Şimdi Ara

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
2
Favori
29.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de wallpaper ı simage yap tam olsun :) Hatun arşivim çok geniş, özene bezene seçtim herbirini. paylaşmak isterim ama upload etmeye üşeniyorum yav :)
  • @re-storm
    Desk'in çok hoşuma gitti. Bence birincilik ya senin yada Furkan*'ın olacak..
    Bu arada yarışmada Donanım Haber rüzgarı estiricez gibi gözüküyo. Desk'lere bir baktımda gerçekten hepsi bizimkilerle kıyaslanırsa amatör işi..
  • soulcubee ılgıne tesekkur ederım ama bana maıl falan gelmedı 2 msn adresım var 2 sınede baktım hıc bırsey yok sımdı ben uye olamıyormuyum.. Neyse saglık olsun umarım bızden bırı kazanır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokooo

soulcubee ılgıne tesekkur ederım ama bana maıl falan gelmedı 2 msn adresım var 2 sınede baktım hıc bırsey yok sımdı ben uye olamıyormuyum.. Neyse saglık olsun umarım bızden bırı kazanır..

E-Mail adresi ver bende bi atmayı deniyim..
  • 1 adet pm'niz var aLcat[R]aZ kardes.. Hatta beni üye yaparsan sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokooo

1 adet pm'niz var aLcat[R]aZ kardes.. Hatta beni üye yaparsan sevinirim..

Davetiyeyi gönderdim. E-Mail'lerini bir kontrol et istersen..
  • işlem tamam aLcat[R]aZ ... tesekkur ettım..
  • Sizinkiler kadar olmasada bu da benim masaüstüm

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...
  • Arkadaşlar hepinizin desk leri çok güzel ellerinize sağlık çok beğendim başarılarınızın devamını diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 4 Ağustos 2010; 11:37:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

Orijinalden alıntı: terbay

desk işini netten nasıl öğrenebiliriz? kaynak gösterebilirmisiniz..

Kullandığımız Programlarının hepsinin Forumda anlatımı mevcut. Konulardan yararlanabilirsin.. Takıldığın bir yer olursa bizede sorabilirsin.

pek birşey bulamadım.. mümkünse bilgi kaynağı olan birkaç link paylaşabilir misiniz?? desk yapmayı gerçektende büyük bir istekle öğrenmek istiyorum..
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

• @..UnReaL.. Herşey dA linkinde yazıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 4 Ağustos 2010; 14:28:16 >
  • Owl city tam boyut linki verirmisin böyle göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Owl city tam boyut linki verirmisin böyle göremiyorum

http://img822.imageshack.us/img822/8941/balksz1pf.jpg
  • Teşekkür ederim desk güzel bide wallpaperı paylaşırsan süper olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Teşekkür ederim desk güzel bide wallpaperı paylaşırsan süper olur :)

http://big-sb.deviantart.com/art/Enclosed-173591789?q=boost%3Apopular+in%3Acustomization+max_age%3A8h&qo=17
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

Detaylar Akşama :)

@..UnReaL.. Herşey dA linkinde yazıyor :)

bakmıştımda gözden kaçırmışım heralde sdt o..ama bende bi 20 oyun falan var.. edit de uzun iş şimdi.. bu tip bişe başka bi uygulamada yada yine bunda yokmudur acaba? avedesk dir dockdur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

quote:

bakmıştımda gözden kaçırmışım heralde sdt o..ama bende bi 20 oyun falan var.. edit de uzun iş şimdi.. bu tip bişe başka bi uygulamada yada yine bunda yokmudur acaba? avedesk dir dockdur?

ABP diye bir skin var

http://toastbrotpascal.deviantart.com/art/ABP-173567354?q=boost%3Apopular+in%3Acustomization+max_age%3A8h&qo=3

Editlemek uzun sürer orası ayrı

Dock da güzel olabilir.
  • Owl City. elıne saglık guzel olmus,,tema degısmıs uzun sureden sonra buda guzel olmus wall'da gercekten ıyımıs...
  • quote:

quote:

quote:

ABP diye bir skin var

http://toastbrotpascal.deviantart.com/art/ABP-173567354?q=boost%3Apopular+in%3Acustomization+max_age%3A8h&qo=3

Dock da güzel olabilir.

bakiyim o zman şu ABPye.. SDT yi editlicektim den.. baktım editten çok baştan yapmak gibi oluyo, ohoo dedim :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ABP diye bir skin var

Dock da güzel olabilir.

bakiyim o zman şu ABPye.. SDT yi editlicektim den.. baktım editten çok baştan yapmak gibi oluyo, ohoo dedim :D

ABPnin de pek farkı yok ama olsun.

@lokooo Yorumun için teşekkürler, temayı değiştirdim de biraz modlayınca görev çubuğu nude temasındaki gibi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 4 Ağustos 2010; 14:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.