsin tabi
  • Şaka bi yana öyle genel kültür bilmek ile olacak iş değil. Bi kere ağzın laf yapması demek kızı etkilemek demek. Bunuda en iyi ona hoş bir çocuk gibi görünmekten geliyor. Konuştuğun şey hani kızlar öyle konuşanlardan hoşlanır ya dediğimiz gibi konuşman lazım. Valla bence bu anlatılacak şey değil. illa ki etrafında ağzı laf yapan kişiler vardır. Onları gözleyerek te anlayabilirisn. Ağzın laf yapmarsa anlayacaksın ki kızlar öyle bu forumdakilerin yücelttiği gibi bişey değil.
  • Kardeş emin ol sonradan geliştirilebiliyor ben önceden pek konuşamazdım şimdi bi laf sokuyom karşıdaki geçiçi bir süre çevrimdışı kalıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyotec -- 17 Temmuz 2011; 22:47:20 >
  • tipim kulturum yerinde cevremde seviliyorum . Sohbetlerim kotu degil ama neden daha iyi olmasin . Bana kitaptan cok kultur gibi geliyor

Bu aarada sadece kizlar icin degil tum arkadas ortami icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bardan Adam -- 17 Temmuz 2011; 22:55:31 >
  • Herşey hakkında az da olsa bilginiz olsun. O şey hakkında 2-3 laf edebilin. Bunuda en basit örnek ; forumdaki ciddi konular. Bunlara mutlaka girip bakın bu benim işime yaramaz deyip geçmeyin. İllaki o konunun içinden alabileciğiniz 2-3 bilgi olur. Onlar ilerde işinize yarar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.