Şimdi Ara

#AĞUSTOS GÜNCEL# Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
375
Cevap
216
Favori
69.247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> #AĞUSTOS GÜNCEL# Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4090 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Az önce trcell den aradılar . tarifenizi 3 gb 500 dk 1000 sms aynı fiyata yapacağız kabul ediyor musunuz dediler Ben de bunun taahhüdü var mi dedim yok dedi .. Ama telefonla görüşürken gelen mesajlara baktım aşağıdaki gibi bu ne demek oluyor . erken iptal bedeli ne demek. Bu yeni tarifeyi ben talep etmedim onlar önerdi .. Burda bir ali cengiz oyunu mu var yoksa bana fırsat mi sunmuslar

Talebiniz uzerine 10.09.2018 tarihinden itibaren Turbo Mini paketini kullanmaya baslayabilirsiniz. Detayli bilgi icin turkcell.com.tr. B002

Turbo Mini kampanyaniz ile yeni fatura doneminizden itibaren 12 donem boyunca 3GB, Dergilik ve Dergilikte gecerli 5GB, her yone 500dk ve 1000SMS i ayda 29 TL ye kullanabilirsiniz. Erken iptal bedeli bilgisi icinwww.turkcell.com.tr, kalan bilgisi icin Hesabimhttp://trcll.im/Hsbm B002

Paket degisikliginizle birlikte baslayacaginiz yeni kampanyanizi 09.11.2018ten once iptal etmeniz durumunda eski kampanyanizdan saglanan 57,99TL kampanya faydasi erken iptal bedelinize dahil edilecektir. Detaylar icin turkcell.com.tr B002

TURKCELL 532 numarasından beni de arayarak benzer şekilde kandırdı. Üstüne basa basa sorduğum sorulara yalan söyledi. Arayıp şikayet kaydı açtım 3 gün sonra eski paketime döndürüp içine kendileri tl yükleyip yeniden paket tanımladılar. TURKCELL insanları kandırarak tarife değiştirtiyor.

• Yarbay
    3681 Mesaj
    Bayramda memlekete gidicem hattim vodafone biraz zayif cekiyor. 2 hatli tel kullaniyorum 2.hattim turkcell tl yuklemedim hic. Dergilik yukledim 1gb geldi. Goller cepteden tahminde bulundum en kotu 200mb daha gelir. Bunlardan baska ek net nasil aliriz. Basladim duramiyorum :)

Salla kazandan bip 1000 dakika cikti o cop oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Skayn

TURKCELL 532 numarasından beni de arayarak benzer şekilde kandırdı. Üstüne basa basa sorduğum sorulara yalan söyledi. Arayıp şikayet kaydı açtım 3 gün sonra eski paketime döndürüp içine kendileri tl yükleyip yeniden paket tanımladılar. TURKCELL insanları kandırarak tarife değiştirtiyor.

Alıntıları Göster
    Beni de aradılar bugün. Diyor ki 30 TL'ye paket kullanıyorsunuz bunu faturalı yapalım 29 TL ödeyin. Dedim 1 TL için mi faturaya geçeyim dalga mı geçiyorsunuz. Turkcell 1 ay benim internetten paket yapamıyordum sorunumu çözemiyordu hatta ben kendilerine de dedim bakın 1 gb için internetten 30 TL'lik paket yapmak istiyorum bayiiden yapayım siz müşteri memnuniyeti adına yapın dedim yok çekmişlerdi 1 ay sonunda olur dediler ben paket yaptıktan 2 hafta sonra yüklemişlerdi. Dedim hani olmuyordu ses yok. Bu faturalı yapmak için arayan çocuğa da olanları söyledim en son mahçup mahçup ben faturalı hatta sizi geçirmek için aradım detayları bilmiyorum dedi. Başka hatta geçeceğim Turkcell bir müşterinin sorununu çözmekte aciz ve bu fiyat yapılandırılması yüzünden dedim kapattım. Cin olmadan adam çarpacaklar akılları sıra.
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.

• Yarbay
    2485 Mesaj
    Sürpriz nokta bitti değil mi? :(

C. P. Snow
  • Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Sürpriz nokta bitti değil mi? :(
    bitmedi hala devam ediyor...

|
    |

Bugün denediğimde kampanyanın süresi dolmuştur uyarısı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 17 Ağustos 2018; 19:7:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: xmakinax

C. P. Snow
  • Yarbay
    2821 Mesaj
    Bu bayram bişey yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    6254 Mesaj
    Bayram geldi. Ses seda yok Turkcell'den.

|
    |

Orijinalden alıntı: Kef14

Bayram geldi. Ses seda yok Turkcell'den.
    Kampanyaların tamamını güncelledim tekrar bakabilirsiniz hocam
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

bunların her ay alınabilinenleri hangileri
    Hocam onları ayırmayı düşündüm dediğin şekilde ama zor bayağı bir yerden sonra ben de çözemiyorum

biri yazmıştı ama o mesajı bulamadım ararken buraya geldim

|
    |
    cohannan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4-5 gündür gelmiyor... Aradım bu servis paralı dediler...

Ama bu zamana kadar benden para kesilmiyordu...

6 senedir kullanıyorum ve bu zamana kadar para kesilmediğini adım gibi biliyorum...

Şimdi neden gelmiyor sms ler?

|
    |

ne kadar ?
    |
    |
    d.winchester. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bip grup kurup mesaj atmak, dergilik dergi indirmek bu ikisi her ay haftalık 1gb veriyor.

|
    |
    __kadıköyRAP__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SİSTEM : AMD Phenom II X4 945 -- ASUS M4A785TD-V EVO AM3 -- SAPPHİRE HD 5750 -- PATRIOT 4GB (2GB 2GB) DDR3 1333MHz -- WD 3,5" 500GB 32MB Caviar Black -- LANCOOL PC-K56 DRAGON LORD 550W -- İNCA IL- 819 A DVI 19 İNC WİDESCREEN -- Canon PowerShot SX150 IS -- XIAOMI MI6 -- DELL İnspiron 14Z 5423
  • Yarbay
    4602 Mesaj
    yaani tarayıcı indirirseniz de yanide geçerli 1 gb veriyor her ay.

|
    |
    faturasız Turkcell hattımı artan fiyatlar sebebiyle Turk Telekoma taşımaya karar verdim.
    Eğer turk telekomdan memnun kalmaz isem tekrar Turkcell'e geçmeme engel bir durum olur mu?

- yok 3 aydır numaranızı taşımamış olmak gerek vs.
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.