Şimdi Ara

AGÜ-Abdullah Gül Üniversitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abdullah Gül Üniversitesi hakkında soru sormak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim.

1.sınıf İnşaat müh. bölümündeyim. Kafanıza takılan herhangi birşey olursa tercih döneminde falan yardımcı olurum :))

• Rte mi Agü mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden rte düşünüyosun önce onu açıkla mesela bende AGÜ'nün artılarını söylemeye çalışıyım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matmazell

neden rte düşünüyosun önce onu açıkla mesela bende AGÜ'nün artılarını söylemeye çalışıyım :)

Hocam ben şakasına dedim fakat arkadaşlar için sorayım.
    Agü de burs imkanı
    Yurt dışına yolluyolarmış doğru mu
    Neden inşaat(şantiya,saha yorucu olmaz mı)
    İnşaatın sizce en zor yanı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D :D tahmin etmiştim de neyyse :D kardeş burs imkanı ilk 30.000 binden gelirsen var Amerika ilk 20.000 den gelirsen var ama normalde de AGÜ EuroDesk temas noktası olduğu için EVS, training course lara gitme şansın herkesten dha fazla, yani bu gibi etkinliklere ilgin varsa sana çok yardımcı olurlar ve herkesten daha şanslı olursun.

Neden inşaat :) güzel soru şantiye inşaat alanları gibi yerlere merakım var bi yapı nasıl ortaya çıktı nasıl ölçümler yapılıp bir bina tamamlanır bunlara ilgim olduğu için yazdım.
    İnşaat -ın en zor yanı bence hangi alanda çalışmak istedğini kararlaştırmak, çok geniş bir iş alanı var ve kendıne uygun olanı karar verip o alanda kendini geliştirmek zorluklardan biri olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matmazell

:D :D tahmin etmiştim de neyyse :D kardeş burs imkanı ilk 30.000 binden gelirsen var Amerika ilk 20.000 den gelirsen var ama normalde de AGÜ EuroDesk temas noktası olduğu için EVS, training course lara gitme şansın herkesten dha fazla, yani bu gibi etkinliklere ilgin varsa sana çok yardımcı olurlar ve herkesten daha şanslı olursun.

Neden inşaat :) güzel soru şantiye inşaat alanları gibi yerlere merakım var bi yapı nasıl ortaya çıktı nasıl ölçümler yapılıp bir bina tamamlanır bunlara ilgim olduğu için yazdım.
    İnşaat -ın en zor yanı bence hangi alanda çalışmak istedğini kararlaştırmak, çok geniş bir iş alanı var ve kendıne uygun olanı karar verip o alanda kendini geliştirmek zorluklardan biri olabilir.

mimarlık dediğinize daha çok uyuyor bence.
    Alan dediğiniz köprü,bina,statyum vs gibi alanlar mı.İnşaat sahasının sizi zorlayacağını düşünüyor musunuz.İnşaat seçmeden önce seçeceklere neyi
    önerirsiniz(ilgili video veya şantiyeyi dolaşmaları vs
    İleride Kendi işinizi(belli bir para biriktirdikten sonra ) yapmayı düşünür müsünüz
    Irak ve Rusyada bu sektör neden bu kadar geniş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisdicen -- 4 Temmuz 2016; 1:30:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Siralamalari nasil bu kadar iyi ya. Isminden dolayi tercih etmek istemiyorum cunku bilindik bi okul degil ve olsun tepkisiyle karsilasacagim(siyasi adi olmasindan daha sinir bozucu bence, koklu degil sanirim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıralamaları şöyle iyi hocaları gerçekten çok seçkin kişiler zaten kaliteli ingilizce eğitiminin yanı sıra fakülte eğitimininde kaliteli olması için böyle birşey yapılmış.

henüz yeni olmasına rağmen websitemizi ve Facebook sayfamızı takip edebilirsin birçok kaliteli programlar seminerler gerçekleşti AGÜ'de. Şuana kadar da isminden dolayı tercih eden bir arkadaşa rastlamadım. Mühendislik gerçekten düşünüyorsan okulun etkinliklerini baştan sona bi oku AGU-NEWS e bakmayı unutma eminim bilmediğin ve şaşıracağın şeyler farkedeceksin. :)
  • reisdicen kullanıcısına yanıt
    daha çok okul hakkında bilgi verebilirim henüz 1.sınıf öğrencisiyim fakat tanıtım günlerinde okulumuza gelirsen bölüm hocalarımız sana bu soruların hakkında yardımcı olurlar. Geçen sene tanıtıma bende katılmıştım ve gerçekten çok faydasını görmüştüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.