Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

agp ve pcı-e yuva kilitleri ne işe yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> agp ve pcı-e yuva kilitleri ne işe yarar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1732 Mesaj
    arkadaslar vga yuvalarındaki arkada bulunan küçük plastik kiltler var ya. ben benimkini kırdım yanlışlıkla bi soruna yol açıçağını sanmıyorum ama yinede bilgisi olan var mı yani kötü sonuçlara mahal verirmi ?

|
    |
    |
    |
    Birşey olmaz merak etme.Sadece ek bir güvenlik.
    |
    |
    PS4 Pro || Samsung Galaxy S9 Plus | iPhone XS Max || Gigabyte X99 Gaming G1 Wi-Fi || Core i7-5820K@4.8 - Noctua NH-D14 || G.Skill Ripjaws 4 4x4 GB @3200 MHz cl15 || MSI GTX 980 Ti Lightning || BenQ XL2420T @141 Hz - Samsung 55JU6570 TV || Corsair Neutron GTX 240 GB - Sandisk X300s 256 GB || Creative Sound BlasterX G6 + Sennheiser PC 360 + Sennheiser Momentum On-Ear || Thermaltake Toughpower Grand RGB 850W || Corsair Air 540 || Corsair M65 Pro RGB | Logitech G510
  • Binbaşı
    1732 Mesaj
    yok kart hiç yerinden çıkıcak gibi durmuyo zaten sanki onboard anakarta yapışmış gibi ama o beyaz kilit sanki yenisini takmaya müsait gibi. pcı-e yuvasının arka tarafından çıkarılıp yenisini takmak mümkün gibi gözüküyo!! o parça satılır mı ki?? ya da hayatını kaybetmiş bi boardttan mı sökmek lazım illede??
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,148
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.