Şimdi Ara

#AĞUSTOS GÜNCEL# Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
193
Favori
70.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 GB Hediye İnternet Kampanyası sadece Faturalı içinmi geçerli? Hat taşıma ile faturasız hatta geçsek alabilirmiyiz.
  • elinize saglik.ben paket ararken bile zorlaniyorum turkcell'in web sitelerinde bu yuzden hepsinin hazir verilmesi iyi olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı kaybeden kazıkçı tecavüzcel avantajlarla göz boyamaya mı başlamış?
  • Schizophrenia kullanıcısına yanıt
    Neden böyle dediniz.. TURKCELL 'e geçtim geçeli süper hediyeler aldım.. Her yerde çekiyor.. Hemde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynisinin turk telekom ve vodafone icin olanlarini da yapma sansiniz varsa cok guzel olur

• Turkcell tek doğru söyleyen operatör benim gözümde. Turk Telekom ve Vodafone kullandım. Hep faturada 5tl veya 10tl fazla alıyorlardı. Suçuda bana atıyorlardı. Turkcell geçtim. Hem çekim kalite farkını hemde interneti daha hızlı olduğunu gördüm. Üstelik faturam ne dedilerse o geliyor. Hediyeler cabası özellikle salla kazan bi harika.
    Anladım.. Evet bu olayı duymuştum.. Maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Anladım.. Evet bu olayı duymuştum.. Maalesef

Size yazdığım cevabı görebiliyor musunuz? Yoksa nickname'mime yakalandım da aklım beni mi yanıltıyor?
    Bana yazdığınız cevap kaldırılmış..

• Turkcell’de müşteri temsilcisiyim, sizlerle konuştukmu hiç acaba :)

• Lifecell kullananlar memnun mu ? Eko3gb den lifecell avantaj faturasız a geçip +5 tl vermeye değer mi ? Zaten lifecell deki şu heryöne 500 dk işi hala şaibeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakteristik61

Lifecell kullananlar memnun mu ? Eko3gb den lifecell avantaj faturasız a geçip +5 tl vermeye değer mi ? Zaten lifecell deki şu heryöne 500 dk işi hala şaibeli.

Hocam ben kullaniyorum geçmeye değer 500 dk da şaibeli degil bildigin normal paketteki dk gibi kullaniyorsunuz işte

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Bu müşteri hizmetleri gıcıklığına mı yapıyor anlamıyorum. Bir kaç defa sordum her defasında inadına olumsuz cevsp veriyorlar.

• quote:

Eyvallah hocam. Bu müşteri hizmetleri gıcıklığına mı yapıyor anlamıyorum. Bir kaç defa sordum her defasında inadına olumsuz cevsp veriyorlar.

Yok hocam müşteri hizmetleri de adam gibi birşey bilmediğinden yanlis yönlendirebiliyor bende faturasiz lifecell avantajdayim 500 dk 100 sms 4 gb var gnc 30 yuklemeye 1 gb geliyor referanslardan da 2 gb toplam 7 gb face twitterda 2 gb var tv+ carti curtu 30 tl eko 3 gba gore daha mantikli geçebilirsiniz rahatlikla.tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

Yok hocam müşteri hizmetleri de adam gibi birşey bilmediğinden yanlis yönlendirebiliyor bende faturasiz lifecell avantajdayim 500 dk 100 sms 4 gb var gnc 30 yuklemeye 1 gb geliyor referanslardan da 2 gb toplam 7 gb face twitterda 2 gb var tv+ carti curtu 30 tl eko 3 gba gore daha mantikli geçebilirsiniz rahatlikla.tavsiye ederim.

Lifecell avantajda salla kazan yapilabiliyor mu? Ayrica gnc uye olabilmek icin herhangi bir tanidigimizin kimlik numarasini tanimlayabiliyoruz mu ? Yoksa ayni soyada sahip yakinimiz mi olmali ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

Lifecell avantajda salla kazan yapilabiliyor mu? Ayrica gnc uye olabilmek icin herhangi bir tanidigimizin kimlik numarasini tanimlayabiliyoruz mu ? Yoksa ayni soyada sahip yakinimiz mi olmali ?

Salla kazan yapiliyor hocam.Gnc olayi önceden yapiliyordu başkasi da olsa soyadi falan sorun değildi şu an sistem ne durumda bilmiyorum yasim 24 olduğundan kullanmadim hiç başkasini sistem değişti mi bilmiyorum acikcasi

• Cok teskkurler bu kisiler saka gibi gercekten bilgisiz insanlar nasil iletisim danismani altinda bu isi yapiyorlar cozemedim

Resmen bizim operatore gelme diyorlar

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    lifecell de bu referans hediyeleri geliyor mu hocam ? Şuan eko 3gb düşünüyorum ancak ileriye dönük lifecell avantaj istiyorum fizy olması artı benim için .
  • tcreis kullanıcısına yanıt
    turkcell hesabım uygulamasından profil ayarlarına girip bilgilerinizi güncelleyin hat benim üstüem değil seçeneğinden 26 yaş altı bir tc no girin otomatik gnc üyesi oluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

lifecell de bu referans hediyeleri geliyor mu hocam ? Şuan eko 3gb düşünüyorum ancak ileriye dönük lifecell avantaj istiyorum fizy olması artı benim için .

Referanslarda geliyor hocam hiçbir sıkıntı yok lifecellde bir paket sonuçta bütün kampanyalardan yararlaniyorsun referans gnc 30 yuklemeye 1 gb vs gibi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.