Şimdi Ara

AĞLATAN FİLM/FİLMLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
10.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O filmi Taksim Akm'de Japon filmleri festivalinde full dolu salonda izledim ve abartmıyorum ağlama seslerinden salon inliyordu resmen.

Bulup izlemenizi şiddetle tavsiye ederim (Ateş böceklerinin mezarı - Grave of the Fireflies)

quote:

Orjinalden alıntı: spiegel

Japon animeleri beni en çok duygulandırandır

Ateş böceklerinin mezarı diye bir film vardı... Hüngür hüngür ağlıyoydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: biruzec

hülya avşar ile yalcın dümer in bi filmi var... belki hatırlamazsınız
    "Hasan Boğuldu"
    o filmi her seyredişimde ağlarım

geçen gün ilk defa tvde seyretme şansım oldu ve begendim dramatik bir yapım.muziklerde guzeldi ayrıca
  • deniz19 katılıyorum sana....işte bu filmlere ağlanır...film müzikleri bakımında hapside süper......zaten bir filmin konusu kadar kullanılan müzikte önemlidir....öyleki filmin müziğini nerde duysanız içiniz bir hoş olur(bende brave heart albümü var dinle dinle ağla.....)bu filmlerde ve özellikle titanic ve brave heart ta müzik kullanımı süper ben brave heart neden en iyi müzik oskarını almadı hala merak ediyorum.............

• +1
    quote:

Orjinalden alıntı: drony

50 first dates. çok flim varda bunu hiç unutamam
  • Patch Adams...
  • kalamba PATCH ADAMS ı izledim gercekten cok iyi bir filmdi.......insanın birilerine yardım edesi geliyor.......yada herkesin olduğu yerde kimsenin cesaret edemeyeceği bir cılgınlık yapası geliyor..........film beni cok etkiledi ........filmin sonunda ROBİN WİLLİAMS ın poposunu görme şerefine eriştik harbiden cok komikti..........KENDİNİ İYİ HİSSETfilmlerinin en iyilerinden..

• quote:

Orjinalden alıntı: ıspider

deniz19 katılıyorum sana....işte bu filmlere ağlanır...film müzikleri bakımında hapside süper......zaten bir filmin konusu kadar kullanılan müzikte önemlidir....öyleki filmin müziğini nerde duysanız içiniz bir hoş olur(bende brave heart albümü var dinle dinle ağla.....)bu filmlerde ve özellikle titanic ve brave heart ta müzik kullanımı süper ben brave heart neden en iyi müzik oskarını almadı hala merak ediyorum.............

titanic ve braveheart ın muziklerini james horner duzenlemiştir., ikiside kullanılan enstruman bakımındna birbirine oldukca yakın soundtrack albumlerdir, ben de cok severim bu albumleri.

• quote:

Orjinalden alıntı: SoulReaver

quote:

"Hasan Boğuldu"

geçen gün ilk defa tvde seyretme şansım oldu ve begendim dramatik bir yapım.muziklerde guzeldi ayrıca

hadi yaaa
    görseydim kesin izlerdim bak....

• quote:

quote:

quote:

"Hasan Boğuldu"

hadi yaaa

atv de idi sanırım, bir sure sonra tekrar verirler,ama starda olabilir emin degilm.

• city of angels. aklıma meg ryan ölürken nicolas cage in çaresizligi her geldiğinde onun çektigi acıyı çeker gibi oluyorum.kaç yıl geçti hala unutamam.
    o sahnede gözlerim dolmuştu ve dayanamayıp ağlamıştım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

"Hasan Boğuldu"

hadi yaaa

atv de idi sanırım, bir sure sonra tekrar verirler,ama starda olabilir emin degilm.

evet verirler belki ama bu tip güzel filmleri eskisi gibi vermiyorlar artık...
    eee onun yerine abidik gubidik diziler daha çok tercih ediliyor oldu (!!!)

• uçurtmamı vurmasınlar, canım kardeşim, hayat güzeldir, içimdeki deniz...
  • sercos kardeş melekler şehri benide bayağı etkilemişti ama ağlamadım sadece boğazıma bir şey düğümlendi okadar ......işte bu teklikelidir ağlamaktan beter eder insanı.....nıcolas cage yi acayip severim...üç kağıtcılar diye bir filmi var izlemediysen şiddetle tavsiye ederim...film 6.his, ölümsüz,köy gibi süpriz bir finalle bitiyor insanı gercekten tepe taklak ediyor......bir komedi filmi ama aslında duygusalda nicolas takıntılı birini canlandırarak deyim yerindeyse döktürmüş..komediyle trajediyi,duygusallıkla şaşırtmacayı ustalıkla harmanlayan bir yapım üçkağıtçılar...........

• requiem for a dream
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kasımda aşk başkadır..

Evet çok güsel bi filmdi ya...
  • Forrest Gump
  • quote:

Orjinalden alıntı: sercos

city of angels. aklıma meg ryan ölürken nicolas cage in çaresizligi her geldiğinde onun çektigi acıyı çeker gibi oluyorum.kaç yıl geçti hala unutamam.
    o sahnede gözlerim dolmuştu ve dayanamayıp ağlamıştım.

sen bi tanesin. benim de boğazım düğümlenmişti.

• benim seyretmeye doyamadığım ve ağladığım filmler

Çingeneler Zamanı ( ne muhteşem müzikler öyle)
    Yapay Zeka (çok duygusal ve saf)
    Hayat Güzeldir(dokunaklı)
    Titanic (final sahnesi çok acıklı)
    daha da var ama şu an aklıma gelmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ümit_kadir

Herkes bir filmi unutuyor YAPAY ZEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesinlike doru.. cocun yalvarışlarına ben bile çoşmuştum yaww..
  • titanic tam üç gün ağlamıştımm

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.